Един много странен сън.
Здравейте, аз съм момиче на 18 години и искам да споделя един мой сън който ме озадачи. Преди 1 година сънувах едно момче от моя клас, че сме гаджета просто така без да се познаваме. Досега в реалния живот не сме си контактували изобщо и той не изглежда особено разговорлив, единствено си играе с неговите приятели на разни игри.
Преди малко се събудих от един сън, който бих искала да споделя и вие да ми кажете мнението си защото се чувствам объркана.
В съня ми:
Действието се развива в училище, излизаме от часовете и той ме заговаря, само с няколко приказки успяваме да се разберем без да говорим в прав текст. Тогава видях че вижданията му за света са като моите и не са инфектирани от системата в която живеем, някак си ми направи впечатление за здрав ум със свое собствено мнение. Така го почувствах близък още от първия разговор.. харесах го в съня ми. Продължихме да вървим по коридора и се появиха две много усмихнати жени(може би учителки) които носеха разни интересни неща със себе си и се наговаряха да ни разделят и да си поговорят с нас поотделно. Ставаше въпрос за някакво проучване и ни предложиха кексчета ако отговорим. Така се оказах в една класна стая където бях бомбардирана от канцеларски неща и въпроси... Знаех че той е отвън и исках да го намеря и да си поговорим още, вратата беше отворена и трябваше да се измъкна от двете жени и не знам защо но казах:
-Тоеа е човекът за когото ще се омъжа. - някак отвътре исках те да знаят това и да видят че наистина ще се случи.
Мина време и бяхме поканени на рожден ден, забелязах че той ме гледа но не му обръщах внимание, нали все пак той трябва да ме заговори за да съм сигурна че наистина го иска. Но хората ни деляха и никой от нас не се осмели.
Това е моят странен сън. Това е момчето което сънувам за втори път и искам да кажа че никога дори не си помислям за него, не искам никого до себе си и знам че ще мине много време докато приема някого в орбитата си. Много харесвам външността му но тя не е фактор.
Също така планирам да замина надалече след училище, по - скоро на другия край на света и знам че каквото започна тук ще трябва да свърши бързо.
Питам себе си и не мога да си отговоря защо искам да се омъжа за него? Как да приемам това ей така от нищото...

Коментари

1.   Здрасти! Според мен това е обикновен сън. Все пак всеки ден си с него и аз така, ежедневно като съм с еднакви хора и ги сънувам. Това е единият вариант. Вторият е, че може би ти и това момче ще се сближите доста. Твоите планове за в бъдеще могат да се променят. Предполагам, че с времето ще разбереш какво означава този сън. :)
Успех!