Разбиха илюзията в която живях, но знам как да се поправя.
Женени сме от 2 години, заедно сме от 6. Живеем в нас. Запознах се с нея когато беше студентка първи курс, на 20, аз бях на 23. От малък град е и дойде в София да учи. Всичко се случи много бързо, но в същото време спонтанно и непринудено. Бяхме един за друг и бързо си паснахме. След 4 години й предложих брак, тя се зарадва много, прие, вдигнахме сватба, планирахме да си имаме деца, вярвахме, че сме намерили партньор за цял живот, всичко беше прекрасно, иииии тогава ме удари гръм от ясно небе. Не гръм, ами направо атомна бомба. Всичко стана толкова рязко, че в началото не знаех какво става и къде се намирам. Сега си давам сметка, че всичко започна с един разговор преди няколко месеца. И преди бяхме говорили за деца, но вече реших, че е станало време да действаме и я питах какво мисли по въпроса. Тя се зарадва и съгласи, но каза, че е по-добре да изчакаме още малко. Казах й "ОК, няма да бързаме" и смених темата. На същия ден правихме секс и преди да свърша го изкарах. Животът си продължи по същия начин както досега. След 1 месец бях на автомивка, когато жена ми се появи с някакъв мъж. Аз бях отвън и чаках да ми измият колата, когато тоя тип дойде и ми каза "много яка жена имаш, тя не заслужава путьовци", всички на автомивката се обърнаха към него, аз като чух какво каза, нещо ми стана, спрях да мисля и се нахвърлих с юмруци, но онзи отвърна светкавично и ме уцели няколко пъти право в лицето, успя да ме събори и взе надмощие, голям бой беше, успях да си прикрия лицето с лакти иначе сигурно щеше да ми разбие ченето, но ме нарита доста здраво в корема и бъбреците, а това боли МНОГО! По едно време всичко свърши, те си заминаха, аз станах, взех мокри кърпи от колата и си избърсах кръвта от лицето, всички стояха и гледаха като гръмнати, извиках им "кво зяпате бе", платих на момчетата дето ми измиха колата, качих се и си заминах. На другия ден като отидох на работа колегите се уплашиха, а шефа ми предложи ако искам да си взема почивка. Вечерта жена ми се появи вкъщи и изнесе дълга реч, не можела да прекара живота си с човек като мен, защото съм бил скучен, логичен и предсказуем, дала си сметка, че е така защото вече сме толкова години заедно, а аз я питам дали иска деца, вместо направо да я забременя докато правим секс. В този момент изгубила привличането си към мен и поискала да си намери любовник, бързо успяла тъй като е красива жена и единствения начин да си я върна бил да се изправя очи в очи с любовника и да го изгоня и пребия. Само, че той преби мен и така окончателно изгубила всякаква тръпка и привличане към мен. Сега иска развод, аз също, нямаме общо имущество, апартамента и колата са мои, така че разводът ще приключи лесно и бързо, след което няма да я погледна никога повече. Тази жена за мен вече е мъртва. Най-смешното е, че ако любовника й не я прибере, тя ще остане на улицата и ще трябва да се върне на село при родителите си, което значи, че ще изгуби работата си в София, заплатата й не стига, за да се издържа сама, аз винаги съм й помагал с парите (не съм я издържал, но съм й помагал). Работи като фризьорка, харесва й и затова се занимава с това, въпреки че изкарва малко пари, работи на заплата тъй като салонът не е неин. Аз се радвах, защото беше щастлива, парите не са били проблем. И така изведнъж свърши всичко! Ядосан съм на нея и тоя тип, но в момента съм още по-ядосан на себе си защото през всичките тези години вярвах, че ако съм добър и се отнасям с уважение ще имам щастливо семейство, а то се оказа точно обратното. Всякакви мисли ми преминаха през главата, но окончателния ми извод след като анализирах ситуацията е, че трябва да стана агресивен и първичен, ако бях такъв щях да я задържа. Трябва да стана Алфа мъж, досега се държах като Бета и резултатът е налице. Висок и строен съм, но никога не съм бил спортен тип, затова сега започнах да ходя на фитнес и да тренирам бокс, може да съм почти на 30, но никога не е късно да станеш Алфа!

