Незнам какво й стана
Здравейте,
Реших и аз да споделя моята история, за да получа мнения, защото съм объркан. Момче на 27 съм имах почти 4 годишна връзка с момиче, което е 5 години по малка от мен. В началото всичко тръгна добре 3 години давах всичко за нея опитвах се да я разбирам, както във всяка връзка имахме съвсем леки караници за глупости. Тя е девствена и ми беше много трудно, но все пак издържах някак си. Никога не съм пропускал празник да и пиша смс ило да и подаря нещо и винаги съм се съобразявял с нея за много неща. Тя е по срамежлива от мен и винаги каквото и да съм искал да правим е със 100 зора. Постоянно слушах оправдания и т.н. Във един момент се задълбочих в работа последната 4 година се опитах да се държа по-дръпнато, за да види че не може е винаги както тя иска и че трябва да дава много повече от сега. Никога нищо не съм и забранявал дискотеки и т..н. По малко й писах, по малко говорехме, почнах да излизам повече с приятели и както винаги аз бях виновен за всичко. Постоянно искаше нещо от мен, а като и кажа че и аз искам някои неща почваха пак оправдания, че не било едно и също тя тва не можела другото не можела. Накрая ми писна и оставих нещата на самотек да видя до къде ще я докара спрях да бъда същия човек. Тя е студентка и никога не съм я натоварвал с мой глупости. Много пъти не се съобразяваше с мойто мнение и никога не се застъпи за мен когато е имало спорове с наши приятели. Накрая един ден ми се обади и ми каза че иска да скъсаме защото съм е имал като даденост и не съм и обръщал достстъчно внимание, било ккъсно за нас вече. Незнам с какво толкова ссгреших?

Коментари

1.   "Накрая един ден ми се обади и ми каза че иска да скъсаме защото съм е имал като даденост и не съм и обръщал достатъчно внимание, ... "
При мен означаваше - има друг! Питаш се кой може да е? Давам ти насока, понеже изглеждаш свестен, другият е боклук. Търси голям боклук, с такъв може да те заместила.

2.   От автора :
Да възможно е да има и друг, въпреки че доста хора ме убедиха че няма и на мен това ми беше първата мисъл. Не искам да се оправдавам наистина се държах по дръпнато с нея, но беше с цел да види тя как се държи с мен. Обясних и го това нещо, но излезе с оправданието, че вече нямала същите чувства и т.н. Питах е не си ли дава сметка защо съм се променил така но тя е инат и никога не си признава вината. Знам че не бях прав да се държа така, но грубо не съм се държал никога не съм си помислял да я псувам да и посягам или други такива глупости. Нито съм се напивал да я излагам или пък да се дрогирам. Като цяло не съм лош все пак всеки си има някакви недостатъци, а моя е че когато ме изнервят много избухвам, но под иззбухван имам в предвид че почвам да говоря на висок тон нищо друго. И все пак ми липсва дори и да виновна. Прощавал съм и хиляди неща може би това ми е грешката.