4-година а все още кара сърцето ми понякога да тупти за нея !
Имах връзка с момиче 1 година. След това разбрах ме неща един за друг и се разделих ме. Но аз я приех тежко за около 3-4 месеца не бях на себе си не ме интересуваше какво се случва около мен, но да не изпадаме във подробности. До преди няколко дена мислех, че чуствата ми към нея са изчезна ли, докато не почнаха да говорят за нея и тогава почуствах топлина до себе си. Сърцето ми започна да тупти а със всяка една дума за нея ставах нервен и спомените със нея ми минаваха, като на лента пред очите ми, станаха мокри усещах как всеки момент ще паднат капки сълзи и исках да си поема свеж въздух и тогава разбрах защо толкова съм държал на нея... Тя ме разбираше по начин, който никой друг не е знаеше как се чуствам, какво изпитвам, какво мисля да направя със две думи съм чуствал силна подкрепа от нейна страна и това ме е карало да я искам само за себе си. След, като разбрах толкова се ядосах на себе си, че изпаднах във няква криза почнах да виждам сини петна пред очите си замаях се загубих кординация и имах чуството, че всеки момент ще падна ако не седна. Но реших, че трябва да остана прав и да продължа да си спомням за нея и тогава се разплаках от безсилие. Всичко започва от начало, малко по-различно е от раздялата но отново почнах да я търся но не успях да я намеря никъде и това ме побърква поне да и чуя гласа! Искам да си бъда както преди дни да нямам подобни чуства в себе си за нея и колкото се опитвам да не мисля за нея толкова по-лошо става. Времето ме беше излекувало от нея защо всичко се повтаря???

Коментари

1.   Божичко! Поговори с нея, излей сърцето си... Друго не знам! Е, успех!

2.   Човече, ако аз не те разбирам, няма кой... Само ще ти кажа, че знам много добре какво ти е :( При мен мина повече от година, но мисля, че това ще продължи винаги, а тази мисъл ме побърква.

3.   Трябва да я намериш. В момента е много вероятно да си представяш нещата много по-хубави от колкото са били в действителност, а щом е минало толкова много време може тя или ти или и двамата да сте се променили по един или друг начин. Понякога нещата за които мечтаем много силно не са това което очакваме когато ги получим наистина. За това трябва да я намериш и да разбереш дали тя е още същият човек когото си обичал и дали в действителност още я обичаш или само спомените които вие двамата сте създали.

5.   Опитай се да я намериш пак, за да поговорите

6.   И аз преди години се разделих с моята сродна душа мъжът който разбирах и ме разбираше, човекът който обичах и обичам все още. Опитвам се да го забравя да подтисна чувствата си но той ми напомня за себе си всеки път когато съм на крачка от това да го изтрия завинаги от живота си. Най-трудно е да се разделиш с човека когото истински обичаш

7.   Като допълнение ще добавя че може би появата на нов човек в живота ви ще ви накара да забравите. Може би това е решение и за мен

8.   Обичаш ли я?

10.   Много се дразня, като си изливам душата и ми трият коментарите. Както и да е, беше вече..
И при мен е така. Една година имах връзка, четири минаха, а изпадам в ситуации, като твоите. Съчувствам ти..
Започвам и аз да мисля, че решението е точно както казва номер 3, поне да изпиташ смирение, че си могъл пак да се докоснеш до човека. Някой хора, като мен, които живеят далече и по никакъв начин не могат да намерят контакт, си остават само с мислите. Действай ако можеш..
Шуши

11.   Намери я поговорете, бъдете щастливи. Сигурна съм че и на нея и липсваш. Обичайте се. Прегърни я и и сподели за чувствата си

12.   И моя го изтриха, а толкова се постарах :D