Коментари

1.   Човече, радвай се, че си се отървал от тази преди да забременее. Просто си попаднал на адски първосигнална и тъпа жена. А това с тренитовките и бойните спортове винаги е голям плюс, но имай предвид, че по-интелигентните жени с по-висок статус търсят не толкова мускулести примати, а целеустремени мъже с кариери. Трябва да си алфа по всички фронтове - не само физически, но най-вече интелектуално и емоционално. По написаното ми изглеждаш да си умен мъж - търси си жена да ти е на нивото, а не фризъорка или козметичка??!

2.   Какво искаш от провинциални фризьорки и маникюристки? !

3.   Купи си оръжие, причакай го и го застреляй! Отмъсти за унижението! Обмисли добре, за да не те заловят.

4.   Брат, аз съм на 24 и съм девствен и аз искам да се превърна в алфа мъжкар и също като теб се нядявам да не е късно. Работя здраво по въпроса и съм изчел и доста по темата. Мога да ти дам следния съвет:
Не допускай яростта да те превземе. Попаднал си на жена която по мое мнение трябва да бъде обрязана и кастрирана и това което си преживял със сигурност много те е разярило, но истинския алфа мъжкар трябва освен да е силен и да е спокоен и пресметлив и винаги да мисли с главата си (горанта). Каквото и да става не трябва да се озлобяваш към целия женски пол, защото така елиминираш шансовете си някога да обичаш пак. Има много риба в морето и ти не си на такава преклонна възраст че да не можеш да почнеш на чисто, а тая к**ва ще си намери маистора. Да не мислиш че тоя "тъпкач" не си е дал сметката че тя може да направи същото с него. Такива жени си веят п**ките до 35-40, не се задомяват, огрозняват, взимат си 15-20 котки и к**венския ген прекъсва там. Или се хващат с някой "мъжкар" и тои от "непредсакзуем" почва най-предсказуемо да я третира като боклука който е.
Но остави я нея. В този момент за теб е важно да ревизираш характера си, да открие кои черти са полезни трябва да се развият и кои са вредни и трябва да се махнат, и то не от женска гледна точка, а от твоя.
Весели празници, успех и гледай само напред.
Дано изказването ми да не е твърде остро за модераторите, но чак мен ме хвана яд като четох поста.

5.   Малко измислено ми звучи целия сценарии и тоя псевдо алфа патос. Най-малкото за такъв побой следва да се сезира полицията и да последва дело.

6.   Не знам какво да ти кажа, просто нямам думи! Радвай се, че си се отървал преди да е забременяла! Не търси отмъщение, живота ще ги накаже тези животни, въпреки че колкото и да съм толерантен и здравомислещ в момента, не знам какво бих направил аз, просто не знам. Преди 10 години, бях страшилище, висок съм 198 см, но тогава тренирах като луд, а и не ги мислех мн нещата,и ако се беше получила тази случка по онова време, сигурно щях да го размажа на място, а най-вероятно и да го излежа. Мисли за живота си, изтрий това гнусно минало и търси УМНА ЖЕНА, УМНА !!! Много е важно това, за да имаш истинска връзка!

7.   Леле, колко мъка има по този свят. Втрещена съм от прочетеното. Че чак праща любовника си да си мерите силите.... каква наглост. На тази изобщо не ѝ е пукало за теб. Жена съм и ти казвам да се радваш, че се е случило сега, а не когато вече имате дете. Тя ли.... тя ще се сети за теб, когато онзи я пребие и нея или зареже, когато остане сама и се сети що за човек е изпуснала, само че тогава ти желая да си я забравил, и дори да не ѝ вдигнеш телефона.
Изглеждаш отговорен мъж, такава жена и заслужаваш до себе си! Спортувай за себе си, а не за да си поредната батка, по която си падат само мадами с по-ниско интелектуално ниво.
Успех и знай, че не всички са еднакви.

8.   Абе, какви алфи те гонят? ! Оженил си се за селска пръчка, която е решила, че е покорила вече София. Нямаш вина, не се ядосвай/много, де/, пусни я да пасе с Алфата.
Искам само да ти обърна внимание на нещо-в живота на човек трябва да се поддържа здравословен стрес и интерес, породен от стремеж и работа към определени цели. Т. е -да се случва нещо, което да поддържа тонуса на човек. Вие сте се оженили и се зациклили в рутината и съответно, жена ти е почнала мисли за глупости. Лошото при такива гъски е, че и дори да имат деца и ангажименти, рано или късно стигат до любовника, защото толкова им е акъла.

