Планирана тройка
Здравейте, омъжена жена в средата на 30-те съм. Реших да ви споделя моята история с тройките. С мъжа ми от известно време обсъждахме да опитаме тройка с мъж, главно по негово желание и настояване. След като почнахме да търсим подходящ мъж ми хрумна нещо. Сетих се за един симпатяга с когото бях преди 10г., правихме само веднъж невероятен секс след един купон, като студенти. Беше страхотно, спомних си за хубавия му голям пенис по който много въздишах тогва, но времето и съдбата не ни събра отново. Скоро го бях мернала в предложенията за приятели във ФБ. И така, писах му, видяхме се на по кафе и той вече е женен с дете. Като се поотпуснахме му разказах какво обмисляме с мъжа ми. Решихме да не му казваме, че се познаваме от преди това, а да се направим, че случайно се запознаваме в един сайт, където уж се намерихме случайно. Последва кафе-запознанство и направихме тройката, а аз получих страхотния секс с него и мъжа ми, които исках. Сега, повтаряме вече няколко пъти и всички сме много доволни, а аз най-вече, защото не ми се налага да правя нещо зад гърба на съпруга ми и си получавам оргазмите. Това е накратко, без детайли за да не се припознае някой.

Коментари

1.   Супер история, чак и на мен ми се прииска :)

2.   Ха-ха, ами живи-здрави! Плякайте се яко докато сте млади.
Благородно завидях.

3.   А неговата жена знае ли ?

4.   Хора, без личен живот, все мислят някоя глупост да измислят, като тази "тройка", дето само в главата ти се е случвало драги. :)

5.   Не знам как така ще имаш брак и съпруг, а ще му изневеряваш. Аз лично дори мразя когато приятелката ми заговаря друг и ми иде да му счупя зъбите, но се въздържам, защото е просто разговор без докосване. В противен случай ще си търси зъболекар. Обаче това вашето не е брак и любов а чисто порно, с което с радост ще се изхрача.

6.   Направиха ли ти сандвич:)

7.   Не ме учудва, докато "пустосвах" мъжете, че са станали абсолютни консуматори, действащи на базикови (маймунски) инстинкти, си дадох сметка и покрай този сайт, че много жени не само не им отстъпвате, а направо си се предлагате именно като бездушно парче месо за плющене.
Не те вълнува, че имал и другият семейство, то какво ли да те вълнува де, и да не си ти, друга дупка ще чеше и така.
Няма лошо, обслужвай си там дупките, но тъй-като външно приличате и на хора, поне си слагайте там някакви белези да ви разпознаваме, примерно татуировки с две дупки на челото...знам ли, измислете нещо, че някои пък се чувстваме в планетата на маймуните, а има и човеци все пак.

8.   Всичко е било прекрасно, само че като се събуди краката ти отвити.

5, а защо ще чупиш зъбите на мъжа, а не на приятелката ти? Не е луд, който яде баницата, а който му я дава. Той може изобщо да не знае, че е обвързана. Със съшия успех и на теб можеха да ти счупят зъбите, кгоато си се зарибявал с приятелката, ако си е имала някой, за който не знаеш. Ако тя е парантия, какво са ти виновни мъжете? И да го пребиеш, какво? Ще се метне на следващия? И така до кога и колко човека ще пребиеш? А ако този е някой 2 м и 150 кила дали ще си толкова смел, колкото зад клавиатурата?

Не си особено умен да знаеш. Освен това всеки си е свободен да прави, каквото си иска. На теб като не ти харесва, не си прави порно. Ще оправяш света ли, какво?

Смешен си.