Високите ми стандарти?
Здравейте, пиша, защото просто имам нужда да споделя какво мисля и това, че сайта е анонимен ме устройва прекрасно. Не мога да определя дали искам съвет или не.
Ще започна с това, че съм обикновено 18-19 годишно момиче, симпатично бих казала, от голям български град. Сигурно на много от вас ще ви се отще да прочетете историята ми докрай, имайки предвид факта, че е за изтърканата тема Мъже. Но няма да споделям поредната сълзлива история, очаквайки утеха.
Винаги съм се питала аз ли имам високи стандарти и искам твърде много от този, който да е до мен?
Не знам преди примерно 40-50 години какво е било отношението на мъжа към жената, но то сега определено не ми се струва нормално. Какво имам предвид? Имам предвид, че българските мъже тотално не знаят как да се държат с една жена. И не, нямам предвид моите връстници, за които засега още е донакъде нормално. Това го наблюдавам при всички хора от мъжки пол до 30-32 години, че дори и при някои над тези години. А да не говорим повечето и какви тъпи лафове и шегички ползват, опитвайки се да си легнат с някоя, която са си харесали. Умната жена очаква от вас подобаващо отношение, за да спи с вас.
Не случайно в началото на историята дори не уточних на точно колко съм и откъде съм, тъй като съм лесно разпознаваема в моя град, имайки се предвид с какво се занимавам през свободното си време. Много момчета ми пишат и искат да излезем. Съответно като стане това, ми се е случвало дори да мълчат като риба и аз да трябва да измислям теми за разговор, което не ми е проблем, но усещам как си губя времето, като на човека отсреща дори не му идва на акъла как да ми привлече вниманието и да подхване някаква тема. А като подхване, почва да ме занимава с глупости, вместо да си говорим за нещо смислено.
Друго, което съм забелязала, и е наистина страшно е, че много са като женски полов орган. Как да се обвържа с някого, като аз ще бъда на практика мъжът във връзката?
Хвърля някакви думи в пространството, които не изпълнява или пък прави точно обратното, гледа хората какво ще кажат за него и как биха оценили постъпките му, със самочувствие без покритие, но вътрешно крайно комплексиран, или пък се опитва да сваля всяка втора, но иначе не би могъл да задържи никоя за по-дълго време.
Донякъде разбирам някои мои връстнички, които имат приятели с голяма разлика в годините. И на мен ми се е удавала такава възможност, но знам, че аз не бих се чувствала добре в такава връзка. Затова избирам да съм сама.

Коментари

51-72 от 72

56.   Здравей. Историята ти беше много интерсна, макар че не си направих труда да прочета повече от 3 реда. Моят съвет е следният - прави си каквото знаеш, бала съм те.

57.   Ако искаш да знаеш, това е част от проблема ти с мъжете. Твърде умна си. А мъжете се плашат от умни жени.

58.   До Н. 55 авторката.
Модератори, моля да публикувате този коментар към авторката защото в ком. н. 55 тя ме нарича шизофреник и е редно аз да й отговоря. Ако не ми публикувате коментара към нея вие практикувате голяма цензура.
Авторке, ако ние с теб не се познаваме от другия сайт и ако ти не си била регистрирана там с името SASHA как разбра кой е моя профил? ! Ами там има регистрирани и други мъже и как точно на моя профил кацна. Логиката ти много куца. Уж без да се познаваме, а отиваш точно на моя профил защото знаеш кой съм и колко много сме се чепкали там. Ще отречеш ли че си била регистрирана там с името Sasha. Отговори ми ясно на въпроса. Ти и твоята вулгарна приятелка Tim заедно с Мона бяхте най-злобните коментаторки към нас двамата с моя виртуален приятел. Вашата отровна злоба към нас двамата просто шуртеше от всеки ред на вашите коментари. Не случайно пак цитирам твоя девиз: "Животът на една жена, която очаква от мъжа разбиране, не може да бъде друг, освен проигран". От този твой девиз всеки може да разбере какво ти е отношението към мъжете. За всичко те ти са виновни. Това прозира във всяка твоя тема тук в този сайт, а те са сигурно стотици, само аз съм те идентифицирал в над 50 до сега, а колко си писала преди година-две само ти си знаеш. Даже някъде прочетох да казваш, че си заета да пишеш есета. Това ти е на теб живота на стари години (61) да унижаваш мъжете защото никой мъж вече не ти обръща внимание. А ти продължавай в темите ти да се представяш за младо момиче, за много умна, за много красива, за много способна. Това ще те радва в старините ти да си внушаваш, че си такава. Ти и твоята приятелка Tim ме наричате шизофреник, но истинските шизофреници сте вие двете и Мона. Шизофренията е психоза, която се проявява със странно и понякога илюзорно поведение и с интелектуално и емоционално влошаване. Точно това показваш ти в твоите теми, които постоянно ти ги публикуват. Какво ще кажеш за темите ти: "Любителка на грубия секс" и "Прав ли е да ме удря". А в друга тема се оплакваше, че имаш тясно дупе та даже сте търсили и разширители на дупета. Това не говори ли, че имаш деградирала психика. Мога да ти изброя поне още 15-20 твои теми тук където шизофренията ти ярко блести. Другата психическа болест от която страдаш е Грандомания: Това е форма на психическо заболяване което се проявява като илюзия-заблуждение за величие и превъзходство. Ето това си ти, няма жена равна на теб, а още по-малко някоя да те превъзхожда. Ти си на "ВЪРХА" по "интелигентност". А лъжата е твоя запазена марка (тradе маrк), т. е. ти си патологична лъжкиня. Ти не можеш да живееш без да лъжеш. Затова всичките ти теми в този сайт са лъжи и измислици. По този начин ти си гъделичкаш болното ЕГО.

