Кофти история
Здравейте, историята ми следната преди 6 месеца момичето което обичах повече от всичко дори и от мен ме напусна, и преди съм имал връзки, но в тази направо като никога се бях влюбил много сериозно. С това момиче излизахме в компания в продължение на година и нещо. Усещал съм преди, че тя имаше симпатии към мен, но аз въпреки това тогава мислех, че ще я нараня, защото тогава мислех само за не сериозни отношения и купони, а с нея сме колеги в университета в обща компания бяхме постоянно. Станахме си имтимни след това тя поиска по сериозни отношения с мен, знаех че е умна и стабилна, винаги ми е помагала, когато например ми се е налагало да взема някоя лекция. Започнахме един вид да живеем заедно, споделяхе си неща един за друг, с всеки изминал ден моите чуства се засилваха към това момиче и си казвах, че това е момичето за мен. С времето сам си разбрах колко наивен съм бил спрямо това момиче, около три месеца въпреки, че и писаха разни момчета и аз се от една страна се дразнех, но винаги се опитвах да не го показвам толкоз много, но накрая вече след поредната спрямо мен нейна изцепка като си покани колега у тях на наргиле в мен се породи съмнение, защото който и да каже, че това е ревност донякъде може и да е прав все пак я обичах и тя ми го е казвала. Та отворих телефона без нейно знание и от там се почна( нямал съм доверие и такива работи). Тя не желаеше един вид да се обвързва в социалните мрежи въпреки винаги намираше аргумент с който да приключи разговорите на тази тема. Тогава си мислех ок щом още не иска явно не е толкоз сигурна в мен. Бил съм доста наивен явно, но човек като сложи явно розовите очила и вижда това което самия той иска В крайна сметка се разделихме. Мина доста време от тогава на мен ми се случиха и доста по тежки събития при които този човек не бе до мен.
Винаги съм си казвал, че не си е заслужавало усилията които съм давал само тя да е добре и щаслива. Броял съм си дори стотинки както се вика за да и взема една картичка, тя не обичаше цветя... нали съобразяване само и само да разбере че наистина значеше много за мен. Много съм го мислел много съм се напивал много и другото, но не я забравих дори след толкоз време. Кофти история нали?

Коментари

1.   Кофти, но от това, което прочетох, това момиче не те е обичало, съжалявам. Продължи напред, още си много млад, приеми го като опит и не се озверявай към другите жени. Просто това не е било твоето момиче.

2.   От Автора
Здравейте, разглеждах писмата от пощата и видях какво съм споделил преди близо година хех
От близо 8 9 месеца живея с друго момиче което се привърза много към мен постоянно ми казва, че не е мислила, че може да бъде толкова щастлива и много си ме цени постоянно без аз да искам примерно ми готви вкусотии само и само да ме прави щастлив Откатко съм с нея чуствам спокойствие и увереност. Аз от моя страна винаги съм гледал да не повтарям грешките си във връзката която имах преди нея. Ревност при мене изобщо няма при приятелката ми има и сега като прочетох какво съм писал осъзнавам, че доста съм бил лъган преди година и изкарван какъв ли не ревнив задушаващ не знам си какво още, а бившата веднага е била отишла при друг след като каза, че ме обича, но се задушавала от мене и искала пространство даже после бях разбрал, че си е измила един вид ръцете с мене пред колеги само и само тя да е чистата сълза, а аз го бях изживял много тежко тогава все се обвинявах и егото ми беше доста наранено абе като цяло си бях на дъното то не беше алкохол, завлачени изпити имаше си спомням случай да не помня име на момиче с което съм спал, доста тежко си го изживях 6 месеца таях надежда и от време на време ми идват спомени от които си ми тежат винаги гледам да избягвам какъвто и да е контакт или обща компания признавам си от време на време си мисля за нея, но знам, че е свършило и че са ме въртели