Не ме обичат вече
Не съм дете, но искам да споделя и моля ви да чуя какво мислите вие?
Омъжена съм от години и имам деца. Мъжът ми напусна семейството, заявявайки, че вече не му харесва да живее с мен. Сякаш светът престана да съществува за мен. Не мога да понасям мисълта, че единственото, което искам е да се върне. Трябва ли да презирам слабостта си, че не съм събрала сили да обърна любовта в омраза и да се стегна за нов живот?

Коментари

1.   Здравей ... не съм бил женен, НО изпитвал съм любовта която на вярно изпитваш ти. Искам да ти кажа че няма нищо срамно от слабостта на човек когато обича. Трябва да си горда със себе си че след толкова години си успяла да запазиш чувствата си към този човек. Знам че ще е трудно, но се стегни вземи се в ръце и смело напред. Живота се живее докато човек е жив ... в никакъв случай не се предавай. Пожелавам ти много успех и ще стискам палци всичко да е наред !!! :)

2.   Абсолютно съм съгласен с 1. Смело напред, пък може нова любов да те споходи всеки момент!

3.   Здравей! Това е чудесно, че любовта ти е жива! Както казва Луиз Хей "Любовта побеждава всичко различно от нея". Извиквай в съзнанието си само хубавите мигове на вашата връзка, моментите, когато сте били щастливи, когато те е ухажвал...Това според мен е единствения начин да се върне! Не може "да се дава смело напред", защото си преди всичко майка! Новата любов ще е адски трудна!