Да и кажа или не?
Здравейте. Ще давам по същество. Най-добрата ми приятелка и гаджето й са заедно от много време и тя много го обича и твърди че и той нея. Аз го имах за свястно момче преди да се случи следното.. Излязохме по двойки и когато стана време да се прибираме ние двамата с гаджето на приятелката ми останахме сами защото пътувахме в една посока. Говорихме си и изведнъж той ме целуна. Опитах се да го отблъсна но той ме беше хванал много силно и не успях.. Пусна ме.. Плеснах му един шамар естествено и започнах да крещя като луда. Исках му сметка за действията и го питах какво си позволява, осъзнава ли изобщо какво прави?? ! Той най-спокойно ми отговори че не спирал да мисли за мен, че е много влюбен, че иска да сме заедно и т. н. Даже ми обеща че никой няма да знае за нас. Аз му отказах моментално. Обясних му че той е гадже на най-добрата ми приятелка и няма как да стане. Чак ме хвана срам че той ме целуна, след като знам как приятелката ми дава всичко за него и го обича.. не знаех как ще я погледна в очите въпреки че вината не беше моя.. За сега не съм и казала за случката, защото не искам да страда заради този глупак.. вече му е прощавала изневяра.. не искам да си разваляме приятелството заради него.. Споделете си мнението по въпроса - да и кажа или не и защо?

Коментари

1.   Не е станало кой знае какво, една целувка е нищо. Какво лошо има, че човека те харесва като жена, той не е от дърво направен. Много драматизираш, правиш се на светица. Изчакай и виж поведението му, ако продължи да нахалства, тогава й кажи, но полза няма да има, защото тя ще си помисли, че ти го изкушаваш и по скоро ти ще го отнесеш.

2.   Aз бих й казала или поне бих искала на мен да ми кажат, ако аз съм потъревшата. Но той може да извърти работата и да те изкара, че едва ли не ти си искала да го изнасиш и приятелката ти, обичайки го много, да му прости, а с теб да се скара. Така, че трябва да си готова на този вариант. Ако си премълчиш, ще се чувстваш гузна, че си оставила приятелката си в ръцете на човек, който най-малкото не, я обича.

3.   Не й казвай, защото този никаквец и да признае нещо, ще хвърли вината върху теб и ще те изпокара с нея. Остави я да си вземе урока сама, за пред теб си знаеш че си чиста и това е най-важното. Мълчанието е злато

4.   Работата е много ясна. Момчето иска да си легне и с теб, а дали обича най-добрата ти приятелка - по скоро не! Ти си прецени дали да и кажеш или не, какво се е случило. В крайна сметка ти нямаш никаква вина! Успех.

>М. 31г<

5.   По-добре и кажи ти, преди този да е извъртял ситуацията, ако реши да ви прави мръсно. Може да каже, че ти си започнала първа и други подобни, като по този начин може да те раздели с приятелката ти завинаги. Знам няколко подобни истории, в които се случва точно това.

7.   Да, трябва да и кажеш! Ти си и приятелка, той е заменим глупак!

8.   Следващия когато тръгне да ти нахалства накарай някой да го снима скришом или ти тайно запиши с телефона си думите му. После пусни на приятелката си записите и дано този път го разкара окончателно. Ако му прости за трети път вече ще е глупост от нейна страна!

9.   Кажи и нали сте приятелки, ще те разбере. Бъди уверена, обясни и всичко както си е, подкрепи я. Каквото и да предприеме след това, но не крий случката от нея. :) Vexy

10.   Кажи и. Ако разбере от него няма да ти прости.

11.   Кажи ѝ! Но бъди готова за евентуални негативни последствия и раздяла с нея. Но! Това само ще изпита приятелството ви. Не се колебай! "Направи каквото трябва, а да става каквото ще! "
Късмет!
Ж30

12.   И помни - ти не носиш отговорност за това!
Ж30

13.   Абе толкова ли си сексуално съблазнителна, че мъжете не могат да се въздържат и налитат да те целуват. Не само те целуват ами и се влюбват в теб. Но да му плеснеш шамар и да крещиш като луда показва, че ти наистина си луда, жена която не може да се владее. Много обичаш да говориш и за шамари, но добре ще направиш ако престанеш да пишеш повече измислени истории.

14.   Кажи й! Дължиш й го. Искреността е най-важна по отношение на приятелството. Разбира се, трябва да си готова за последствията, но това е честният и отговорен подход.
Ж 31

15.   Кажи на приятелката си! Ще оцени честността ти! Поне аз не бих простила на оня тъпак! Той ходи с нея отскоро, а тя сигурно ти е най - добра приятелка от години!

16.   От авторката:
Благодаря на всички за съветите!