Да се боря ли за него
Здравейте, моят любим ме заряза! След една година връзка, каза, че си оставаме приятели. Боли ме от това, че го виждам всеки ден а той се държи като непознат с мен. В началото на връзката ни беше много мил, постепенно започна да се държи с мен като някаква даденост. Два пъти се разделяхме ме, когато той реши се връщаше при мен. За чувства не ми говореше, аз все чаках да чуя думата "обичам те", но така и не я чух. Един истински мъж би ли постъпил така?

Коментари

1.   Да, един истински мъж би постъпил точно така! Не те е лъгал, че те обича! Не е бройкал зад гърба ти (поне нищо такова не споменаваш) не се държал неуважително или обидно с теб.
Харесвал те е, но не се е влюбил и решил да приключи вместо да те лъже и губи времето и на двамата.
Достойно и честно!
Теб сега ще те боли малко време, но по-добре така от колкото напразни илюзии.
Жена съм и харесвам точно такива мъже, откровени и с достойнство! Другите са пу▪ки, ще върти и пробва зад гърба ти докато се влюби в друга. Този уважава себе си, уважил е и твоето време и чувства!

2.   И аз съм в същата ситуация. При мен каза, че съм искала "твърде сериозни неща от него ", а сме били само 1 година заедно? А пък аз не исках нищо от него, просто когато ми е тежко да е там и да ми помага да го преодолея, а не да се обаждам на приятели да ме разведряват. По-добре е да продължиш напред. Ако беше твоя човек, нямаше да се разделяте хиляди пъти и после да се събирате. С подходящият човек има караници, съдения, но никога не се стига до край. Намери си друг, отначалото боли , но с времето се забравя.

3.   Не: намери си ново гадже!
Момиче.

5.   Глупости. Един истински мъж не би играл с чувствата на една жена. Може и той да не е имал чувства, ама не знае ли, че при теб ще се появят? Той си е глупак. Не може така както си искаме да си играем с живота на хората както си поискаме, той е голям егоист. Привързала си се към него, а той просто си е играл с теб. Чух от едно предаването следното твърдение :
https://www. youtube. com/watch? v=EVdSSQINkB0
Към мъжете: че ако не си представят с една жена как ще остареят с нея, как ще имат деца и ще умрат с нея по-добре да не се занимава. Сега го разбирам още по-ясно. Не е нужно бройкаджийство и безсмислена връзка, защото ражда само болка.

А, не мога да отрека и твоята глупост. Какво си очаквала от него? Не анализираш ли, не мислиш ли, не предвиждаш ли, не усещаш ли мъжете? Мисли повече! Мисли, разум, мъдрост, не чувства!

Като заключение мога да кажа, че той само те е използвал. Това, което той е направил не е добро - ама ти си знаела и си му позволила. А колкото до номер 1 (коментар) - абе да не е цялото зло да е половинчато. Не я слушай жена и нищо не разбира :Д бъзик - просто не мисли!

6.   Като му омръзне другата, ако има такава, ще се върне пак при теб, затова си оставя отворена вратичка с глупостите, които ти дрънка.

9.   Насила хубост не става. И двамата заслужавате партньори, които ще ви удовлетворяват и които ще са удовлетворени от вас. Напред! :)
Ж30

12.   Един истински мъж би постъпил точно така! Това е много мъжка, смела постъпка, коята заслужава уважение и още уважение. Бори се за него със зъби и нокти. Напълно си заслужава!

П. С. Крий го да не дойда да ти го крадна. ;)