Какво е любовта за жената?
Добър вечер на всички! Според вас може ли жена да се влюби в мъж, който не и обръща никакво внимание? И на всичкото отгоре е и женен. Благодаря ви.

Коментари

2.   Откъде разбрахте че е влюбена вие паралия ли сте.И от съществено значение са годините На колко сте ,а дамата на колко е

4.   Чувствата трабва да са взаимни за да е влюбена във вас ттябва да е видяла нещо във вас Възможно е

5.   Да, ако е мазохист и иска подсъзнателно да страда.

6.   Знаейки историите в този сайт, точно в него ще се влюби.

7.   Не само че може, а дори е по-вероятно. Женените и тези, които не обръщат внимание, поне в България винаги са по-атрактивни. Като женен мъж мога да го потвърдя. Даже една колежка открито ми заяви, че брачната халка ме карала да изглеждам по "различен" начин (като езика на тялото и говореше за мъжественост, атрактивност и т.н.), понеже имаше период, в който не я носех.

8.   По-вероятно е да се влюби в такъв отколкото в някой досадник, който я носи на ръце и и тича подир гъза.

9.   попаднала на точния

11.   Защо да не може? Може! Тя разполага с живота си. Може да го прахосва както иска. Според мен проблемът не е, че е женен , а че е безразличен. Жалко за фенката!

12.   Пари.

14.   Защо да не може? Влюбването според количеството отделено внимание ли се определя? Или от брачния статус? Може да се е влюбила във въпросния мъж - в характера му, качествата му, душата му (ако ги познава), например.

15.   Да, ако е млада и глупава. Разбира се, не глупава защото се е влюбила, а защото е отделила внимание на грешния човек.

16.   Човек, тъй като всеки човек си е уникален вреднага правим извод, че въпроса ти е адски безсмислен, . Мега тъпо е така да слагаш в рамки... 'Жената', 'Мъжа'... сори.

17.   Разбира се, че може... та те друго правят ли? Мазохистки са всичките. Хем не искат такива, хем при такива тичат. При лошите момчета, при тези, които ги нараняват и още куп подобни типажи.

Те ако бяха малко по-умни и наясно със себе си щяха да си хванат някой светен и добър, а не да се занимават, да се опитват да променят тези типажи.

Все се родят там дето не им е работа. Ти откъде си мислиш, че има жълта преса? Да не би мъж да я е измислил?

18.   Дано да го е отписала

19.   За нейното добро ще е