Любов ли е?
Здравейте,
Ще опитам да бъда максимално кратка.
С приятелят ми сме от близо 5 години заедно, но аз имам притеснения, относно любовта ми към него. Обожавам го! Но аз не мога без него.. не мога да дишам без него, изпадам в паника, ако разбера, че трябва да се разделим и да не спим заедно (ние живеем заедно от близо 3 години), ако се наложи да пътува, лисва ми дори, когато е в банята, винаги от както сме заедно, броя минутите докато стане време да се прибере от работа.. Боли ме, когато го боли, обичам го, така все едно е част от мен, все едно ми е дете, дори. Когато го душа, вдишвам любов и спокойствие...
Но не знам, това любов ли е?
Постоянно се измъчвам, това любов ли е, обичам ли го наистина или е просто пристастеност.. Страхувам се.. искам да го обичам още повече, не искам да спирам никога. Изпитвам страх от това да не спра да го обичам.. Изключително странно е!
Но понякога се е случвало да ме привлече и друг мъж, не сексуално, просто да ми хареса, да ми е приятна компанията му и се изяждам от угризения.. Нормално ли е всичко това?
Когато сме заедно и си помисля "Искам ли някой друг? Искам ли да съм някъде другаде сега? ", отговорът е катогорично НЕ!
Какво е това?

Коментари

1.   Обсебеност.

2.   Любов.

3.   Не е любов.

4.   Любов е спокойно, но не ги мисли толкова много нещата, наслаждавайте се на любовта си и те така.

5.   Обсебване и вкопчване. Не е любов според мен.

6.   Спри да мислиш. Мисленето ти вреди.