9.   Като ще промотираме Алфа, Бета терминологията (която повечето папагалстват без разбиране), аз да промотирам MGTOW :).

Ако е истинска историята (което в днешно време няма да ме учуди), то трябва да се радваш, че си се отървал преди да и направиш дете. Не да се радваш - банкет да вдигнеш... Като искаш да си Алфа, ама истински, не просто по женските стандарти, спри да поставяш жената в центъра на вселената си. Както си го правил преди с питанията си дали да и правиш дете, така го правиш и сега преследвайки някакъв измислен образ на ганстер по който уличниците си падат. Истинския мъж не е просто "алфа", защото не е животно чийто мотивация се изчерпва с тестостерона и женските. Истинският мъж живее за себе си и създава живот който удовлетворява него самия. Със или без жена. А в днешно време е много трудно да е с жена, тъй като повечето жени, не са жени, а уличници... Не заслужават брак, не заслужават да им направиш и дете, а като някой идиот ти ги "отмъкне", само се усмихни, и се радвай, че те е отървал... И да, той ще я зареже естествено и остави на улицата където и е мястото... Само да не тръгнеш да я прибираш после, доказвайки за пореден пък каква п..... си.

10.   Раните са ти зарастнали, човече. Късметлия си, че с това си се разминал. Други се женят, живеят, съграждат дом и имущество. И тогава идва атомната бомба.

11.   Добре, че си се отървал!!! Много примитивна и проста жена - не ти трябва вкъщи такова нещо, добре че нямате деца. Курбан да направиш, че навреме си разбрал за какво иде реч. Представи си това да беше майката на децата ти - ужас! Не се обвинявай и не си търси грешки, бил си неопитен и не си разпознал, какво животно имаш насреща - само не прави грешката да прехвърлиш разочарованието си от бившата върху следващото момиче, което срещнеш. Дай си време :) Всичко ще се подреди

12.   Номер 4, късно е, чадо! "Алфите", макар че не я харесвам тази дума, но влизам в тона ти, започват да си разпръскват гените на 14, не на 24, сори.

13.   Първо, алфа не се става на сила, а по рождение. Второ, това, че си попаднал на просто парче, не означава, че трябва да играеш някаква роля ид а се правиш на такъв какъвто не си. Отстрани изглежда смешно и недодялано, колкото ид а не осъзнаваш. А и ако разчиташ на мускули и фитнес каква очакваш да привлечеш? Ще привлечеш още по-просто парче. Бъди себе си и гледай да ги опознаеш по-добре преди да предприемеш нещо по-сериозно. НЕ ходи на фитнес от комплекс. Ако ти харесва и го правип за себе си - ОК, но заради някаква кифла и нечии болни изисквания - НЕ. Нищо няма да постигнеш, а само ще изгубиш себе си.

14.   Пич, просто си попаднал на турбо-селянка, нищо повече. Бил си млад, направо малък и си се подлъгал. Като се сетя на 23 и аз колко наивен бях... Добре, че Господ не позволи да стане нещо по-сериозно. Колкото до т. нар. "алфа", "бета" и др. подобни глупости - избий си ги от главата. Това са пълни идиотщини. Можеш да си тренираш разбира се, но за удоволствие и за себе си. Иначе, най-много да попаднеш на някое още по-тъпо парче. Най-важното, което трябва да търсиш в една жена са човечност, интелект и трудолюбие.

15.   Първи урок: Не лети на бой като безмозъчно животно.
Втори урок: Не заслужаваш щастливо семейство само защото си добър. Щастливото семейство не зависи само от един човек.
Извода ти е... ужасен. Това, че си попаднал на един такъв женски индивид не значи, че всички жени са като нея и искат нещата, които тя иска от един мъж. Това с алфите и бетите е глупаво, не можеш да сложиш човек в рамка.

