Относно погледите
Здравейте читатели, предполагам сте забелязали хората днешно време колко неучтиви са станали. Дори като се усмихнеш на някой от противоположния пол или пък си малко по учтив с него той си мисли, че го сваляш или пък другия случай като се притесняваш пак си мислят същото, а просто има хора, които са малко по-притеснителни и се притесняват от всеки, другият случай е ако се загледаш в някой малко по-продължително време пак си мислят същото, а не си дават сметка, че просто може да са ти е интересен с нещо друго, а понякога пък си мислят, че имаш нещо против тях, особено ако не си на кеф и си малко по-намръщен и т. н
И да реших да пусна тази, защото ми е писнало от болните мозъци, които все си въобразяват разни неща.
И честно казано понякога се чудя дали аз правя нещо нередно или пък хората се филмират прекалено много.

Коментари

1.   Оооо и аз съм имала същият проблем и още го имам. Казва ли са ми да не гледам хората в очите, когато говоря с тях. Не знам, мила си, че просто имаме нещо странно в погледа. Дори и с безизразен кратък поглед в движение се стигна до там да ме преследват по улица да да се запознават с мен. Жените си мислят, че ги гледам злобен, а аз както казваш ти съм се за гледала в нещо, което ми е направило впечатление, прическа, грим, тоалет и т. Н Един пък ми каза, а бяхме на маса и си общува с всички, че когато говоря с него, много се притеснява от мен как го гледам. Е как го гледам, като човек, дори не ми харесваше за нещо повече. Старая се да имам безизразен вид, но не ми се получава. Когато дори се усмихна и на хората им става нещо. Казва ли са ми, че сексуални то излъчване и чар ми е природна даденост и дори и без грим и със затворени блузи и дълги панталони, както ходя, пак ще привлича хората.

2.   Тоталната липса на емоции ги хвърля в небесата от един поглед само. Най-закъсалите го приемат за половин е•ане, други ще помислят, че виждаш негови/нейни си комплекси- визия, кг, дрехи т.н Спокойният, в мир със себе си и обичащ се члвек ще отвърне на усмивката и продължи по пътя си, без да си прави филми в главата.
А това което казва Н 1, че и препоръчвали да не гледа хората в очите, така действат психиатри с психопати и в затворите с високо рискови затворници- психпати, серийни убийци т.н.

3.   От авторката: Номер 1 и аз съм пробвала да съм с безизразен поглед, но пак няма голям ефект. Просто ми се е случвало и с приятели на баща ми дори и просто от цялата ситуация аз се чувствам неудобно като някой си мисли за мен нещо, което няма нищо общо с реалността и не мисля, че трябва да се червя за нещо, което дори не правя и точно това ме дразни. Понякога дори като видя някой си гледам телефона, за да не ги гледам в очите, а оня си мисли, че аз го харесвам и се притеснявам от него. Ни това да гледаш някой в очите помага, нито тоя да не ги гледаш. Ни така, ни онака. Радвам се, че ти поне ме разбираш. Явно просто всеки си мисли това, което му оттърва, но просто това понякога ме вбесява и ми причинява адски голям дискомфорт и после никой не те разбира като се ядосваш, всеки си мисли, че си въобразяваш нещо..

4.   Ами не обръщай внимание толкова кой какво си мисли. Гледай си и да не ти пука.

5.   Ами от мъжете се очаква да направят първата стъпка. И ти как по-точно предлагаш един мъж да разбере дали си падаш по него или не, освен по погледа и държанието ти спрямо него? После да не ревеш "никой не ме заговаря"?