Не спирам да изневерявам
Здравейте на всички,

Ох пределно ми е ясно, че ще има много критики по мой адрес. Самият аз не мога да се разбера, затова пиша тук за помощ. Мъж на 35 години съм, женен съм от 6 години, с жена ми сме заедно от 10 години. Мога да кажа, че въпреки, че сме на приливи и отливи, имаме добри и лоши моменти, като цяло сме ОК. Обичаме се, привличаме се, има си страст, дори и след толкова много години.
Но.... проблема е, че не мога да спра да изневерявам, от както сме заедно съм бил с 12 други жени, когато се разделя с една любовница, почти веднага се намира, нова която да заеме нейното място.
Разбирам, че имам проблем, не искам да се случват тези неща, но някак си постоянно ми се лепят някакви и не знам защо, но не мога да и откажа въпреки любовта към жена ми и в крайна сметка се оказваме в леглото :(

Предполагам, че проблема се корени в миналото ми, още като бях много малък имах 2 годишна сериозна връзка, първата ми голяма любов, завърши с изневяра от нейна страна, която нанесе невероятна дупка в сърцето ми. Предполагам, че това оказва някакво влияние над мен и затова не спирам да изневерявам!

Има ли други хора в подобна ситуация? Бихте ли ми дали съвети как да се спра? Как да бъда единствено верен на жена си?

Благодаря Ви предварително.

Коментари

1.   Споко братле и аз съм така, не го мисли живей си живота и се пази да не те хванат!

2.   Предаваш сегашната си приятелка, заради глупавата постъпка на бившата си? Е, от това по- тъпо няма накъде. На много хора са изневерявали и то по още по- гаден начин, но не са станали като теб, нали? Явно природата ти е такава.
Най- добре ѝ кажи истината и се раздели с нея, за да си намери някой, който става за връзка, или заживеете в отворена такава. Едва ли ще се промениш, така че не виждам друг вариант.

Black Sabbath

3.   Психолог би ти помогнал по-добре от съветите тук.
Ж. 30 г.

4.   Оле, ако тая тема беше писана от жена на 35 коментарите щяха да са..

6.   Е, да, де, ама тия неща в някой момент се разбират. Ако си от голям град, защо не пробваш с психотерапия? Да не би сексът с половинката да не ти е достатъчен? Или няма такова нещо като достатъчен секс, когато можеш да удариш нещо чуждо.

7.   Добре дошъл в клуба, брат. Не се притеснявай за такива неща. Аз съм със сериозна връзка от няколко години, но също го правя. Знам, че може да не е правилно, знам, че ще ни упрекнат тук останалите читатели, но какво да се прави....малко или много това е живота. Аз лично в изневерите си не влагам чувства. Като пример ти давам факта, че не мога да си представя да прекарам нощта с друга жена, освен с приятелката си - само нея обичам и само нея искам да усещам как спи до мен. Тъпо е може би моето и твоето поведение, както и разсъжденията ни, но аз поне не знам какво да направя, а и не знам дали искам да се промени това. Живей си живота, прави това което те кара да си щастлив и така.

8.   Пожелавам ти и жена ти да проима същия проблем като теб.

9.   Проблема не се корени в миналото ти, това е само твоето извинение, не се изкарвай голямата жертва. Рано или късно ще лъсне където трябва какъв си, дерзай

10.   Отиди на психолог. Според мен ще ти помогне. Щом казваш, че я обичаш не е нормално да и изневеряваш, а до N1 мога да кажа само, че има много детски разсъждения и са протто смешни. Щом си имаш приятелка и изневеряваш по - добре я остави!

11.   А защо не кажеш на жената до теб, че е в отворена връзка? Страх ли те е, че може да прави същото?

12.   Аз съм жена на 32, и аз не спирам да изневерявам. Кога, ако не сега, ще мога да си начеша добре котето! Като стана на 50? А, не! Още няколко годинки, и сигурно ще се кротна, но засега много силно ме влече. Като видя някой красив и сексапилен мъж, веднага си представям как ме обгръща със силните си ръце. Усещането и тръпката някой да ти сваля бикините, да усещаш възбудата в слабините, разтърсващ оргазъм да преминава през теб, не бих ги изоставила засега. Не искам да бъда цинична, но мигът в който някой неопознат още мъжки пенис ме пронизва е много завладяващ. Не мога да се откажа от това, пристрастена съм. а иначе и аз си имам съпруг, прибирам се при него, но друго си е тръпката от непознатото.

