По - малък от мен
Здравейте,
Много съм объркана и искам да споделя с вас и ако получа ценни съвети ще бъда благодарна и щастлива...
Ще опитам да бъда кратка. Имам връзка с момче по - малко от мен... Аз съм на 28г. а той на 20г. На акъл и визия изобщо не му личат, чувствам се прекрасно с него. Мил, добър, романтичен, винаги гледа да се чувствам добре, обръща ми много внимание и се грижи за мен (не материално). Обмислях дали да се впусна в такава връзка, понеже никога не съм била с по - малък, но той е това от което винаги съм имала нужда, освен годините... Знам, че са просто цифра, но не знам защо толкова ги мисля постоянно. Имала съм връзки и сериозни и не чак толкова, имала съм предложения за брак, но не от подходящите хора. Желана съм, даже повече отколкото ми се иска, не е трудно да си намеря някой във всеки един момент, знам че съм на години на които трябва да мисля за нещо сериозно и точно за това не знам какво да правя, объркана съм. Не че момчето не е сериозно, но пустите години все са в съзнанието ми и това мисля постоянно. Знам, че има мъже и на по 30г. които още не са олегнали, но не знам какво мога да очаквам от връзка с толкова по - малък от мен, а и хората все говорят.... Моля дайте ми съвет. Искам просто да бъда щастлива и да изживея любовта си.

Коментари

1.   Ти си глупава ако слушаш дзурлите на хората.

2.   По-голяма, по-малка, няма никакво значение. Мъжът си е мъж. В твоя случай ще го отракаш и ще ти 'духне под опашката'. Както винаги последствията са за жената. Ти си прави сметката.

3.   "Знам, че има мъже и на по 30г. които още не са олегнали... "- ти щото на 28 много си Олегнала! В момента си на 20! Изживей си "любовта", кой ти пречи?

4.   Взимай го, не е чак толкова голяма разликата и двамата сте пълнолетни, ако е сериозен всичко ще е ок. Хората обикновено са два типа, едните търсят забавлението, другите сериозна връзка, първите като одъртеят и те почват да искат сериозна връзка за да се закачат за нещо преди да се сбръчкат. Тъй че ако момчето иска сериозна връзка още от сега и прави планове за бъдеще с теб, то и за в бъдеще ще си иска сериозна връзка.

5.   Остави го. Защо?
Той не заслужава толкова егоцентричен човек като теб.
Трябва му момиче/жена която е напълно сигурна, че го иска. Няма да се вълнува от хохорското мнение. Значение ще има само той.
Дръпни се, просто не си за него.

6.   Последната ми връзка бепе такава. Първоначално всичко бепе добре, изглеждаше ми супер зрял, но за кратко време разбрах, че всичко е просто поза, за да ме впечатли.
Вие от колко време сте заедно? ако става дума за връзка от скоро може ситуацията да е сходна. Ако обаче сте вече от доста време заедно и все още се държи като голям мъж, явно наистина е зрял за годините си и не трябва да ти пука от разликата.

7.   Според мен трябва да дадеш шанс на сърцето ти да избира. По-важното в случая е ти как се чувстваш в компанията му, как той се държи с теб и какво ти дава в емоционален аспект. Ако смяташ, че е достатъчно зрял, отговорен и сериозен, тогава бъди благодарна, че имаш такъв човек ди себе си. : )

М24

8.   Скъпа, моят мъж е с 15 години по млад от мен. Живеем си живота и се обичаме. Не се отказвай от любовта.

9.   Колко такива истории като твоята зная! Мога да ти кажа много добре каква ще е развръзката... ще се виждаш с бяла рокля в годините докато си с него когато той се "отрака" или стане на 26, 27 или колкото твб просто ще бъдеш аут, а може и далеч по рано! Намери си муж, остави децата, това момче не е за теб! Имам 4 такива примера в живота като твоята история развръзката винаги е една и съща!

10.   Преди време бях пуснала такава история в сайта. Не искам да тласкам авторката към нещо, просто ще споделя своя опит. Преди две години бях на 29г, той на 22. Много се разбирахме, ама и мен пустите години здраво ме тормозиха. Пуснах историята си в сайта и много хора ме посъветваха да си го оставя момчето и да не се вълнувам толкова от възрастовата разлика. Така и направих. Връзката ни с това момче беше много вълнуваща, излизахме, забавлявахме се. Дори и родителите ни бяха за. Обаче, мила авторке след няколко месеца, той започна с келешските изпълнения. Как да ти обясня, като мина еуфорията, започнах да чувствам, че е детски акъл. Все едно той минаваше по път, който аз бях извървяла отдавна. Разделихме се в крайна сметка. След една година срещнах мъж на моите години. По-щастлива не съм била. Живи и здрави след 3 месеца ни е сватбата. Извода е, че според мен трябва да дадеш време на отношенията ви. Сама ще видиш, как се развиват. Като цяло, всяка връзка си има различен облик. Мисля си, че с таква разлика има много щастливи семейства, ето номер 15. Само, че ти трябва да се отърсиш от някои стереотипи и мисля, че всичко ще е наред. Успех.

12.   До коментар номер 10, от авторката. Преди всичко честито, желая ви дълъг съвместен живот. Благодаря и за страхотния коментар. Не съм публикувала до момента история тук, още по малко да искам съвет. Забавлявам се в момента и се отдавам на връзката която имам, чувствам се някак жива с него и ми е хубаво. Мисля си за един коментар тук, че ще се отрака с мен и всичко ще приключи, но като се замисля реално се чудя дали аз не съм тази която се забавлява, а не искам да го нараня, защото е добро и много наранявано момче. Може би наистина времето ще покаже... Засега ще се забавлявам и ще се отдам на щастието.

13.   Авторке, добро.... наранявано момче.... Сега момчетата са като някакви вейки относно характера им. Казарма им трябва. Била съм с мъж, който не е бил в казарма и с такъв, който е бил. Разликата е огромна. Те все много наранени мъжете.... Горките, да ги ожалиш

14.   Няма как да знаем как ще се развие твоята връзка, но за тази сметка съм убедена, че ако прекратиш отношенията само заради годините и без да си изживяла любовта си, един ден ще съжаляваш.
Изборът си е твой!
Ж30