Любопитно ми е да знам какво чувства свободен мъж, който има дълга връзка с омъжена жена?
Някой, който е минал през това, да ми каже как се чувства свободен мъж/разведен/, който има продължителна връзка с омъжена жена?
Интересно ми е да узная дали и мъжете се терзаят, както жените, когато имат подобна връзка? Дали и те се измъчват от това, че жената, с която се любят в един момент става, обува си гащите и се прибира в къщи при семейството си?
Ужасно много ми се иска да знам отговорът на този въпрос...
Някой, който има или е имал подобна връзка с омъжена жена да сподели как се чувства и какво точно мисли за връзката си...

Коментари

1.   Нищо не чувстват, мъжете са първични създания - ядене, е*ане и спане. Всъщност много му е удобна тази ситуация - няма опасност от обвързване, не му се налага да се разправя с битовизми, изч*ква я и после всеки по пътя си. Само да не разбере мъжът й, че яко е някой як бабанка, на любовника лошо му се пише.

2.   №1, мъжете около теб са такива, защото и ти самата си такава. Подобни се привличат и се събират с подобни. Не генерализирай, ако обичаш! Някои от свтците също са и мъже, но съвсем не са първични, а са даже доста духовни, нали? Същото се отнася и за жените.
Та живей си в първичния свят и избягвай да ръсиш и да раздаваш нещо, което очевидно нямаш.

3.   Какво като е омъжена? Тя може да обича, както и свободната и да дава всичко от себе си. Може да е обвързана от отговорности за деца и родители и да не разполага със цялата себе си и все пак да обича истински. Понякога такава жена е много по-всеотдайна от свободната, защото намира в любовника си смисъл и мотивация да издържи на нелеката си съдба. Ще кажете ами да се освободи от брака и се посвети на любовта си. Да ама не е толкова лесно, защото понякога много хора разчитат на нея, а тя е също човек, всеотдаен, но грешен.

4.   Здравеи и аз сам в сащата ситуациа, наистина не е приятно, с моита приятелка правим секс и тя се прибира при мъжа си до преди една година сега ве4е не живе е с него но се поияви друг проблем... ДЪЩЕРИЯ И... Незнам как ама трябва да се справиш първо с дете ако имаш и после да продължиш с другия... Ина4е наистина не е приятно за другия, казвам го от опит..

5.   А защо не питаш мъжете, които ходят при любовниците си, а след това се връщат при съпругите си какво чувстват? Свободните мъже е ясно какво чувстват -кеф и нищо друго, а ония, другите? Гузна съвест, задоволство, какво???

6.   Всеки си знае какво чувства, и пак някои бързат да раздават морал и правосъдие. Номер 3 правилно се е изразила, трябва да знаеш как и кого да обичаш.

7.   Има мъже и мъже. Аз бях омъжена но си имах и любовник-миличкия всеки ден се терзаеше че неможе да спи като си помисли че съм в леглото с мъжа си, толкова много страдаше и аз го виждах. След година мъчения се раведох(нямам деца)и сега вече четири години си живеем прекрасен живот, но има и мъже които просто гледат да си направят кефа и толкова, така че прецени сама какъв мъж седи до тебе и ако виждаш че страда а неможеш да се разделш с мъжа си по някакви причини остави любовника да си живее живота

8.   Ако е влюбен в теб, ако иска истинска връзка с теб, ако иска да градите заедно някакво бъдеще, няма вариянт да не страда от този факт, някой не си го признават... , ако е просто хубав секс... , трябва да ти е ясно

9.   по-гадно им е от любовниците, защото като мъже ги терзае и мисълта, че жената си ляга с друг (собствения и мъж).

10.   Абе защо известна част от жените дето пишат тука се имат за жертва а ние мажете сме злите и лошите?
До авторката думата празнота знаеш ли какво преставлява?
Пазнота чуствам аз. Защото си е задоволила нуждата доволна е става обува си гащичките пали си количката и отива да види мажът и как е. Като затваря вратата оставя празнота...

11.   10, не се обиждай де - виж, жена е авторката и тя си е задала въпрос на вас какво ви е.
Може ли да ни опишеш повече, за това как се чувстваш, да споделиш опита си с нас?

Иначе, аз съм отворила нова тема точно за това, че мъжете не са по-различни от нас и не са ни виновни, повече от нас самите http://spodeli. net/3/story-12957. html
Мислиш ли, че по принцип на обвързаната жена и е така лесно да си подбере гащичките и да си тръгне и защо мислиш така
Жижу

12.   Аз съм номер 10.

Както казах обвързаните жени търсят нещо различно. Ако търсят просто секс е добре никои нестрада. Но почнат ли да се влагат емоции става страшно. Лошо е обвързана жена да влага емоция или по скоро да с влюби в лубовника си. Тогава искаш неискаш даржиш ли на тази жена и даваш това което търси и съответно се привързваш. Аз лично се изморих да съм "втори", писна ми да си лягам сам но обичам обвързана жена която няма никога да е с мен. Напоследак гледам да страня за да я превамогна но немога. Но един ден и тфа ще стане. Сега съм се амбицирал да спра да се занимавам с дами за които ще съм кошче за душевни отпадаци или поредния чеп на които да се порадват. Но просто напоследак така ми се случи.. търся си момиче което да застане до мен и с гордост да казва аз съм с него.

