Приятелят ми и най-добрата ми приятелка
Здравейте! Аз съм на 17 години, вече от близо година излизам с едно момче, но имам съмнения, че си пада по най-добрата ми приятелка. Когато сме заедно той изглежда по-близък с нея от колкото с мен. Прегръща я, целувки по бузата, държи се с нея сякаш тя му е гадже. Придърпва я към себе си, кара я да сяда в него, а тя не отказва дори го прегръща и се радва на компанията му. Изглежда по-щастлив с нея от колкото с мен. Дори когато сме заедно той предпочита нейната копания. Дали не съм му омръзнала вече и иска да бъде с нея?

Коментари

1.   Късай! Просто няма смисъл.
Ж30

2.   Как ще сте гаджета, а той ще иска друга ПРЕД ТЕБ да му седи в скута и да целува по бузата??? Говори с него задължително

3.   Правилно си се усетила. Така или иначе връзката ви е обречена, а той в момента те използва единствено за да има повод да се вижда с нея. Разделете се и продължавай напред.

4.   Аз ако съм това няма да го търпя! Говори и с него и с нея! Аз бих се отдалечила и от двамата!!! От 2 години съм с моя приятел и за такова нещо дума не давам да се каже! Как така моя приятел ще прегръща и целува друга, че и да му седи в скута? ! Те още малко сигурно и ще го направят ако не са вече.

5.   Не те уважава, не те обича - разкарай го на момента, това е унижение! Никога не се унижавайте, никога !

6.   Здравей, първо искам да предупредя, че опитвах да подбирам щадящи думи, но пак се получи грубо - защото е груба ситуацията. Неприятно е, но го прочети...

Просто той ходи с нея, а не с теб. Ти си най-добрата приятелка на гаджето му.
Не се сърди на тази полу-истина, полу-шега, но така се получава, когато човек няма понятие кое доколко е редно и колко може да се търпи. В описаните секс сцени липсва само проникването, ти това ли чакаш?

Поведението на младежа е селяндурско, но никой може да вини него, или приятелката ти, щом през цялото време ти не си имала никаква реакция и те постепенно са добавяли още и още. Може да си чувала, че ревността не е добро качество и трябва да се подтиска, но всичко си има граници и неглижирането на това безобразие те прави да изглеждаш... глупаво... Със закърнял ум и закърняла душевност.

Естествената нетърпимост към идиотщини не трябва да се бърка с ревност. Добре е, че са ти отворили очите, а сега, ако имаш грам останало самоуважение ще си тръгнеш тихомълком и няма да споделяш повече компанията им, защото явно там са приети за норма доста разпуснати нрави.
А ако решиш да правиш сцени, или да поставяш ултиматуми, ще станеш за смях. Там няма какво да се направи вече. Просто си намери ново гадже без да им даваш никакво обяснение, а приятелки като тая - под път и над път.

7.   До номер 2. И какво толкова има да говори с него?
Да хленчи, да се кара, да го убеждава, или да прояви разбиране?
В такива случаи единствената правилна реакция е дистанциране със скоростта на светлината.
Достатъчно са се гаврили с нея, няма нужда от допълнително унижение.

8.   Изглежда е с теб просто така, той не те иска... просто прави секс с теб евентуално. Бий шута!