59.   Просто прочетох темите и забелязах точно един профил на мъж, който под въпросните теми пише абсолютно същите глупости, както ти в момента. Имам достатъчно акъл и дори повече за 19-годишна. Съжалявам, че те е яд от този факт. :)
Авторката

60.   И да, отричам, че съм тази саша ли каква е там. Дори не си направих труда да ти прочета целия коментар, няма смисъл да си губя времето. Ако обичате, драги читатели на сайта, пишете коментари под моята тема, които са смислени и насочени КЪМ темата ми, иначе изобщо не пишете, благодаря.
Авторката

61.   авторке, онзи по-горе се подвизаваше в сайта на Розали под името Мистифайър и във всяка жена вижда въпросната Саша. знам много добре, че не си ти, защото я познавам (не съм аз, да не каже някой :-). Не обръщай внимание на параноичните му писания, очевидно не е в ред

62.   Към 59 и 60 авторката.
Моля модераторите да публикуват коментара ми отговор.
Ти, че си прочела целия ми коментар няма съмнение, но с твоя инат ти никога няма да си признаеш. Ината, злобата и лъжата са здраво вкоренени в характера ти. Колкото и да отричаш, че ти не си SASHA няма да ме заблудиш защото ти познавам душицата. Твоята грандомания никога няма да бъде излекувана. Тук си намерила анонимен форум и пишеш ли, пишеш теми една след друга потвържадавайки болната ти психика. Ако тукашните коментатори бяха чели твоите коментари в другия сайт, те със сигурност щяха да те препознаят и тук. Добре, след като отричаш моите обвинения към теб, че пишеш една след друга измислени теми тук, кажи тогава откровено колко теми си написала тук и кои са те. Аз мога да ти посоча моите теми които са публикувани тук в този сайт. Ти имаш ли доблест да си признаеш колко и кои теми са твои. Не, това ти никога няма да го направиш. Можеш да будалкаш посетители които не те познават, но не и мен който те познава от много години. И пак ще потвърдя, че ти нямаш абсолютно никаква съвест затова лъжеш постоянно. Ти си стара жена без никаква етика и морал. И не казвай на читателите какви коментари да пишат под твоята/твоите теми. Те ще пишат както те искат според съдържанието на темата ти. В доста твои теми са те критикува жестоко и това на теб хич не ти харесва, но ти го часлужаваш, защото някои от темите ти са налудничави: "Любителка на грубия секс", "Прав ли е да ме удря", а всички останали са тотални измислици "Виновна ли съм, че не искам мъж, чиято мечта е да стане тираджия" и всички останали теми. Искаш ли да посоча още твои теми? Мога да го направя ако желаеш, но пак те питам кажи колко и кои твои теми са ти публикували тук.

63.   Да, точно, аз на същия профил писах в Розали :D номер 61
______
Номер 62
Драги ми Мистифайър, вместо да се правиш тук на интересен, аз поне имах топките, специално заради теб да се регистрирам, да те издиря и пиша, хайде вместо да се държиш като женски полов орган, като си толкова курназ, вземи да ми отговориш в другия сайт, ще ти дам дори и инстаграма си и фейсбука, а ако искаш и някой live chat ще ти пусна, да видим дали съм на 19 или на 61? :D Аз съм съвсем сериозна, просто нямам какво да крия, инатестия тук си ти ;)
Авторката

64.   Първо, предлагам темата да се затвори от модератора, защото някакви хора се нападат и си изясняват отношенията, въпреки, че са непознати.
Второ, съветвам авторката да се откаже от критериите си, да си живее живота и да се среща само с мъже, които най-общо казано харесва. Да даде шанс на мъж, който й е симпатичен, да го опознае и после нещата ще се развият съвсем естествено. Просто не слагай рамки на живота. Той е непредвидим.

