Фейсбук запознанство
Няма да се впускам в детайли- запознах се с една мацка във фейсбук преди около 2 месеца, писахме си седмица-две и накрая се видяхме- личеше си че и аз и тя се харесваме взаимно и то много. Срещата мина ток и жица както се казва, след това си писахме цяла нощ и на другия ден буквално се изпари... ни вест ни помен от нея, не пише, не звъни, нищо. Аз не се сдържах и и писах да я питам какво що, що така не ми пише вече, тя каза че е забравила, че е имала работа, че не е видяла съобщението и т. н. Тъпото е че преди беше коренно различна
На 19 сме и двамата ако има значение
Какво ще ме посъветвате постоянно мисля за нея а ми писна все аз да и пиша и тя да ме реже така

Коментари

1.   Не я притискай в никакъв случай, остави я тя да те ''гони'', но доколкото усещам, едва ли има много силен интерес към теб.

2.   Спри да й пишеш. Не я търси. Липсата на внимание ще се усети и сама ще ге потърси, а ако не се получи, просто продължи живота си.

3.   Може би тя не иска да контактувате вече? Аз също съм момиче и използвам извиненията, които и тя и използвала (тези, които си изброил поне) когато не искам да прекратя контакт с някого.

4.   Спри да й пишеш. Ако тя реши - ще ти пише.

5.   Знам, че не това искаш да чуеш, но най-вероятната причина да "изчезне" след първа среща е, че не си й допаднал на живо и не иска да има втора. Не знам какво разбираш под "ток и жица", но дори привидно разговорът да върви добре, няма как да знаеш какво се върти в главата на другия човек. Не си го слагай на сърце - виждал си я само един път. Такъв е животът, случва се и това понякога.

6.   Върти още 3-ма като тебе, спокойно. С мацка, освен ако не иска "само секс" е изключително трудно в социална мрежа.

7.   Да понякога си мислим, че всичко е ток и жици, но за съжаление човека отсреща не е останал със същото впечатление. На мен също ми се е случвало. Щом вече не се държи по същия начин значи няма интерес. Остави я и продължавай напред- това е най-доброто решение.

8.   Ха-ха, просто е отбелязала още едно кръстче върху безкрайната си стена с нейни завоевания на "налапали въдицата" фейсбук-ентусиасти! :)

9.   Видели сте се не си и допаднал на живо и е решила повече да не се занимава с теб! Това е спри да се занимаваш с нея и ти има и други момичета!

10.   Може да си има друг. Може и да не те е харесала на живо. Изчакай известно време, не й пиши. Тя ако има интерес, ще те потърси. Запознавай се на живо. С интернет запознанствата човек никога не знае.