Преспах с друг...
Здравейте хора, на 18 съм и имах доскоро 3 годишна сериозна връзка. Бях зарязана и се чувствах на дъното, бях в депресия 20 дни. Борих се да го върна но не успях. Момчето ме объркваше много, ту ме искаше обратно ту не. Запозна да ми прави мръсно, да излиза по купони, да пише с други и с една дума правеше се на щастлив. Аз съм едно момиче затворено в себе си и той беше първата ми любов. Докато наскоро от ярост не излезнах с едно момче само с мисълта да му го върна. Излизахме 3 дена с въпросто момче и аз се чувствах добре един вид доволна че му отмъщавам. Разбирах че новото момче иска само да преспи с мен на ясно бях, въпреки че не се давах на никой освен на първата ми любов... Стана така че пуснах на новото момче само и само за да се чувствам добре аз че съм отмъстила на бившия. Това нормално ли е хора, аз не съм такава. Изумих се от себе си, оплаших се. Какво върша от ревност и самота. Дайте ми съвет моля ви. Почвам да имам сипматии към новото момче, но ми е ясно че ме търси и той само за сеск. Не се чувствам себе си хора наранена съми извърших голяма глупост

Коментари

1.   Една моя приятелка направи същото преди около година. В началото още я предупредих, че ако действа така, след време ще съжалява. Момичето си остана с един лош за нея спомен и единственото, което я успокоява е, че на момента го е искала по някакъв си там начин. Опитай се да не се съдиш жестоко. Щом това поведение и тези действия не ти влияят добре и спираш да харесваш себе си като човек, по-добре не ги повтаряй. Казват, че любов с любов се избива, ама в случая няма любов, така че... безсмислено. Дай си малко време, няма болка, която да не става по-лека и да не отминава.

Не си първата, няма и да си последната взела решение от яд и ревност с някаква цел да си опрости живота. Хубаво е, че осъзнаваш , че това момче иска само секс от теб и не се залъгваш. Не се залъгвай и, че трябва да си с него и изпитваш някакви невероятни чувства. Било, каквото било. Обърни малко внимание на себе си и намери друг начин да се справиш с болката.

2.   Ако разбера, че някое момиче прави секс само, за да "отмъсти" на бившия си....въобще не бих се занимавал с нея. Типичен пример за лека жена.

4.   Ако разбера, че някое момче/мъж - злобее анонимно из форумите, и нарича всяка жена ''лека'', защото безброй жени са го огорчили -
въобще не бих се занимавала с него.
Типичен пример за мизогонист.

5.   Номер 2 е напълно прав, някои жени нямат никакъв морал и ценности, какво значи "за да отмъстя " на кои!? за какво!? Това е просто оправдание. Искала си го направила си го, сега ще ти хареса и после на 25-27г. с около 20.... Класика...

6.   Спри да се виждаш и с второто момче и остани за известно време сама докато не се поуспокоиш. Ти отмъщаваш на себе си като спиш с второто момче и пак ще страдаш.

8.   И какво да направя аз? Голямо чудо станало - изневерила на гаджето си. Спала с друг. Момиче знаеш ли, че по света има милиони гладуващи хора, а ти тук ни занимаваш с любовните си прегрешения? Не е честно. Върви в някоя църква дядо Поп да ти чете малко и си купи светена вода. Няма да ти помогне за прегрешението ти, но поне ще станеш по вярваща и ще дадеш пари на църквата. А с другия ще се махате, няма как. Като спиш с други ще става така :)

10.   Никой на никого не е СОБСТВЕНОСТ. Като не вървят нещата всеки тръгна по пътя си. Много детски.

11.   Н 5 и кaкъв е проблемa? С 20 или 50 кaкъв е проблемa? Що зa мъжa дa е ок (бре, мaчо, пу дa не му е уроки) пък зa женaтa не (оо, курвa, бaш лекa, ще хвръкне).
Толковa ли ви е стрaх от бaзa зa срaвнение, толковa ли нямaте сaмочувствие някои, че ви смaзвa мисълтa, че друг е бил по-голям..?
Комплексите сa си вaши, не нaши, що пък. ние, жените трябвa дa се съобрaзявaме с вaшите комплекси и стрaхове? !
Aми стaнете конкурентни!

12.   Към aвторкaтa: проблемa не е, че си спaлa с друг, a че се чувствaш виновнa от товa. Но зaщо? Тa ти си билa свободнa (зaрязaнa) и си се чувствaлa ок с другото момче, пожелaлa си дa бъдеш с него, тогaвa? Не е било сaмо зa отмъщение, поискaлa си точно с този и не виждaм никaкъв проблем в товa. Изкaрa ли си добре, беше ли ти хубaво, дaде ли ти нещо, което другият НЕ, aко отговорите ти сa ДA, стигa си се сaмосъжaлявaлa, a си гледaй животa и кефa.
Остaви го бившият дa си се рaзвивa, бъди сигурнa, че скоро кaто го поорежaт кaто aбсолютния комплексaр кaкъвто си е, ще кaцне дa ти циври зa връщaне, не прaви грешкaтa дa го допускaш отново до теб, ще се е върнaл сaмо зaщото никоя другa не го ще!

13.   2 съм.
4, думата е "женомразец", първо научи собствения си език и тогава давай акъл.

15.   Какво си се вкара в тези сериозни връзки още от толкова малка...

16.   Преспала си с друг, и си проявила чувства към другия жалко за теб мога да ти кажа. За мъжете неангажиращата връзка за тях е идеално но за жените седи различно рано или късно свикват с него! Но той с тях НЕ съжалявам...

..

17.   Н 11, готино му го рекна на автора, базата за сравнение е хубаво нещо. въпроса е, как е натрупана, ако покрай 6, минават 7, 4, 9, e кофти, говори за модел на поведение, ако ли не, всичко си е в реда на нещата. :)

19.   11, ти си сигурно и 4 - точно такива като теб най-много ми допадат, минаваш, свършваш си работата и подминаваш. Убеден съм, че в реалния живот (извън анонимността на сайта) далеч не си толкова открехната, по-скоро си като малка гара, която големите влакове подминават и затова злобееш, че така желания от теб експрес просто минава, дори и не се забавя. Почти няма човек, който да не желае стабилна и трайна връзка, много от нас обаче грешат, малко си правят правилните изводи и се въртят в кръг.
И да, права си, няма никаква разлика между 20 и 50, още след втория-третия ти вече си заприличала на входната изтривалка, всеки може да мине, да се избърше и да продължи към килима, паркета, ламината - изтривалката си остава отвън, пред вратата.
Много съм си мечтал да се запозная точно с такава като теб, очи в очи да ми кажеш, че това, че съм 51-вия ти ще съм аз, ама не, в реалния живот всичките сте светата вода ненапита, числото 2 ви е свещено - интересна работа, всичките сте само с по двама и така до пенсия.