Тя си мисли, че й изневерявам
Историята ми е много дълга. С момичето, с което съм сме заедно от 2 месеца вече. Минали сме през много препядствия и трудности. Всичко беше наред докато днес не ме попита, дали не крия нещо от нея. Аз нищо не крия от нея и това й казах. Обаче тя ми каза, че някакви общи познати са ме видели в колата с друго момиче преди няколко дни. Аз се опитах да й обясня, че не е възможно и че няма как да е станало това, но тя не иска и да чуе и да ми повярва. Всъщност точно тогава брат ми беше излезнал с едно момиче и най-вероятно него са видели. Аз й го обяснявам цял ден, че или се опитват да ни разделят или просто са се припознали с него. Тя пак не иска да ме чуе и каза че нейните познати няма да я излъжат. Наистина не знам какво да правя и как да й докажа, че това не е вярно. Моля ви, дайте ми съвет.

Коментари

1.   Момиче, което вярва на такива неща, че някой някъде е видял нещо и вече това е повод за големи драми просто не ти трябва. Без доверие в една връзка не стават нещата. Винаги някой нещо може да види и така до безкрай с драмите и филмите. Обясни и ги тези неща и след като не ти вярва да си отива при познатите, където не я лъжат и щом кажат нещо, значи е 100% истина. Явно има проблеми с ревността и ако не се справи с тях такава връзка ще бъде много трудна. Имай предвид, че подобни хора колкото повече се обясняваш с тях, толкова повече почват да си мислят, че ги лъжеш.

2.   Нарочно се опитва да те разкара по начин, по който ти да излезеш виновен, будалааа.

3.   Наричаш 5 реда дълга история и двумесечни взаимоотношения дълга връзка с много препятствия и трудности?
Момче, очевидно си ученик и това е едно от първите ти момичета.
Трудностите и препятствията тепърва предстоят.
И тя е млада и зелена като теб, най-вероятно просто се чувства несигурна в теб, накарай я да си мисли обратното :)
Обичай я повече, показвай й колко държиш на нея и всичко ще е наред.

4.   Защо лъжеш и нас?

5.   Не се обяснявай! Никога! За нищо! Намери си нормално момиче!

6.   Двумесечна връзка е нищо. Ако си искрен, но тя все пак те ревнува, нищо добро не те очаква.