Искам я, но тя си има някакво измислено гадже.
Историята ми се подразбира от заглавието, но все пак трябва да обясня. С едно момиче бяхме заедно преди доста време, 4 години. Скъсахме защото аз не знаех какво искам и заради друга, която просто се опитваше да ни раздели, уж защото ме харесвала, но това е друга тема. Та сега 4 години по - късно, празнувахме новата година заедно. Това се случи, защото имаше рожден ден, видяхме се и тя подметна, че няма къде да празнува и аз я поканих да дойде с моята компания. Цяла вечер бяхме заедно, гушкахме се, държахме се за ръце, тя ме успокои когато станаха едни проблеми. Обаче не се целувахме! Ще си кажете " ти си много смотан, трябваше да я целунеш ". Да ама съм го правил и друг път този номер и става по - лошо, за това не исках да бързам. Сега 4 дена след нова година аз съм й взел един подарък, защото тя ми каза, че супер много иска да си го купи. Вчера трябваше да й го дам, но бяхме много хора и нямаше как, а и исках да поговориме за станалото. Какво се оказва обаче? Че тя ходела с някой си там, обаче една приятелка ми каза, че само се карат и въобще не им се получава ( били са скъсали преди нова година и пак са се събрали ). Супер много искам това момиче, просто тя ме допълва, знае как да ме развесели както и аз нея, уникална е просто. Въпросът ми е - как да стане моя, след като не им се получават нещата? И как да изразя чувствата си и намеренията си. Защото аз си мисля, че малко или много ме харесва, след като на новата година не ме пускаше и постоянно беше с мене и като си легнахме като я прегърнах и я хванах за ръка тя не възрази. Моля ви, дайте ми съвети. Просто знам, че мога дда й дам всичко ( не говоря за материалните неща ), от което тя има нужда, а именно любов, разбирателство и подкрепа във всяко едно отношение. Благодаря ви предварително и се надявам скоро да получа съветите ви :)

Коментари

1.   Просто й кажи/покажи какво чувстваш, без да я притискаш по никакъв начин. Решението така или иначе ще е нейно, ти си го взел за себе си. Това, че си има приятел не бива да те притеснява. Има една приказка - там където е текло, пак ще тече (стига разбира се да има все още чувства и от нейна страна).

Успех!

2.   Ироничен е животецът, ироничен.

3.   Вече са те посъветвали хората. Сподели й за чувствата си, но нямай големи очаквания. Изборът си е неин, не я притискай.

Julian