Нито мога да го оставя,нито да съм с него
Здравейте, имам връзка с мъж от 4 години, но сега сме на път към раздялата за съжаление. Аз прекалено много прощавах. В началото на връзката ни си пишеше с бившите си, казах му, че това ме наранява и спря. Една година след това му звънна бившата да му честити рождения ден, а той ме излъга, че е приятелката на баща му, даже записа номера ѝ. Бил го направил, защото много съм ревнувала. След това започна да харесва снимките на бившите си и, когато се скарахме много жестоко се спря. 2 години нямаше нищо, бяхме си щастливи, имахме планове да живеем заедно и всичко ни беше перфектно. За съжаление започна да се заглежда по всички жени и да ме отбягва в леглото. Скарахме се, понеже отричаше да има друга. Сега сме на път към раздяла, а мен много ме боли. За тези 4 години имаме хиляди красиви моменти, не само скандали. Понеже преди не е имал сериозна връзка и ми казваше колко съм различна и, че само с мен се държи така внимателно, много вярвах, че съдбата ни е срещнала. Според мен не ми изневерява, да заглежда се, но го познавам, че ако спи с друга няма дори да ме погледне в очите. Сега не знам какво да правя. Ако го оставя, той най-вероятно ще замине за друг град и само мисълта, че повече няма да видя първата ми голяма любов ме побърква. Но и с него не мога да бъда, защото доверието ми малко по малко си отиде. Не мога да живея без него, а с него е мъчение. Когато сме заедно се държи много добре с мен, ходим на почивки, имахме и планове за бебе, но когато имаме някакъв проблем се караме толкова жестоко, че винаги се стига до раздяла и се събираме отново. Какво да правя...

Коментари

1.   Че това е направо ''нищо''...
Мой бивш се виждаше, че и спеше в тях негово екс гадже. Не ми казваха понеже съм била ревнивала - е, как пък да не изревнува човек от баш такава наглост.
И то не бе едно гадже. Ама с едно конкретнно имаше ала-бала повече. :ДДДДД
Махай тая трътка.
П. П. Заряза ме заради конкретната накрая.
Внимавай с бивши, които още се навъртат и са ''дружки''! Другруване може да има само, ако няма драма около скъсването.

2.   Не се занимавай с бившата. За да се раздели с нея значи нещата не са вървели. Но виж, ако им друга настояща, тогава е лошо. Ти някак си обсебена от него и се вкопчваш в него, това на никой не се харесва. Какво означава , че той щял да замине за друг град и да не фо виждаш? Ще си сложиш снимка на компа и ще си го гледаш всеки ден. Пусни го човека да си гледа живота и спри да го обсебваш.

3.   Разбира се, че можеш да живееш без него, но не искаш! Друго си е да го контролираш, за да ти е удобен... направо не вярвам какво си причинявате ти и многото други като теб, дето се оплаквате тука. Като нещо не ти харесва- тръгни си. Истинските неща се случват без усилия и без условия, остави го да си живее живота както му харесва, ти- също!