Не мога да разбера хората. Защо думите им не отговарят на действията им?
Здравейте, няма да пиша дълго, а ще попитам направо. Какво означава, когато ти се кълнат в любов в продължение на много години, а когато настъпи Нова Година дори да не ви целунат, а просто да си гледат зарята? Или пък какво означава, когато един мъж плаче за теб от любов, а в същото време на важен празник си играе на игрите в телефона? Как да повярвам на хората, когато казват едно, а правят друго. На какво да вярвам? Как се нарича човек, който не го интересуват бивши, а само аз, но въпреки всичко им прави гадно, а уж не му пукало за тях. Аз ли не съм добре? Как се нарича човек, който прави любов на сила, но винаги ти казва колко те желае? Е, аз имам такъв човек до себе си. Помага ми винаги с каквото може, но тези неща ги прави без да се усеща.

Коментари

1.   Да не разбираш хората е по-малък проблем, от този да не разбираш себе си... И в случая ми изглежда второто... Звучиш ми на обсесивен характер който постоянно търси внимание. Не можеш да очакваш един мъж (всъщност който и да е), 100% да се занимава само с теб. И да се цупиш за всяко нещо... като това че гледал зарята на нова година... Като си искала целувка, целуни го ти. Не чакай той да се занимава постоянно да отгатва какво на теб ти се иска... Повечето мъже (и хора като цяло) не са така, имат си собствени мисли, проблеми и т. н... Според мен няма да ти навреди да отидеш на психотерапевт и да говориш с него. Тази патологична нужда от внимание, често идва от детството...

2.   Попаднала си на играч и женомразец. Ако си до него ще търпиш да плащаш грешките на всички преди тебе. Измъкни се от тази лоша игра или ще станеш обезличена кукла, за да може някой да си играе игрите с тебе. Ако имаш поне малко чувства е нормално да седиш с него, но ако играта загрубява-бягай.

3.   Щом им прави гадно на бившите си, значи още мисли за тях и го гложди... бъди сигурна!

4.   Странно. С приятеля ми се целунахме половин час след полунощ, вечерта сме си говорили, но и телефоните сме си гледали. Не всяка вечер заспиваме заедно, понякога стои на компютъра до по-късно. Никога не съм се чувствала пренебрегната, всеки има право на пространство. Ако искам да го целуна, отивам и го целувам. При него важи същото, никой не чака другия да му прочете мислите и да му отгатне настроението. Казва ми, че ме обича, по време на спор е по-емоционален отколкото някой страничен човек би си помислил. Какво значение има, че понякога не става на твоята, важното е да знаеш, че ако нещо ти се случи, той ще обърне света, за да ти помогне...

5.   Много си лигава и глезена, и никой, никога не те е предавал, не ти е изневерявал...
Когато слезнеш от облаците, ще спреш да правиш от мухата - слон. Обещавам ти.
Млада си още.

6.   До номер 1
Скъпи /сигурна съм че си мъж/ вие мъжете в доста огромен процент не се разбирате сами себе си, но това ви е главното изискване към жените
Заучили сте няколко модела на поведение и се правите на велики като надути пауни омаловажавайки всичко, което се случва покрай вас
Особено българските мъже ха ха