Много се притеснявам за бившата ми приятелка
Здравейте на всички. Не знам дали тази тема е за тук. Напоследък ми се случиха много неща, които ме карат да не се чувствам много на място. Ще се опитам да бъда максимално кратък:
Първо, с бившата ми приятелка бяхме почти 4 години заедно. Разделихме се по взаимно съгласие. Не се бяхме виждали почти 7 месеца, но продължавахме да си говорим и да държим връзка. Наскоро пак почнахме да се излизаме, само като приятели, веселим се, смеем се. Времето минава много по-добре от преди. Както може да предположите, аз все още имам силни чувства към нея. Кой знае как може да протекат нещата.
Второ, преди две седмици спрях цигарите. След тяхното спиране се чувствам много странно. Да, вече ми е някак по-добре, но не мога да спя, имам проблеми с корема, газове и съм издут. Това ме кара да имам много безсънни нощти и всякакви мисли ми минават през главата.
Трето, тя си има свой здравословни проблеми, които не са за отминаване с лека ръка. Тревожа се и се страхувам. Прави изследвания, които резултати ще излезнат в края на месеца. Даже ходих на църква, нещо което не правя току така.
Много съм объркан, и вече нз какво трябва да правя. Не мога да си представя да и се случи нещо...
Моля за съвет, който да ме накара да бъда малко по положително настроен.

Коментари

1.   Бъди мъж, какво ти пука за бившата?

2.   Ми за бивши какво ще мислиш? Тя на една страна, ти на друга. Не се занимавай с човек превърнал се в минало. Губиш си времето, но твой проблем.

3.   Първия коментар е ебахти глупака, не го случай това е някой путьо с извинение. За сега нищо не можеш да направиш, освен да си до нея.

5.   Номер 1 изобщо не смятам, че е истински мъж и дори не е човек за мен, но както и да е. Можеш да й бъдеш приятел като за начало, да я подкрепиш. След като раздялата ви е била доброволна и без лоши чувства, какво ти пречи? От здравословна гледна точка, нищо не можеш да направиш освен да се помолиш. Не си Бог, нито лекар. Подкрепи я емоционално.

Julian