Таз

13.   Най-глупавото нещо е да пренебрегнеш любовта на свободно момиче за да си със семейна жена и да изпиташ тръпката от забраненото. При мен се случи точно това. Нараних човек, който държеше на мен и с който можех да имам открити отношения, а се отдадох на тръпката със семейна колежка. Извода, който си направих е :НИКОГА ЛЮБОВНИК И ВТОРА ЦИГУЛКА, НЕ СИ СТРУВА!!! Изгубих три години от живота си за да приключа този фарс.

14.   №13 връзка от 3 години едва ли е само тръпка от забраненото според мен. Просто ти си избрал любовта, която си почувствал тогава, не са се оправдали очакванията ти и затова сега си обиден. И защо да си изгубил тези години-преживяното те е научило на нещо, било ти е хубаво, искал си го. Но реакцията ти е отговор на въпроса на авторката-и доказва че и мъжете страдат при такава връзка. Някои си го признават чак като приключи, други изобщо. Зависи от характера.

15.   Към номер 14 от 13

Трите години минаха в празни обещания и илюзии, през цялото време на връзката бях в някаква нелегалност, лъжа, измилена приказка. Не съм искал това, повярвай ми, но човек понякога загубва здравия си разум и живее ден за ден с надежда.
Да, и мъжете страдат при такива връзки, но повече страдам сега за загубеното време. Сега съм почти на 40 години.
Така беше при мен.

16.   ха, номер 15 - недей така. Мъж на 40 е в разцвета на силите си - какво си загубил? Няма гаранция, че и с друга жена нямаше да загубиш 3 години - не ги отричай, не отричай и хубавото и гледай да оцениш опита от това време за бъдещето.

Блазе ви на мъжете, че остарявате красиво, че помъдрявате и улягате и ставате по-атрактивни с годинитте. При нас, жените не е така. Биологичният ни часовник тиктака и на 35 вече ти става ясно, че времето ти е почти минало, че ти остават най-много 5 години за деца, семейство.
Аз живях в сянка 10 години - не смятам, че това е загубено време, но това бяха години на самота и много чаши горчива любов. Нямаше обещания, нямаше клетви и изгледи за някакво бъдеще.... а времето си тече, тече.
По случайност повече бракът се разпадна действително и имам изгледи за нормален живот, аз съм тук да събирам остатаците. Това е. Никакво чувство за триумф и победа, никаква прадстава как да живееш извън сянката, да бъдеш нормален.
Радвай се, че си „загубил“ само 3 години, че си на 40, не на 50 и се огледай около себе си, огледай момичетата, 100% съм сигурна, че сред тях ще намериш истинска жена, която иска да бъде с истински мъж, а 40 е прекрасна възраст за един мъж да свие гнездо и да намери покой в бащинството и съпружеския живот и недей да вкарваш други хора в сянката, моля те - остани вярен. Едва ли семейните с любовници ще го разберат, но ние с теб знаем какво е, не го причинявай и на други.

Успех!

17.   Да. На 40 години някои са с отраснали деца и животът им тепърва започва с мъдрост и все по-голяма свобода за удоволствия от всякакъв род. Умен си и правилно си осъзнал, че си пропилял половината си живот и си още на стартова позиция. Дано тези три години не те топлят дълго, а да заживееш пълноценно и открито. Да не си престъпник, че се криеш? Това е животът на любовника/любовницата - в сянка, по ъглите, за да не ги открият и да се развали магията на манипулатора. А кой е - все някога се разбира. От триъгълниците печели само единият ъгъл.

18.   17. - много добре казано е това за триъгълниците, но не смятам, че на 40 човек (особено мъжът) трябва да има вече порастнали деца, за да се отдаде на лудуване и свобода.
Според мен, на младини е редно да се налудува човек и да събира опит, а на 40 вече е зрял сам да възпитава и да учи децата си на добро и зло, и материално е събрал достатачно, за да им осигури по-добър живот.
Какво може да предложи родителят на 20?

Не, не са пропиляни тези години, прекарани по ъглите, ако човек е успял да се опомни на време, ако е само на 40. Трагничното е, че може да продължи до края на живота ти такава връзка... и ти да си от губещите ъгли в триъгълника

19.   Аз съм 13 и 15

Аз лично чувствам времето като пропиляно, за мен беше
такова.
Каква е равносметката:аз оставам с излъгани надежди, с някакви спомени (които избледняват с веки изминал ден), с нищо реално и осезаемо; тя си остана с мъжа и децата ( и може би е за добро, защото не ми се иска да съм отговорен за развалянето на чужди семейства).Ползата ми е единствено извода, които си направих.
А, 40 години и са много и са малко.Не са малко за да започна от нулата в семейния живот.
Аз не бях изневеряващ, а любовник поне не лъгах никого освен себе си.

20.   на-17. от. 4.. Здравеи надявам се да успееш да я превазмогнеш аз още немога и се виждаме всеки ден и се пове4е затавам а наистина я оби4ам до полуда. Опитах се да замина ж 4ужбина и това не става неиздаржам... Моля за савет.

21.   Номер 20 ти луд ли си-как така не можеш да я превъзмогнеш. Стара приказка е, че очи които не се виждат се забравят. Мисли за друго, запознай се с други хора, живей за мига а не с миналото. Помисли си, че тя не страда за теб така -защото ако страдаше отдавна да се е развела с мъжа си. Запознай се със свободни момичета и не търси там където няма да стане. Тия връзки са много опастни и все някой от двамата се влюбва и все някой страда. Дръг пък изпитва угризение, което също натоварва психиката доста. Ако срещите с други хора не ти помогнат отиди на психиатър. Това е от мен.