Влюбвам се в известни
Помогнете ми, моля ви!
От известно време изпадам в така наречените манийни състояния, в които се вманиачавам по някого, различен от половинката ми.
Не се влюбвам от снимка или нещо свързано в реалния живот, а да речем в някой актьор от някоя уникална сцена във филм и почвам да мечтая как ми се случва. Последно се влюбих в един актьор като гледах как танцува на жена...
От тогава не мога да си го избия от главата. Губя интерес към половинката си и започвам да го сравнявам с него.
Половинката ми е добро момче, но напоследък ме отблъсква, защото не флиртува вече с мен, не си обръща много внимание на външния вид, макар че има добри гени и е слаб и дори да яде много не става дебел и мазен.
Не знам какво ми става, после като мина манийното състояние вече дори да видя актьора нищо не ми трепва, но има 1 - 2 месеца, в които само за това мисля и се депресирам, не искам да излизам, нищо навън не ми е интересно, дори не искам да си направя прическа, защото не мисля, че има за кой...
Относно годините - да, на 26 съм.

Коментари

1.   Ами липсва ти флирт, закачки, т'ва е. И като не можеш да си ги набавиш със случайни хора / защото би се брояло за изневяра/ гледаш филми и ментално се задяваш с човека, който ти е грабнал вниманието и фантазията :D. Няма лошо, нормално е. Има хора, които са по-навътре към себе си ориентирани и често пренебрегват физическия/ реалния / живот за сметка на вътрешния, ти явно си от тези хора. Нямаш проблем, просто ти липсват приключения :–). Сподели с приятеля си, че имаш нужда от оживление във връзката ви и че трябва да направите нещо по въпроса!!!!

2.   И как така на 26 като се "влюбиш" в известен не искаш да излизаш по няколко месеца? На работа не ходиш ли? Ако ли не - това ти е част от проблема. Разполагаш с твърде много свободно време и мозъкът ти се чуди какви глупости да измисля, за да ти създаде някаква емоцийка. Говори с приятеля си да се постегне, но не критично, а с любов.

4.   Не знам какво да ти кажа човек, защото и аз така съм се влюбвала в актьори от разни филми, което наистина си е леко маниакално, но аз тогава бях на 13-14 още, никога не бях си имала гадже и. т. н.

Просто кажи на приятеля ти, че имаш нужда от повече сексуалност от негова страна. Има и мъже и жени с твоя проблем, само че те директно излизат навън и изневеряват. Ти явно имаш много силно развито чувство за лоялност и за това така във филмите се влюбваш в разни, което си е маниакално състояние както и сама си установяваш, вреди ти, носи ти депресия. Даже те тези в твоето положение, които дирекно излизат и изневеряват правят всъщност добре, макар и само за себе си, защото си задоволяват емоционалната и физическа нужда от ласки. Затова говори с приятеля ти да започне да ти дава от това, от което имаш нужда, а ако не (му) се получава направо го оставяй.

Всеки човек си е в правото да си набавя от това, от което се нуждае, независимо дали става дума за любовни или някакви други неща (от духовно естество, които не са тема тук, но все пак мен това ме вълнува сега и затова го вмятам).