Моята голяма любов
Здравейте,

Аз съм М/23, и това е историята ми за връзката ми с П. (Жена на 21)

Запознахме се в есента на 2016г, тя тъкмо беше започнала работа като сервитьорка в едно кафене, а аз и приятелите ми редовно ходихме там. Наистина никога преди да се запозная с нея, не съм вярвал в любовта, и тем подобни, , глупости`` както тогава ги наричах, но още в моментът в който я видях се спогледахме очи в очи за 10тина секунди, и това беше така наречената любов от пръв поглед. Аз си падам малко доминантен и уверен, себеопознат човек, така че я заговорих и си разменихме номерата. Видяхме се веднъж, и след това пак, и пак, и пак, и ето че след 2седмици вече бяхме в връзка.
Бяхме заедно 5 месеца, след което се разделихме защото се скарахме.
1 месец, ни вест ни кост, аз също не бях предприел нищо към нея, но след това през един следобед, телефона ми позвъня, беше тя и искаше да поговорим, видяхме се, уточнихме си че вината си беше в нея, след което тя се извини, и се сдобрихме, за което аз много се зарадвах, защото наистина страшно много ми липсваше.

Стигнахме до август 2017година.

Беше ми се натрупал адски много стрес от работата, и имаше период от 1седмица в който се държах грубо и отдръпнато от нея, тогава тя реши че трябва да се разделим, а аз естественно, ефектиран от последната провалена сделка за 50к лева, нямах нищо против уж ми беше все тая.

Разделихме се, минаха едва 3 дни, и аз вече вътршено умирах от болка по нея, звъннах й, да се видим, да поговорим, - отряза ме. В продължение на цяла седмица, й пращах възможно най- големите букети които се предлагаха в локалния цветарски магазин, но това също не подейства. Ходих на работното й място няколко пъти, в опит да говоря с нея, но пак ме отрязваше. Така реших, че явно вече е приключило, и е моето време да продължа напред, защото тя беше продължила.

Така и направих, и ето че днес, на 21. 12, ние все още сме разделени, аз все още мисля за нея всеки божи ден, но животът продължава.

През изминалите месеци в които бяхме разделени, спах с няколко момичета, като с 2 от тях дори пробвахме да бъдем в връзка, но не се получи. Аз все още копнея за нея.

Тя е най- нежното създание което някога съм срещал, най-очарователната и е просто като мое огледало, харесваме еднакви неща, мразим еднакви неща, тя просто е перфектната за мен, и единственното момиче което някога съм обичал, и все още обичам. Мисля че колкото и време да мине, тя ме беляза, и няма да мога да обичам истински отново.

Отскоро се засичаме малко по-често, понеже се е пренесла на квартира в моя квартал, и когато я видя на улицата виждам в погледа й как й липсвам, виждам как иска да отида и да я прегърна, да я целуна и да й кажа че се свърши с тази игра, аз също много го искам, но не се случва...

НЕ знам как да постъпя, очевидно всичко е свършило, но просто не излиза от главата ми, ПРОБВАХ с други жени, но те ме разсейват за час/ два, после в мислите ми е тя, само и единственно.

Благодаря че отделихте време за историята ми,

Какво бихте ме посъветвали?

Коментари

2.   Човече, разбирам те идеално, защото съм във същото положение. При мен мина повече от година от раздялата ни, доста пъти правих секс, опитвах и нещо като връзки, но те не изтрайваха много. Трябва да подходиш към нея смело, но не чакай някой друг винаги да припознае ''вината'' за негова. Майната му кой е виновен, щом човека, който обичаме не е сгушен в прегръдките ни.
Съвет - свържи се с нея смело, вижте се, ако тя има желание, ако те обича все още, рано или късно, ще пожелае среща.

3.   Не си бил прав, заради стреса в работата да, си го изкарваш на нея защо ти е било все едно да се разделите

5.   Направил си голяма грешка, че си бил с други момичета, защото когато срещнеш истинската любов е повече от ясно, че пак ще се съберете рано или късно. Ако тя те обича силно, едва ли е спала с друг, а ти веднага си спал, за да я забравиш. Не я обичаш толкова силно, колкото си мислиш...

6.   5 - Не всичко опира до "истинската любов"...

7.   Не го съдете, без да знаете през какво е минал!

9.   Награбвай я отново, какво чакаш!
Ако стане стане, ако не стане - време ви е за следващи.