Не искам друга, искам си нея.
Здравейте. Преди 3 месеца се разделих с приятелката ми. Тя ме заряза с думите че и трябва време. Всичко беше перфектно. Не сме се карали почти. Изведнъж тя ми каза че иска малко свобода. 3 месеца не спирах да и признавам чувствата си, бях изпаднал в депресия дори. Много я обичах и тогава. Наскоро тя започна да си качва снимки с друг. Просто я оставих и така и не ме потърси повече. И до ден днешен я обичам и ми липсва страшно много. Не искам друга, искам си нея. Кажете ми има ли шанс да си я върна...

Коментари

1.   За жалост живота не е като по филмите. Щом си е намерила друг значи не е била за теб, така се случва. Някои хора дори никога не са изпитвали чувството да бъдат с някой, когото обичат така, че се раздвай , че поне това си изпитал.

2.   А защо ти е, след като е с друг, та тя е зарязала заради него. Гледай напред. Изтрий я от фейса и продължи живота си.

3.   Аз преди години бях в същата ситуация. Уж искаше време, а после разбрах, че се хванала с един мой приятел от детството ми, с който дори аз я запознах.
След месеци обаче се разочарова от него и искаше да се върне при мене.
Аз обаче съм горделив и макар да я обичах още, не се върнах при нея.
Имаше после секс без ангажименти, тя си го знаеше, мислеше, че по този начин ще си ме върне, опитваше се да проваля връзките ми, дори веднъж успя, но така и не се върнах при нея. До ден днешен ме търси, но аз си смених номера и не може да ме намери. Просто аз продължих напред, срещнах друга и дори сега съжалявам, че съм си изгубил времето с нея.. Разбрах, че ми е изневерявала дори.
Ще срещнеш други красиви момичета и ще забравиш за нея, просто не се затваряй в себе си.