Мъжът ми не ми уважава...
Здравейте,
На 22 години съм, имам син на 3 години. Живея с бащата на дете ми вече 4 години, а едва от 6 месеца сме женени. До 2 години и 6 месеца гледах сина ни и си стоях в къщи. На пръв поглед бях щастлива майка. Отдавах се страшно много на симийството си. Но от 6 месеца ходя на работа. Срещам се с много хора. И започнах да забелязвам някои неща... неща които са свързани най-вече с отношението на мъжа ми към мен.
В началото неговите пиянства, прислужването от моя страна и тичането общо взето за всичко, не ми правеше впечатление.... но когато той все по-видно започна да изразява неуважение към мен чрез определени ситуации, започвам да се замислям какво да правя.
Писна ми да бъда и мъж и жена, да гледам винаги той да е добре... когато започваме да говорим той се държи като малко дете, сърди се извърта нещата винаги в негова полза. Не може да се промени. А е по-голям от мен с 10 години... Чувствам се в капан... не знам какво да направя...

Коментари

1.   Нищо не можеш да направиш. Сама казваш, че живееш с него от 4г. и той си е бил все такъв. Защо му роди дете и защо се омъжи за него ? А и на толкова ниска възраст, вместо да си поживееш, да се огледаш и да си създаде реална представа за мъжете ?

2.   излез от капана!

3.   Избрала си грешния мъж, съжалявам. Деца не се правят от случайни индивиди, но го разбирате твърде късно. Ще става и по-зле, повярвай ми. На майка ми мъжа й, тоест - баща ми е такъв образ, вече е на 67 години, но я вдига и юрка от масата да му прислугва за всичко. Лична икномка, чистачка и слугиния. След още няколко годинки и още едно дете, ще се затвърди още повече ;) Стандартен случай, когато някой мъж си взима жена да му ''роди'' деца, без да я обича истински.

4.   Раздели се с него, отиди да живееш при родителите си. И се разведи. Той не те уважава и няма да се промени. Само ще страдаш и детето също.