Влюбена в наркоман
Здраейте. От доста време си падам по брата на най-близката ми приятелка. По-малък е от мен с 5 години ( той е на 18, а аз на 23). Но проблемът е по-скоро, че той е наркоман. От сестра му съм чувала какво ли не за него. Разказва ми за ужасното му държание към нея и родителите им. Продава всичко каквото намери у тях и постоянно е забъркан в някакви проблеми. Присъствала съм на агресивните му изблици и може би точно това у него ми харесва. Наистина симпатично момче, но агресивно, понякога дори арогантно, наркозависимо и все пак влюбена в него. Когато му беше загатнато леко за професионална помощ той откачи и колкото и ужасно да е, нервните му изблици ми харесват. Не мога да кажа на приятелката си за това, защото винаги съм била част от това семейство и знам, че няма да го приеме добре. Не мога да кажа и на него, защото не вярвам той да иска да има общо с мен. Не мога да кажа на никого, защото той върви все по-надолу и по-надолу.

Коментари

2.   За никаква любов не може да става дума. Чисто и просто похот те гони авторке. Агресията я асоциираш със силна сексуалност, само че покрай наркоманските истории сигурно ще те разочарова в леглото това момче. Изобщо недей да бъркаш сексуалното привличане с романтика обаче, ще си навлечеш куп бели.

3.   Ако беше добро, симпатично момче нямаше да ти носи пеперудки в стомаха. Поредното доказателство младото поколение колко сиво вещество има в главата си. Чупи си е с наркоманчето.

4.   Стига си си вкарвала филми. Не си влюбена, а просто искаш да правиш секс с него. Ако ти се отвори възможност просто се изчукайте и си гледай бъдещето, не се занимавай с глупости.
Гледай да се запознаваш с повече нови хора, защото сега тъпчиш на едно място психически - имаш влечение към човек, който е пропаднал.

5.   И този ли искаш да бъде баща на децата ти? Вече си голяма, осъзнай се. С него ли искаш да имаш семейство? Да продава вещите ти и да те бие?

8.   Хахах смешкаа, какво си мислиш, че като е наркоман и е ''BAD BOY'' ще си в безопасност с него ли? Пфф хааха!! Ще го срещне някоя батка със 54 ръка и ще му разбие физиономията. Или по-лошото, ще му теглят ножа из некоя улица и андре, тва е от наркоманляка. :D

9.   Като Ви питат : Къде са сериозните момичета? - сетете се за тази тема и как повечето си харесват точно такива : )

10.   9, по-скоро някое момиче като пита "къде са сериозните момчета" й покажи тази тема, за да разбере защо ги няма.

11.   Звучиш като някоя отчаяна, изпуснала всички влакове, и се опитваш да хванеш товарния влак.
Запомни, че наркоман = зомби. Въпрос на време е да умре, но преди това ще направи животът на всички АД. Не го казвай на приятелката си, за да не я натъжиш, и без това, за семейството й това е огромна трагедия.
Аз съм познавала невероятно много наркомани, защото съквартирантката ми бе такава и водеше всясасви. Запомни, че съдбата на наркомана е трагична винаги, но най-страшното е, че това не са хора, не са дори подобия на себе си.

13.   Откажи се. Била съм с наркоман. Знам, че искаш любовта ти да го промени и така нататък, но няма! Ще продаде и твоите неща за дрога, ще те бие, ще ти крещи и после ще реве, че съжелява. Имах такъв приятел, който дори не беше затънал толкова, че да краде, но ставаше адски нервен, когато не употребяваше и всеки път щом загатнех, че се нуждае от помощ се ядосваше и твръдеше, че нямам идея за какво говоря, че можел да спре и сам стига да искал и съм била много скучна и консервативна... Накрая повлече и мен по своя път! Винаги става така, просто искаш да ти е хубаво и на теб, да видиш какво е чувството, да се промениш за малко... В един момент осъзнах, че не ми трябва да се променям, заради някой друг, който съзнателно ме оставя да си провалям живота и здравето. И знаеш ли, кое е най-тъпото, че този дърт мръсник, веднага след като го зарязах омота 18 годишно момиче в мрежите си. И всъщност през цялото време докато сме били заедно той е свалял и спял с други жени. Просто безумие.
Мога да ти разкажа много гадни истории, но като цяло няма смисъл. Или ще схванеш идеята на всичко това което пишем тук и ще се откажеш или ще го преживееш сама и ще видиш.
Жените винаги се влюбваме в неподходящия, това е тъжната истина.