Харесвам зъболекарят си!
Жена на около 29 съм и трябваше спешно да ида на зъболекар, не съм проучвала предварително човека, нито кой е, нито дали е добър, просто ми трябваше спешно. Първоначално отидох при жена, но тя като ме видя и огледа ми се усмихна и каза, че синът й трябвало да ме види. След като видях синът й определено останах очарована. Преди да влезна в кабинета му обаче в чакалнята чух как си говори вътре с една пациентка. Определено я сваляше и я канеше на среща.. но тя го одряза доста тактично. Това до някаква степен ми даде основание да си мисля, че не е женен и си търси половинка. Ходих няколко пъти при него да ми оправи зъба. Беше сложна работа и накрая ми каза че иска да му занеса снимка след пломбата. Така и не събрах смелост да му кажа нещо по лично когато бях в кабинета. Но после осъзнах, че скоро може и да не го видя и му се обадих. Поканих го на среща, той първоначално не можа да ме разбере и си помисли, че го търся за нещо свързано със зъба, но после уточних че просто искам да се видим извън кабинета да излезнем. Той се съгласи и ми затвори телефона супер неочаквано. Мина време някъде седмица и нещо, а аз бях се уговорила с него последният път в кабинета да му занеса снимката на зъбът си. Звъннах пак и го попитах кога да занеса снимката. Беше много любезен и мил по телефона и ми каза ден и час. Да допълня само, че ходя на работа и ми е много трудно да отсъствам от работа и мястото е далече, но просто нямаше как. Когато отидох, него го нямаше и не си вдигаше телефонът. Стори ми се супер непрофесионално от негова страна, поне да ме беше предупредил да не се разкарвам напразно. Преди имаше подобен случей и той ми беше звъннал да ми каже да не ходя, че няма да е там, но сега не ме предупреди. А на мен наистина ми е много рисковано да отсъствам от работа. Чудя се, възможно ли е да не е дошъл заради моята покана за среща, да се е уплашил от нещо ---нз. Дори и да не иска да излизаме, поне можеше да постъпи професионално и да види снимката. Сега даже незнам дали всичко е наред със зъбът ми. И се чуда как да постъпя. Не искам да го търся повече, защото нямам време за губене. Вие какво мислите за тази ситуация? И едно малко допълнение към темата, след тази тенекия си помислих, че е женен и реших да потърся фейсбук профила му. Видях че е необвързан.

Коментари

1.   Мисля, че си прекалила. Щом си разбрала, че той е активен към жените, които харесва, защо трябваше ти да го каниш на среща? Това е супер отчаяна постъпка. И аз щях да се покрия на негово място. Не те харесва, ама ти се буташ.

2.   Ми засега не се занимавай, и аз ходя при млад заболекар, но има приятелка. Може да харесва другата пациентка, но нали не трябва да излиза с пациенти...

3.   На първо място го потърси за да ти провери зъба, все пак здравето е най- важно. После направи последен опит за покана.
Мисля, че след провалената среща нещата клонят към нула, но може да е станало всичко и поне ще си сигурна, ако не иска да излизате.

Black Sabbath

4.   Ако те беше харедсал, щеше да е излязал вече с теб... но явно не е!

6.   Здравей, може би е било случайност, когато си отишла и него го е нпмало. Следващият път отиди без да го предупредиш. От описаното не мога да кажа дали има симпатии към теб. Силно ти желая да излезете на кафе. А

8.   Съжалявам не си пада по теб. Ще си спестиш много нерви, ако не го търсиш повече

9.   Чудя и се мая, жена на 30 години, да кани на среща зъболекарят си, който така и не познава и е била веднъж при него, абе жена верно си откачена, определено това че нямаш мъж до себе си ти влияе зле на психиката.
Изобщо не търси контакт с него, освен от здравословна гледна точка.
Не те харесва, ти за него си само и единствено пациент, как искаш да реагира? Много ясно че ще те отбягва, да не си помислиш нещо друга, с тази болна психика.

11.   Авторката
Това си беше един прост социален експеримент. Много често мъжетe се оплакват, че жените са надути, пасивни или още куп хиляди неща. Исках да видя какво ще стане:) Като цяло обичам да правя различни експерименти и понякога се получават доста интересни неща. До номер 9. Най-вероятно нещо ми има, щом харесвам мъж.... значи нещо не е наред:)

14.   Няма нищо лошо в това, че жена кани мъж на среща в днешно време мъжете и без тва не са мъже! Много добре си напаравила, но е било по добре да опипаш почвата първо и тогава да стреляш!