65.   Номер 63 авторката
Драга ми Sasha, не ми говори за инстаграм и за фейсбук. Аз те питам колко твои теми тук са ти публикували и кои са ТЕ. Имай СЪВЕСТ да отговориш. Не избягвай отговора като си толкова искрена. Докажи ИСКРЕНОСТТА СИ.

А ти номер 61 си или Tim или MonaLisa3, вие двете й злобни приятелки. Tim, преди в сайта "Розали" твоя ник беше Schain, и там в една тема (да ти кажа ли в коя) ти каза на MonaLisa3: "Мони, ти си нашата гордост, бе момиче". Да, тя е била на теб и на Sasha вашата гордост защото е злобна също като вас двете. Виждаш ли колко сте свързани по злоба и трите. Затова и тука вие защитавате Sasha, защото сте от един злобарски тим.
Модератори, моля публикувайте коментара ми.

66.   Хахаха, не позна, Дядка, Аз не съм номер 14, а 36!
Не те бива, казах ти вече, на доносниците от ДС, времето им отмина безвъзвратно!
Твоя Мона Лиза

67.   Че нашата порода, наречена български мъже е долна и невъзпитана, това не е просто научен факт - то е изворът на нашата гордост. Има и какво да се изреди и за видът, познат като български жени, но това е друга тема.

Не чухме базата за високите критерии -
"обикновено 18-19 годишно момиче, симпатично" бол.

Някакви конкретни интереси? Елементарна амбиция? Нека чуем твоите вдъхновяващи теми за разговор, след като тези от срещите са те отегчили.

Дикция, речников запас, избор за фразиране на речта, отношение към отговорностите, трудова етика - тези неща разкриват доста за човека.

68.   Пхахахахах, отказвам вече да отговарям на този психически нестабилем човек, под номер 63. В този сайт имам само още две теми и те се казват "Отлепен брекет" в Тийннейджърски xD и още една, в която питах дали имам шанс да вляза в СУ право.
Определено беше грешка да споделям тази история - само хранежи, сносни коментари почти няма.
С това си поведение единствено показваш какъв си жалък и смачкан от живота пенсионер, който няма как да си запълва деня, освен хранейки момичета на възрастта на внучка му, вживявайки се, че са някое си бабе на 61. Малко след като ти написах коментара си да ти дам ли инстаграма си и фейсбука, да видиш точно колко съм се сбръчкала xD ти ги пратих в другия сайт, естествено пак отговор не получих - не го и очаквам от един прост, злобен и комплексиран човечец.
____
Номер 67 - знам и продължавам да осъвършенствам 4 езика, мога да споря по политически и исторически теми с часове, аз съм амбициозна и каквото съм си поставила за цел досега съм го постигала. Имам богата обща култура. Интересувам се от генетика.
А обикновено като изляза с някого почва да ми разказва как се бил напил събота и оная какъв як гъз имала, ако тръгна да завързвам такива теми, каквито на мен са ми интересни и следва отговор от типа: 'Почва да ме боли мозъка'.
Външният си вид също не съм го оставила по-назад, защото смятам, че една жена трябва да е и красива, и умна. Имам добре оформено тяло, мускулести крака без целулит, както и в лице не съм грозна. Съжалявам, че искам момчето до мен да е поне на моето 'ниво', не бих се обвързала с нацепен батка без грам акъл или пък супер интелигентен и знаещ как да се държи с една жена, без да и прави просташки намеци, но който прилича на лоена топка, не се поддържа и не му пука как изглежда.
_____
Повече коментари от мен няма да видите. Не си заслужава и минута повече да губя за простотии. :)
Поздравявам ви с песента на Дебора - Луд си по мен, най-вече специално за оня от Розали.
Авторката

71.   Модератори, вие нещо не сте наред!! Довчера в тази тема имаше коментар №69, а сега го няма!! Изтрили сте го! А той казваше цялата и абсолютна истина за горния дебил от коментар 65, който продължава да си дрънка за неговите си SASHA, MASHA и други глупости. Как можете хем да публикувате нещо, хем след време като решите че не ви кефи, да го изтривате просто така??? Вие ВИНАГИ публикувате неговите коментари, независимо колко обиди, лъжи и клевети, накърняващи женското достойнство съдържат, а напише ли някоя жена един коментар в отговор на неговия, вие НИКОГА не го публикувате! А ако го публикувате, след 1 ден го триете! Не е честно, не е справедливо! Страшна полова дискриминация вилнее тук!

72.   е неее, изпуснала съм коментар 69, ще ми го преразкаже ли някой, ако може?

