Почвам да мисля за изневяра
Здравейте всички!

Аз съм момиче, на 18 години. Във връзка съм с едно момче на 25 г. от половин година. Проблемът е, че за тези шест месеца той много се дъни. Много глупави неща правеше и това ме отблъскваше. Бивш женкар е. И просто като че ли тази негова страна все още надделява. Не знам какво става, но ми омръзна постоянно да се чувствам зле заради това. Не може по цял ден да си бие ч*кии на други жени, постоянно да ги желае и на края на деня да ме гледа в очите и да ми казва... че ме обича. Това според мен не е нормално. И единственото желание което предизвиква в мен е да му изневеря. Неведнъж откакто съм с него ми се "лепеха" готини мъжаги (така да се изразя), но абсолютно нищо не правех с тях освен да им кажа, че си имам приятел и не искам друг. Това е! Но той явно не оценява това, не знам.

Казах му да прави каквото с която поиска. Писна ми! Мисля просто да се хвана за една вечер с някое момче - лесна работа. И да направя тази глупост. Не за друго, а просто да му покажа колко гняв съм натрупала през тези месеци и да се замисли малко над държанието си.

Не съм някое лесно момиче - за възрастта си съм била само с един преди приятеля ми. Докато приятелките ми вече имат 10-ина зад гърба си... Казват, че така им е по-добре и се замислих и аз, да си кажа честно. Освен да си хвана един приятел само за секс без обвързване и само с него да разпускам...

Какво ще кажете?

Коментари

1.   Няма бивши женкари... с това се раждаш и така си умираш. Някои мъже съумяват да се контролират... но само толкова. Това, което не разбирам е, защо изобщо оставаш с него? Не е нужно да разпускаш с друг... а да се освободиш от човека, който с поведението си те наранява. После ако ти се иска да имаш повече партньори... добре, но както казах женкар се раждаш. При жените е същото... т. е. ако не ти идва от вътре, дори на пук да го направиш няма да се почувстваш по-добре. Сега ти е времето и ако искаш да експериментираш.... давай, но изобщо не е необходимо да търпиш някой, който те кара да се чувстваш зле! Успех

2.   Що не го зарежеш? И да му изневериш нито той, нито ти ще се заобичате повече. Само си губите времето.

3.   Не била лесно момиче но заради първата тъпотия ще изневерява и ще си хване момче само за секс за да разпуска. Пълна простотия. И ти не си свястна като приятелките си... така още повече ще влошил нещата. Казвам ти примерно че ако скъсаш с твоя и му изневериш и после и пак си търсиш гадже много ще се моля да не попадна на теб. На 18 години с двама си е много. Че ти преди малко си озряла вече с двама и ще изневерява. Не се сравнявай с твоите приятелки... те са в заблуда. Кой иска да си купи кола 12та употреба?

4.   Пълна глупост.
Бивши женкари има ли, сега се замислих?
За какво ти е този човек, да ти къса нервите, той друг няма да стане.
Просто го зарежи и опитай с друг.

5.   Недей да му изневеряваш. Направо му кажи, че ще започнеш да правиш същото като него, включително да спиш с други ако той го прави. Между вас любов много няма, по-скоро ви е била удобна връзката.

6.   Не постъпвайки к*рвенски. Или говори с приятелят си и му кажи нещата така, както ги пишеш тук, или скъсайте. Не виждам защо си с човек, който те прави нещастна.

Black Sabbath

9.   След като се дъни много какво те привлече в него тогава. Ти май точно по такива си падаш за да си се хванала с него. Хайде пак женските лъжи, била само с един, а нейните приятелки ги имали вече по 10-на зад гърба си. Ама иначе разбираш от ч*кии доста. Какви готини мъжаги ти се лепят, но ти нали си скромна все им отказваш, защото не си "лесно" момиче. Ех, де да имаше някой да ти повярва на лъжите. Твойте мъже колко вече станаха зад гърба ти-15, 20 или... повече!!!???

10.   Това ако не е поредната измищльотина на някой чикиджия, означава, че и двамата сте за детската градина.
Първо поузрейте малко, пък после мислете за сериозни връзки.
На твоите години майка ми е чакала дете, а на неговите - баща ми вече е имал 2. А вие, изглежда, и след още 10 години ще сте "фани единия, удари другия"...

12.   не мога да разбера женската логика и това е!

какво по дяволите изобщо правиш с мъж, с който не ти пърхат пеперуди в стомаха?

може да си се подвела като сте се запознавали, но не разбирам защо след като си видяла, че нещо непреодолимо те дразни в тоя, просто не се разделите?

дали си била с 1 или 10 няма абсолютно никакво значение - медали за целомъдрие не се полагат!

просто другия път мисли с главата и сърцето си ПРЕДИ започване на връзката, а не само с да не казвам какво!

13.   Просто го зарежи като имаш толкова мерак, не е нужно да му изневеряваш и да го нараняваш. Не се превръщай в него.

Не с лошо, никога :)
Има кой да ги накаже.