Отношението към жените?
Как ви се струва един мъж да е дипломатичен, като отношение към дамите и да говори любезно и културно с тях? Като срещате един мъж и той е привлекателен за вас, какво оглеждате по външността му? Какво означава един мъж да изглежда привлекателно?

Коментари

1.   Божеее... Абе мъже, не разбрахте ли, че трябва да бъдете себе си, каквито и характеристики да притежавате? Просто се приемете такива, каквито сте.
За мен няма нищо по-отблъскващо от престорената любезност и красноречие, вървящи наред със силна натрапчивост и необходимост за общуване/контакт във всяка свободна минута.
Такива мъже ме задушават и отблъскват с присъствието си, което дори не е насочено пряко към мен, а към тях самите, към тяхното самолюбие, изразяващо се в непрекъснато хвалене и преоткриване, а ролята на жената е да потвърди мнението им за тях самите, като им вдигне акциите и егото още по-нависоко.
Предпочитам мъжете, които са себе си. Какъвто и да е човека отсреща, когато е себе си, нещата стават спонтанно, естествено, без да е нужна формула за това.
Формули за успешна комуникация няма да получиш в коментарите.
Бъди себе си. Ако нещо не харесваш - опитай се да го промениш, но не се преструвай и не преигравай. Бъди такъв, какъвто си, в противен случай ЩЕ СЕ ИЗМОРИШ от филма, в който сам се вкарваш, а най-лошото е, че ще привлечеш към себе си неправилните хора.

2.   Най-привлекателното: поведението му да няма абсолютно нищо общо с това на комплексираните българи, за нищо неставащи и на нищо не приличащи и да си избиват комплексите за малоценност и несполуките върху жените.

3.   И последно да добавя относно привлекателността. Отново ще ти го кажа - бъди себе си. Ако се чувстваш комфортно в собствената ти кожа - значи всичко е окей.
Може да изглеждаш облечен за 2лв/образно казано/ или да си със най-старите си дрехи, буквално да изглеждаш като цървул, и пак ще те хареса/влюби тази, която си спечелил без дори да си бил облечен с новите си дрехи или да си си носил дебелия портфейл/да си си карал скъпата кола.
Искреното и истинско харесване и оценяване на другия става СПОНТАННО, изведнъж, непреднамерено, а не по конкретна формула за 'изисканост' и 'дипломатичност' - това е глупаво, ако не ти е присъщо и не ти идва отвътре, т. е ако не си такъв.
Дано си проникнал в смисъла на думите ми.

4.   Да е чист, , спретнат, облечен без крайности или с анцуг. Ако е дипломатичен още по-добре, значе и добре възпитан и вероятно интелигентен.

5.   Харесва ми да ми правят комплименти, да се държат мило и романтично с мен, да ме карат да се чувствам единствена. Това може да ме накара да се влюбя в един мъж, като външността остава на заден план. От нея забелязвам лицето, но никога не обръщам внимание на тялото. Мразя лабилни, слабохарактерни, потайни мъже. Харесвам позитивни и самоуверени, които да говорят директно и открито с мен.

6.   повечето жени харесват мъже тип Динко от Ямбол.

7.   , , Как ви се струва един мъж да е дипломатичен, като отношение към дамите и да говори любезно и културно с тях? "
Това е нещо прекрасно, но обикновено подхождам с известна доза подозрение. Не за друго, а защото твърде рядко срещам възпитани мъже, които да нямат някакъв мотив за поведението си. Във всеки случай оставам с едно добро впечатление, че мъжът е възпитан и любезен. Всеки би предпочел хубавото пред лошото отношение. Едно е "Моля те, подай ми чашата. Благодаря ти. ", друго е "А'ре ма, дай го туй вино. ". Приятелят ми например винаги взима тежките торби, отваря врати и това беше първото, което забелязах в него.

, , Като срещате един мъж и той е привлекателен за вас, какво оглеждате по външността му? "
Нямам стереотип, един човек или ме привлича, или не ме привлича. Не е задължително да е голям красавец, това което ме кара да се чувствам привлечена е харизмата, чарът. Гледам това как ме кара да се чувствам около него. Не искам да има големи мускули, не си и падам по такива мъже, но ме привлича усещането на безопасност. Пак давам пример с приятеля си, той не е културист, дори не ходи на фитнес, но се държи като мъж и аз се чувствам сигурна с него, защото знам, че ще ме защити. Иначе като външност, гледам очите и ръцете най-често.

, , Какво означава един мъж да изглежда привлекателно? "
Добра хигиена, чисти и здрави дрехи (изключваме работните, защото е нормално те да не са нито чисти, нито здрави), да изглежда като здрав човек. Ако има брада да е сравнително поддържана, ако има по-дълга коса да не е мазна. Да се усмихва често, да не е някакъв вид енергиен вампри или както там ги водят. Привлекателен най-просто казано, за мен поне, означава да изглежда прилично, ако ще и да е в спортни дрехи.

8.   Да, на мен ми харесва интелигентен мъж, възпитан, не да псува. На външен вид гледам да е висок, защото и аз съм висока, ако не бях може би нямаше да имам претенции за това, красиво лице и да не е прекалено слаб.

9.   Ж 20г.
Ами аз харесвам корави мъже с татуировки
Чисти дрехи, МНОГО ВАЖНО чисти обувки, много ги забелязвам
Абе мъже тип Динко от Ямбол, но по-интелигентни :)
По принцип мъжете ме впечатляват със знания и речник.