73.   71, аз съм този, който помоли модераторите да премахнат коментар 69 и благодаря, че са послушали молбата ми.
Ще помоля и теб да прочетеш четирите точки в червено над полето, в което пишеш коментарите си - коментар 69 изобилстваше с нарушения на елементарните правила на този форум, особено по точките 2 и 3.
Нека не забравяме, че освен вие, които спорите и се нападате форумът се чете от още много други хора, някои от тях са деца, които тепърва навлизат в живота и оформят възгледите си за отношенията с околните. Преди да пишете и после да се гневите, че коментарите ви са непубликувани или изтрити си помислете какъв пример давате на младите, които все още си мислят, че има любов, толерантност, уважение, зачитане на чуждото мнение!
Не на последно място, не се заблуждавайте, че сте напълно анонимни и неразпознаваеми, не си мислете, че стоейки на другия край на жицата, криейки се зад монитора можете напълно безнаказано да изливате злобата си и неудовлетворението от случилото се във вашия личен живот!
Пожелавам на всички спорещи страни да заровят томахавката, да успокоят духовете си и ако не могат да са полезни, поне да не пречат на останалите!

74.   73 - популизъм.

75.   № 73, къде Ви се привидяха спорещи страни, че чак сте ги и нарекли „всички”? Тук спорещи страни няма. Има обвинение и даже не мога да кажа, че има защита. Защото обвинителят настоява и сам спори, че това което е написал е вселенската истината. Авторката направи опит да се защити, но тя може би не е наясно, че при такъв индивид защитата не върви. Той иска, той настоява за признание, че неговата истина е единствената истина. Или авторката трябваше да каже – „Така е както ти казваш” или ако не го направи, ще си получи това, което получи.
Щом като сте решили да се борите за правда и справедливост, къде бяхте когато човекът с видима диагноза параноидна шизофрения, с пяна на уста крещеше някаква измислена от него биография и я приписваше на авторката? И… параноидна шизофрения е диагноза, не е обида. № 69 препоръчваше лечение, много болни не могат да се видят докъде са я докарали. Прочетете още веднъж безумията на този обвинител и помислете… Един нормален човек би ли написал такива словоблудства, не един, не два пъти, а няколко и се повтаря ли повтаря, едно и също… Е нима 69 сгреши, като спомена медицинския термин на тези, които забравят. Едно и също досадно…. А може би според Вас те не са изпълнени с хейтърство, може да ви звучат като ангелско песнопение. Знам ли.
Някой си, самозабравил се, е решил да обикаля из нета и не в една, а в няколко жени да му се привижда Sasha. (Тази явно го е направила на дива калинка. ) Авторката не е първата, няма да е и последната. Те не само му се привиждат, ами си е изградил неин образ, който очевадно е пълно подобие на неговият нрав. И тук № 69 удари в десятката.
Коментарът № 69 беше абсолютно точен. Не само от страна диагноза, но и като описване на нрава му. С такива самозабравили се, точно така трябва да се постъпва. Почне ли някой да се защитава от измислиците му, започне ли да му дава обяснения и доказателства, дава и материал за следващия му хейтърски коментар и още повече го настървява и озлобява.
Нормално е авторката, да реагира и да отрича, че тя е това, което този индивид и го лепна като биография. Аз не видях тя да спори. С такива хора не може да се спори. Такива, които пред по-висшестоящи в дадена инстанция повдигат задните си части над главата си, а когато нарочат някоя жена започват да ръмжат, да се зъбят, заливайки я с гнусотии. Що молби и теманета отпрати към модераторите, що зловоние изля върху авторката.
След като сте толкова стриктен по отношение на т. 2 и 3, а аз държа и на 1 и 4, бихте ли посочили това същество къде е спазило поне една от четирите и наистина ли не е в нарушение на нито една? Че чак и по два пъти едно след друго му пускат един и същи коментар.
Ох, прочетох че пишете за любов, толерантност, оформяне на възгледите за отношение към хората, зачитане на чуждото мнение… Какви силни слова. Написали са ви го вече популистки дрънканици.
И като не сме анонимни и сте наясно кой е на другият край на жицата, (направо си прозвуча като закана) защо не спряхте това чудо на природата още от първото му обвинение, а го оставихте да деребейства с лъжи, лъжи и лъжи… че авторката е тази, която той е решил да бъде.

79.   Колкото по-истинска си, толкова по-трудно става да откриеш правилния мъж. Може да излизаш на много срещи, но винаги се оказва, че връзката не се развива по начина, по който искаш. Причината се крие в дълбоката ти същност и фактa че не всеки мъж може да се справи с нея

80.   Разбирам те напълно за какво става дума. За това ако не съм с определен мъж в живота си ще съм сама също.

82.   Стандартите ти не са високи, просто мъжете в днешно време масово не ги покриват.

83.   Ако си толкова качествена като жена би трябвало да привличаш всякакви мъже. И такива, които не стават и такива, които са уау. И ако никой от заинтересованите към теб не е интелигентен с обноски, то може би ти не предлагаш чак толкова, че да им покриеш критериите, тоест се надценяваш.

51-72 от 72