Объркана съм
здравейте аз съм момиче на 25 г имам връзка с момче на 28 г ходя от 2 месеца аз се влюбих доста яко в него
за него не знам дали испитва нещо
не ми показва че ме обича но много пъти ми е казвал че ме харесва аз не очаквам да ме обича но все пак искам да испитва това което и аз но все тая
друго ме мъчи мен на ръката си има черен ластик за коса от бившата му те са скъсали преди 2 г но всеки път когато излизаме все за нея става въпрос казва бившата ми това бившата ми онова аз полудявам от ревност но не му го показва
веднъж му поисках уж да си хвана косата онзи ластик за коса но той се направи че не ме е чул после пак му повторих а той ми каза че с пусната коса съм по хубава все тая
не знам какво да правя аз найстна го харесвам и испитвам много силни чуства искам серуозна връзка с него
но не знам той какво иска когато му кажа че съм излезнала с някое друго момче той веднага ме пита защо не съм му казала
не знам дали ревнува или се дразни от факта че не съм излезнала с него
всеки път когато правим секс той не издържа повече от 5 мин найстина не лъжа аз нищо не разбирам от секса но това няма значение толкова много го желая че не ме интересува как се чувствам аз а как се чувства той и след секса дори не ме прегръща аз го правя страх ме е че ще ме зареже не че не мога да си намеря друг но просто не искам без него лягам и ставам с смисалта за него направо съм обсебена от него
аз по никакъв начин не го задушавам не се виждаме всеки ден на всеки 3-4 дена правим секс и това
но не излиза с други момичета той ми пише всеки ден първи пита ме как съм и кога ще излезнем
не мога да го разбера не знам и какво да правя
не знам какво се върти в главата ми
кажете ми някой съвет какво да правя

Коментари

1.   Направи следното: научи се да пишеш на родния си език, след което му дай да ти го начука в ануса. Не вярвам да имате някакво бъдеще заедно, но така ще имаш шансове да завържеш някой малко по-интелигентен и ще си подготвена за него анално.

2.   Хората са различни. Ти си се влюбила за два месеца, но на него може да му нужно повече време. Знай, че насила хубост не става. Може да се влюби в теб, но може и да не се. Не му досаждай, не го притискай. И си оправи правописа. Доколкото разбитам той те търси за секс. излизайте с него на кино, на кафе. Карай гомда те разхожда. С други думи не му давай веднага и безусловно това, което иска.