13.   Той казва, че е женен. Ами помисли си искаш ли да я загубиш, все някога ще разбере. Не се оправдавай, ами ако и тя прави като теб ти как ще реагираш... Ако не го искаш, нямаше да го правиш... Ако ми беше мъж нямаше да те търпя...

14.   "Аз съм жена на 32, и аз не спирам да изневерявам. Кога, ако не сега, ще мога да си начеша добре котето! Като стана на 50? А, не! Още няколко годинки, и сигурно ще се кротна, но засега много силно ме влече. Като видя някой красив и сексапилен мъж, веднага си представям как ме обгръща със силните си ръце. Усещането и тръпката някой да ти сваля бикините, да усещаш възбудата в слабините, разтърсващ оргазъм да преминава през теб, не бих ги изоставила засега."

Из книгата - "Какво е да си Жена, от Мъжка Гледна Точка" на Пауло Куелю-Ескобар дон Шушан.

15.   Всички или почти всички мъже, които кръшкат казват че жените им се пъхат сами. Това поведение заслужава яката критика, но пък всеки от нас трябва да си представи че след години може да дойде момента когато никой няма да ни иска та дори и законните ни партньори и прочие. Тема за размисъл, но за дискусия не мисля.

16.   Ако имаш дъщеря и един ден осъмне с такъв като теб, пак си спомни темата, която си писал.

17.   Много зависи как гледаш на това нещо. Като проблем или не?
Някой хора приемат физическите отношения за изневяра други не. Въпрос на гледа точка, морал, етика, правила и каквото друго щеш.

Може би най-правилният въпрос е... ако разбереш, че жена ти спи с други... как ще се почувстваш? Готино ли ще ти е и ще те заболи ли?

Ето това е правилният въпрос, а до правилният отговор ти сам ще стигнеш :)

18.   Супер, аз подкрепям пича, само така имаме време и терен и ние -любовниците на жените им.

19.   Развеселявате ме с тези истории. Жена съм на 32г. Ужасно красива съм, не по мои думи, омъжена. Непрекъснато ми се слагат мъже, красиви, по-млади, по-богати от моя съпруг. Не че не ми се иска някой път да изневеря, но не го правя. Защото не мога да предам човека, който е бил с мен в най-тежките ми моменти и за който знам, че ми е верен и прави всичко за мен. Фокусирала съм се върху него, просто да го обичам. Откривам всеки ден колко е значим и колко ми е хубав живота с него. Разбирам хората, който изневеряват, защото е заминал брака им и са в някаква ситуация, ама да ми твърдите, че си обичате половинките и да го правите е нелепо. Това не любов за един хубав секс да подмяташ семейното си щастие. Нито съм пуританка, нито нищо. Всеки си преценява как да извърви живота си. Едни достойно, други както са устроени, просто и лековато.

20.   Ужасно е, че изневеряваш, но аз на място на жена ти би ти простила Разкайваш се, което е похвално!

22.   Ами то всички мъже сме така. Като се ожениш млад, после цял живот с една ли да стоиш. Важното е със сърцето да не изневеряваш, само от кръста надолу.
Има го и обратният вариант, които живееш, живееш, свободен и щастлив. наживяваш се и тогава се жениш. В този случаи изневерите са по-малко вероятни.

23.   До 22: И ние цял живот с един ли да седим? Бахти, в тоя сайт най-добре може да се отговори на "Съществува ли истинската любов? " и то само от коментарите и "съветите" ви. :)
Момиче на 17.

24.   Авторе как са нещата при теб, още ли изневеряваш постоянно?

25.   От Автора: Да все още изневерявам, въпреки, че по едно време се опитах да спра скъсах с 2те ми тогавашни любовници, но издържах да съм само с жена ми 3 месеца, след това всичко отново започна да се повтаря. Много дискретно сега съм с една колежка от старата работа и с една от новата, приел съм си съдбата, явно никога няма да мога да се спра :(

26.   Благодаря за отговора Авторе!
Питах, понеже имам познат, който също изневерява постоянно. Явно има и други, като него. Незнам подробности, как стоят нещата в брака му, само знам, че не пропуска възможност да изневери. Както и ти казваш, вероятно си има причина.

28.   Ако бях на мястото на жена ти знаеш ли колко рога щях да ти закача... ама красиви, разклонени. Отвращават ме жалки комплексари като тебе-главата си залагам за едно празно бирено шише, че ти и една жена не си способен да задоволиш, какво става за три. Не си способен, познах, нали? То си е закон-помиярите гледат само собствения си кеф. Ама и тия с които изневеряваш сигурно и те са като тебе-защото аз на такова влечуго не бих позволила и с пръст да ме докосне. От съображения за чистоплътност.