Харесва ли ме
Здравейте
Момиче на 17 съм и бих искала да споделя историята си и да получа съвети. Моля модератотите да публикуват.
Никога не съм имала сериозна връзка. Харесват ме много момчета, но всеки един заради "тялото ми" т. е. външен вид. Имала съм 4 връзки общо и накрая винаги излиза, че момчето е било с мен цитирам, защото "съм била яка и искал да му пусна. "
Много ми е кофти и ми е болно място това, защото се чувствам като парцал. Сякаш не ставам за друго освен за секс, а съм и девствена.
Тази година в класа дойде едно момче. От известно време си пишем 24/7, на училище сяда при мен постоянно се дразним, хаха. Симпатичен е и е свестен. Много е мил и мисля, че ме харесва. Караме се много и когато се скараме виждам в училище колко му е гадно, че не си говорим. Личи си че му пука. Обръща такова голямо внимание само на мен, сам го каза и страшно много ме ревнува и последно време дори не се опитва да крие ревността си ;д, което е супер сладурско.
Относно моите чувства, да, имам нещо към него. Преди да заспя мисля за него, като се събудя, през деняя... :д ревнувам го мега много
Той е срамежлив и едва ли скоро ще ми предложи, но не е това проблема. Страх ме е, колкото и добър да е да не се окаже като другите. Да е с мен без да ме обича. Да е с мен само, защото очаква да пусна или нещо такова.
Аз знам че не е такъв но ме е страх сякаш от обвързване, просто знам че ще остана разочерована.
А и се чудя сега харесва ли ме или аз си въобразявам, не знам много съм объркана. Какво мислите вие

Коментари

2.   Не си объркана, искаш просто да споделиш нещо. Много добре знаеш че те харесва, спри да мислиш толкова много и просот карай по течението каквото стане, в крайна сметка все преживяване ще е даже и да не момчето на живота ти.

3.   Ако той не смее да ти предложи - предложи му ти. В днешно време не е срамно момичето да направи първата крачка. Няма как да разбереш това ли е момчето за теб, ако не направиш нещо. Казваш, че другите момчета искат да те използват. Нямаш гаранция, че и това момче не е такова. Няма сигурност в тези отношения. Те са живи, непрекъснато се променят.

4.   Просто подхожда различно в началото, докато не стане по-горе от теб описаното. Много си яка и ще иска нещо от теб.

Знаеш ли как се разбира дали някой те иска, заради това, което си или не?

Говори му за секс...кажи му, че искаш да спиш с него...и ако той ти каже : Да, искам и е навит едва ли не още в междучасието или да дойде до вас вечерта. Веднага ще ти стане ясно.
Докато ако ти каже да почакаш или пък, че не може да е с теб физически, докато няма емоционални чувства и докато не сте във връзка - тогава вече ще знаеш, че не е същият.

Аз лично съм такъв. Никога не бих искал да спя с момиче преди да имаме връзка или поне да имаме взаимни чувства и то силни. Примитивно е да мислиш само за секс без връзка, но явно някой хора са на този принцип.

5.   срамежлив дразни се с теб защото се опитва да си скрие чуствата ревнуст=чуства това е твоето момче. Поне ако тръгнете няма да хлътне по друго освен ако не спечели самочуствие щом е забил красиво момиче значи ще може отново и така

6.   На 17 сериозна връзка?

Не знам дали това въобще е добра идея. Нормалто е момчетата да искат секс. Същото искат и мъжете. Свиквай с това. След време самата ти би се чудила защо някой мъж не иска секс с теб.

Пожелавам ти първият секс в живота ти да е с някой, когото обичаш. Да е нежен и вълшебен.

7.   Харесва те. И просто действай. Няма как да разбереш какво ще стане, по-добре рискувай ако си сигурна в чувствата си.

9.   Ами не му пускай. и ако остане при теб, значи не е само заради външния ти вид. ако си тръгне, значи не си е струвал.

10.   Ето това е най-сбърканото в жените - харесват нещо в теб, и ти се обиждаш от това. Да ви пи. ая на мисленето, и по-точно на липсата му.

11.   Благодаря на всички.
До номер 10
Всяка жена има различно мислене ;) има наистина такива, които наистина имат липса на такова, но защо трябва да ги слагаш под общ знаменател всички, хаха??