Защо се държи така, след като си има приятелка?
Здравейте
Момиче, на 17г.

Преди 3 години се преместих в ново училище. С един съученик се разбирахме наистина добре. После негов приятел ми каза, че въпросния съученик ме харесва. Игнорирах този факт, защото нищо не изпитвах към него.

Постепенно спряхме да дружим.

Миналата година така се случиха нещата, че през някои часове госпожите го преместваха при мен. Но се държеше странно. Прегръщаше ме, хващаше ръката ми... Ставаше ми толкова неудобно, не знаех как да реагирам. Просто се смеех и се отдръпвах. А казваше, че харесва някакво момиче от друга държава.

Дойде моментът, в който ми писна. Скарах му се. После започна да ми повдига нервите. Като характер в началото изглеждаше добър, но осъзнах какъв е всъщност. Един ден ми се ядоса за глупост - удари ме в лицето. Усетих злобата в него... Нито пък ми се извини. Две седмици мястото беше подуто. Това ужасно много ме нарани. Уж сме достатъчно разумни хора, а пък ме удари пред целия клас!

С времето този гняв и срам си отмина. От началото на тази учебна година си има уж "сериозна" приятелка. Но пак прави същите неща. Идва и ме помилва, казва че съм сладка, прегръща ме, хваща ръката ми. Днес по ФВС искахме да се разделим на отбори. Попаднах в неговия, но другия отбор искаше мен. Той мина зад мен и леко ме пегърна и каза "тя е моя". Не е приятно.. Нахален е, не знам как да реагирам. Хваща ме срам пред класа. Ще си помислят, че се занимавам с него, без да ми пука дали си има приятелка или не. А по лошото - някой да каже нещо на приятелката му.

Един ден пак започна с тези уж занимавки. Негов приятел видя и каза "Осъзнай се, имаш приятелка". Съученикът ми има голяма уста, затапи го за секунди.. Именно затова не мога да тръгна нищо да му казвам. Колкото и да се отдръпвам той не спира с това държание.

Нищо не изпитвам към него. Нахалството му няма край, има голяма уста. Не знам как да се измъкна от тази неудобна ситуация. Помогнете ми!

Коментари

1.   Може да не е наред тоя с нервите като го видиш че те приближава стой по далеч от него Такива са за преместване в друго училище