Между родители и приятел
Здравейте,
аз съм момиче на 15 години, да може да ме помислите за тъпа и много малкаа, но имам нужда от помощ.
От около 7-8 месеца ходя с някакво момчее от един град сме обаче той учи малко по-далеч. Уж се обичаме... Отначало родителите ми не знаеха за връзката и мен ме беше страх да излизам с него на срещи. Но той не ми казваше нищо. Обаче нещата се промениха. Той иска да излизаме пък мен ме е страх от наще защото са строги... най-вече баща мии.... (също така много ме обижда, казва ми че съм тъпа и не ме бива за нищо.... понякога даже ме бие) Не мога нищо да им споделям
Родителите ми научеха за това момче и много не одобряват щото се разправяла из града че той ходи с мен заради парите и те не са били като за нас... Мисля че баща ми се ядася за това и не одобрява.. И с майка не мога много да споделяммм..

Хораа моля Ви ми помогнете.. Какво да направя.... Да оставя момчето което обичам и да страдам или да оставя родителите ми да ме мачкат...

Коментари

1.   Мило момиче, жалко, че не се разбираш с родителите си. Баща ти не трябва да те бие. За момчето, щом е от друг град по-скоро си пишете или си говорете по телефона.

2.   Защо мисленето на хората в малките градове все още е като в ранния комунизъм?

3.   Да, малка си още и баща ти с право те шамаросва защото вече е гледал бебе в твое лице и не му се иска да гледа още едно когато му се тръснеш с внуче на ръце - залягай си над учебниците, научи граматиката и най-вече се научи да четеш - погледни колко теми има (само в този сайт) споделени от 15-16-17 годишни в твоето положение. Научи се да комуникираш с родителите си иначе няма да знаеш как да комуникираш и с другите. Ако майка ти не знае как се слага презерватив погледни в нета или се допитай до приятелка.
Последно - никога не е късно да имаш момче до себе си, както и никога не е късно да станеш кепазе, в малкия град всичко се вижда и всичко се знае, а веднъж излезе ли ти име и в големия град няма спасение!