Помагайте да го забравя - или съвети да се сближа
Здравейте всички читатели на сайта! Аз съм момиче на 20 съм, няма да уточнявам много за себе си, а ще започна направо с темата :) Всичко започна 2015г. срещнах едно момче от моя университет, общо взето може да се каже, че много голяма част от момичетата са хлътнали по него, много е чаровен и интелигентен, просто е известен с това в университета и не му трябва много на едно младо самотно момиче да се влюби в него или да го хареса... Проблемът е там, че аз се осмелих да му пиша, но не прояви особен интерес, знам че няма приятелка, но отказва на всички момичета(аз не съм му предлагала) само исках да се запознаем, срещнах го отново в университета, а той дори не ме позна, дори не поглежда, доста е труден за разбиране, много го харесвам, а ми остана доста малко време в града и в университета като цяло и искам да се сближа с него по някакъв начин, но не искам вече и да му пиша мисля, че става нахално, пък и като няма интерес поне това показа се чудя да се боря ли по някакъв начин дайте съвети как :) или просто да го забравя, което ще е много трудно и болезнено за мен :( Благодаря за старанието да четете и пак ви казвам, моля опитните помагайте да го забравя или съвети да се сближа, без да ставам натрапчива и нагла

Коментари

1.   Може да си има сериозна приятелка или да е гей. Излизай с приятелки, весели се. Той ако прояви интерс ще ти се обади.

2.   Щом не те отразява не се занимавай само ще се унижаваш напразно ! Мъжете не обичат нахални жени ,колкото повече му се буташ ,толкова повече той ще бяга от теб казвам ти го от личен опит .Ако имаше някакъв интерес към теб щеше да ти го покаже и сам да те потърси . Не пишеш дали сте от един курс и в една група или е от по -горен курс.Ако е първото просто на лекции сядай в друг край на залата ,за да не го гледаш ,а на семинарни занятия ходи с някоя от другите групи. Ако е второто още по -добре научаваш програмата му и избягваш да минаваш оттам където има занятия . Ж. 24

3.   Една моя позната, когато си хареса някой мъж в дискотеката, когато е пийнала и са паднали задръжките, инава точно два пъти покрай него и го докосва уж по невнимание по кура. Ако той не ѝ обърне внимание, значи каузата е обречена, ако ѝ обърне внимание, всичко си идва на мястото.
SIR