Объркан съм, помощ.
Тази нова година беше невероятна, защото през цялото време бях с най-лъчезарното, добро, мило и красиво момиче. Попринцип сме приятели, но не знам дали под въздействието на алкохола цяла вечер танцувахме, държахме за ръце, прегръщахме се. Беше просто безценно. Когато си легнахме я хванах за ръка и я прегърнах и тя нямаше против, тъй като цяла вечер правехме това де. Но не сме се целували. На сутринта нямаше развой на нещата. Изпратих я до тях и ми каза, че пак ще се видим. Объркан съм.. дали иска да сме нещо повече? Или просто е било заради алкохола и за едната вечер. Утре ще й взема нещо, което иска много, просто за да я зарадвам. Според вас дали си играе с мен или.. А да и приключи връзка преди 2-3 месеца. Възможно ли е да съм нещо като цедка за чувства.. заместител.. както искате го наречете, схванахте идеята ми. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ами ти си си изтървал шанса да я имаш...ние жените приемамем това като слабост в един мъж щом не е предприел никакви действия, така че като нищо може да се отдръпне от теб !

2.   Прекалено много въпроси си задаваш, може да са много неща, може да си цедка, може да е заради алкохола може да е заради ред други причини. Не очаквай рационалност, просто се остави да се случат нещата, може да не иска да бърза, може да е искала еднократно преживяване което ти не си й го дал по думите ти. За това при такива ситуации най-добре да се докарат нещата до крайност защото ти се пораждат куп въпроси, на които трудно можеш да си отговориш. Сега ще те тормози докато не я видиш пак. Изчаквай един два дена пиши и да се видите, само двамата ако те резне един път, изчакваш пак известно време и пак я каниш резне ли те значи висчко е било за конкретния повод и може просто да не иска отнушения с теб. Не бери надежди за да не бъдеш силно разочарован. Успешна година

3.   От автора : Ами силно се надявам, че не е било за вечерта. До първия коментар - изтървал съм го като не съм я целунал ? Доста пъти съм бързал да целувал и доста пъти е било напразно и е ставало още по - зле. За това не исках да я целувам, за да не избързвам. Попринцип преди много години с това момиче бяхме заедно, но така се случи, че се разделихме. Но винаги сме били в добри отношения. Някои хора ми казват, че след като не сме се виждали от толкова време и на въпросния купон сама ме дърпаше, значи ме харесва, но не знам. Когато пристигне подаръка, ще искам да се видиме да й го дам и се надявам тогава да се изясниме. Само трябва да измисля как да поднеса всичко, което искам да кажа. Поздрави!

5.   Ох.миличкия,колко си щастлив,дано те оцени и да има продължение връзката ви.