16.   Пълни глупоспи! Отказвам да повярвам, че в 21 век в България има жена с българско гражданство и висше образование, която ще каже, че си путьо, защото не си я забременил без да я питаш. Ако има, то това не е човек, а подлога и е изключение, а не правило. Точно обратното - лично аз бих напуснала незабавно мъж, който си мисли, че може да решава вместо мен за подобно нещо.
Ж30

17.   Много глупава история. Ако това трябва да ме мотивира, не не... благодаря!

19.   Номер 12, повече от ясно ми е колко е късно, повярвай. Именно тази мисъл за тези пропуснати 10 години ме кара да се руша отвътре като панелен блок.
НО
Освен да ми поставиш този предсвършен факт, можешли да ми кажеш какви други опции имам, защото аз се сещам за 2:
-Да се примиря с фактите, да спра да правя всякакви опити и да изчакам да минат още 10 години в които психиката ми напълно да се срине и да си тегля въжето.
-Или още сега да си тегля въжето и да си спестя времето.
И двете някак си не ми се струват приемливи.
Плюс това не е като да искам да ичукам 1500 манекенки. Това което искам от живота е да имам няколко приятелки, няколко неангажиращи сексуални контакта и в края на краищата семеиство (не като на автора), като един средностатистически мъж.
Но, както със сигурност знаеш, нищо не прави една п**ка по-суха от думата "средностатистически".
Не се опитвам да се заяждам и наистина се надявам да ми отговориш с градиван съвет.
Поздрави

20.   Жената е млада, неопитна, и е избрала според нея по-добро предложение. Явно не е за тебе.
Сега и ти ще си намериш по-добро предложение.
Бъди сигурен, че тоя тип след като така си решава въпросите, ще потупва и нея здраво. Ако се върне - НИКАКВА ПРОШКА!
Съсредоточи се върху себе си. Който те оцени - добре, който не - не го мисли.

21.   Номер 16, повярвай ми, има много такива. Висшето образование отдавна не е критерий за нищо. Аз лично съм попадал на много кухи момичета, с наглед доста прилично образование.

22.   Добре че сега си се отървал от нея, че представи си ако това беше станало след като имате дете. Иначе щом ти го казва и така е постъпила е донякъде права явно водиш много монотонен начин на живот. Учи се от грешките и гледай за напред да си по спонтанен и да правиш на жените приятни изненади, като например да им купуваш цветя и да ги водиш на срещи. Трябва да правиш комплименти, но да ги разнообразяваш. Жена ти щом не е говорила с теб за това, значи такъв и е манталитета и няма да се оправи, развод и повече не се занимавай с нея. В бъдеще гледай да си по романтичен и не му мисли много.В случая тя и тази мутра са те унизили много гадно гледай си живота напред и съм сигурен, че ще си намериш някоя по свястна която няма да ти изневерява веднага щом нещо не и хареса. Звучи ми от написаното, че си хубав млад мъж с приятен характер просто не достатъчно романтичен, трябва и в леглото да разнообразяваш. Гледай да комуникираш повече за общите и личните си проблеми с жената до теб. Успех!

23.   Добре е, че спортуваш, авторе. Не съм чувала спортът да е навредил на някой, освен това ще ти помогне по - бързо да забравиш този, меко каназано, неприятен период от живота си. Спортът няма да ти попречи да градиш кариера и да напредваш в живота. Успехът в работата не изключва добър външен вид, даже той е задължителен според мен - костюмът стои много по добре на атлетично, добре тренирано тяло.

От това, което прочетох, мисля че ти си достатъчно стабилен психически, за да загърбиш невярната съпруга и да продължиш напред - сам. Защото силните и харизматични хора обикновено са сами, макар около тях да се тълпят всякакви подмазвачи, завистници, доброжелатели, недоброжелатели....
Самоусъвършенствай се - телом и духом, жените ще дойдат сами, даже няма да можеш да се отървеш от тях. Казвам ти го като жена.

24.   Не че няма девойки като описаната в историята, но те са адски глупави - подобно на плеймейтките. Историята едно че мирише повече на долнопробен екшън трилър скалъпен с 20лв бюджет. Но дори и да е истина, има само един по-виновен човек от малоумната селска пръчка в женски вариант - автора. Понеже за да се занимава с подобна с години, то и той е същата малоумна селска пръчка, ако не и по-глупава.