Не поддържаме контакт, а обикаля около дома ми.
Здравейте на всички в този полезен сайт.

Ще напиша историята, а вие читателите отстрани изкажете мнение какво мислите по повод действията на приятеля ми? и евентуални причини поради които го прави.

Преди месец и половина без особени караници или нещо подобно, както обикновено приятелят ми ме закара за нощна смяна. На сутринта не ме чакаше на паркинга и си тръгнах пеш в 5и30 в студа. Казах си "Айде няма да звъня да не го събудя" и въпреки, че работата ми е бая далече не съм го притеснила. Съмна се, стана обед той не звънна и така цял ден, ден след ден. Обикновено иска да чуе кога си тръгвам от работа или дали съм се прибрала, ако си е правил сметка да не идва. А той излиза, че и алармата не си е настроил да стане и да дойде. Значи още от вечерта е преценил, че няма да ме взима. Причина за това решение нямам. И аз се чудя.

Наистина в последните месеци нещата куцаха здраво, от работа нямахме свободно време един за друг понеже не живееме заедно, разговорите ни бяха някакви общи теми, изобщо отдалечихме се доста.

Мина са време и гледам колата му пред един мой комшия няколко къщи по нататък. Предвид, че те никога не са били близки приятели, само на здравей, как е, две-три приказки и довиждане?
Малко след това пък му скимнало да ми пише във Вайбър - "Какво става? " и очуден стикер?
Видял един ден брат ми да разхожда кучето и се направил с колата, че не го познава?
Онзи ден брат ми, докато бил по двора го видял да минава през нас с бавна скорост оглеждайки се?

ОК, толкова ли не може да звънне да каже така и така, прави някакви демонстрации и разчита на случайността ли да се засечеме не мога да разбера? Като някакви деца в първи клас.

Коментари

1.   Нещо не можах до схвана написаното от теб... значи, от както не е дошъл да те вземе от работа... нито сте се чували.. нито виждали... аз ли не разбирах , или си е така... щото ако е така, е много странно.. какви такива отношения имате с приятеля си... само той ли трябва да ти звъни, ти не го ли търсиш... как толкова време не сте се изяснили... ква е тая връзка такава...