Влюбена в американец виртуално.
Здравейте! Запознахме се в сайт. Той е американец-чернокож. От близо 3 месеца си пишем. И двамата сме разведени. Познаваме се само от снимки. Изпраща ми често сърчица, казва, че съм липсвала. А един път ми каза, че ме обичал. Постоянно ме проверява дали съм на линия. Аз знам, че тази връзка от виртуална не може да прерасне във реална. Дели ни Атлантическия океан. А и в Америка не може да се влезе лесно. Мисля си, дали той ще се съгласи да живее в БЪЛГАРИЯ? Много ви моля публикувайте това-пред дилема съм. Благодаря!

Коментари

1.   По принцип в Америка има традиция в извънбрачните връзки на уж разведени. Моят съвет е да не се лъжеш по възможността да емигрираш. Това е огромна грешка, защото има почти 100% шанс да бъдеш захвърлена и разорена. По-добре този човек, ако има сериозни намерения да дойде да живее в България и да сподели твоя живот. Ако не се съгласи да ЖИВЕЕ в България просто да го изритай от живота си.

2.   И аз бях така с един кореец и много съжалявах, защото беше използвач, но вече се научих и на живо и където и да е екзистенциално да ги разпознавам лъжливите рибки.
Въпроси на които да си отговориш:
- Настоява ли да се снимаш и да му се показваш?
- Твърде често ли ти казва "Обичам те"
- Сърчицата много ли са?
- Следи ли те че си на линия?
Ако "да" - дай му ултиматум до определен срок да е пред вратата ти, ако не дойде приключваш! Главното правило е да не му се оставяш да те будалка с оправдания че не може да дойде и така нататък. Ако толкова те обича ще прелети. Кратко, точно и ясно! Бъди категорична.
Един мъж не може да те почувства от толкова далече, трябва и физическо въздействие. Оттам си знаете ;)

3.   От авторката-Разведен е -това го знам със сигурност, защото не може през нощта/тяхно време/ да ми пише и то почти винаги. А относно извънбрачните връзки и в България като че ли станаха традиция. Пишем си едва трети месец. Много малко време за опознаване и от толкова далечно разстояние. А и си мисля дори да не е разведен, защо ще се захваща с българка. Американки много, както и европейки. Благодаря ви!

4.   Може ли да си толкова наивна? Защо се занимаваш? Как може някой да е сериозен като казва, че те обича, без да дори да те е видял?! Това си е чиста зарибявка. Не забравяй, че навсякъде има измамници. Ще каже, че майка му е болна, прати пари, после - прати пари да дойда...абе размисли и страсти, драги зрители! Изтрий го и се запознавай с реални хора.
ти не си тинейджърка, разведена жена си, имаш опит. Главата ти е дадена за мислене. Какво му струват на тоя две три мили думи и сърца?! Това ли искаш в живота си?!

5.   Абе тая тема пак е писана от скучаещ мъж на 45-55 години и сега идеята му е тука чрез коментарите да се влезе в полемика за това какви са българките, какви са американците, са ама защо не с бели, ама защо с негри, ама защо не с българи, ама защо не с европейки... май само за китайците няма да се говори.. ама нз, може и за тях да се драсне малко популизъм от селски тип...
Все пак приятно изкарване на участниците ;)

6.   Историята ми е много подобна на твоята, ако искаш остави скайп да ти разкажа как се развиха нещата :)

7.   От авторката до номер 2- аз му пращам снимки без да настоява, но когато види нова снимка във вайбъра и иска да му я изпратя, без да е нахален.
Един път ми писа, че ме обича, но тогава вината беше моя като едва ли не го "срязах", че не може да каже "обичам те" без да ме познава реално. И от тогава не ми е казвал, но за сметка на това много често казва, че му липсвам много. И как така като не ме е виждал....
Сърчицата са много-да.
Аз понеже водя много динамичен на живот и понякога нямам време да да влизам в нета, минават два дена и тогава виждам, че ме следи, дали съм на линия.
Но не е по никакъв начин-досаден...
Не съм хлапачка на 43години съм, той е на 47

8.   "А и си мисля дори да не е разведен, защо ще се захваща с българка. Американки много....'

Просто защото американките не му връзват, сори, ама чужденците, които си търсят булки от чужбина (и най-вече от Източна Европа) не се радват на особено женско внимание в страните си. Самият факт, че този казва "Обичам те" на някого, който дори не е виждал на живо, ясно показва, че е много отчаян откъм женско внимание.

9.   Чекиджии има всякакви. За тях не е нужно обекта на възбудата да е от собственото му село. Подкрепям №1 и №2, да идва веднага, иначе аут! Същото е и за следващите, с които ще пишеш. Всъщност защо търсиш любовта във фейсбук... но това си е твоя работа.

10.   Знам, че не се познаваме, но само като прочетох написаното от теб нещо в мен трепна. Обичам те, авторке!!! <3 <3 <3 (това са сърца). Не съм черен американец, но като хвана тен ставам мургав. Дано вече си влюбена в мен!!!

12.   До номер 6- моля те разкажи как се развиха при теб нещата.

13.   Има ли между вас, които са с влюбвали в чужденци и то от далечни страни и дали е възможно такава връзка да продължи? Моля ви, споделете мнението си. Благодаря ви!

14.   Разведена, а толкова наивна.
Пращал й бил сърчица.
Ако тая история не е измислена, тоя 100% още си е в гетото в Нигерия или Гана и се чуди на коя бяла да завърти главата за да й направи бебе за да вземе виза за Европа.
А ти влюбена-влюбена, колко да си влюбена. Сигурно ти се върти в главата НюЙорк, ЛОс Анджелис бейби и щастлив безоблачен живот.
Защо ли има толкова истории с влюбени(златотърсачки) българки в Гърция, Великобритания, Герммания, Америка и изобщо по цялото земно кълбо!!!

15.   №13, влюбвала съм се, но не по интернет. Така нямат шанс.