Не знам как да го нарека.
Здравейте, аз съм момиче в пубертета, навярно това ще е поредната клиширана история, някои може да я помислят за измислена, но не е. За съжаление. Чудех се дали да я споделя, но след дълго време и четене тук си казах "защо не, хората в този сайт пишат за какво ли не ". Осъзнавам колко наивна бях, че навярно това е урок да не бъда толкова глупава, но просто боли. Всичко започна в чат онлайн. Запознах се с един мъж, каза че е на 27. Там всички си пишат свободно има и лични чатове. Започнахме с времето да си пишем нон -стоп. За какво ли не, по цяла нощ. За музика, филми. Никога не ми е правил нито сексуални намеци, нито ми е искал снимки или нещо подобно. Досещате се, че хлътнах. Но той реално се шегуваше и правеше намеци на всички момичета в чата, които бяхо горе-долу на моята възраст. На мен никога. Имал е нещо с едно момиче от чата, но в крайна сметка не се е видял с нея, не е искал. Исках да знам дали и той ме харесва. Затова същото момиче започна да си пише с него нещо свързано с мен и му намекнала, че един вид изобщо не се интересувам от него и той изненадващо избесня към нея. Писах му да се успокои и направо си го попитах. Каза ми че съм била специална и че ме е харесвал но после го удряло нещо по главата ( един вид че е нередно) тогава бях на 16. Продължихме да си чатим цяла нощ докъм 7 сутринта. Беше много мил. Най-сладкото нещо, което ми каза е, че е искал да ме целуне, но нямало как или че би било хубаво да си легнем в едно легло поне да не се налага да се разделяме, защото искаше да продължим да си пишем. Никога не премина границата и не е казвал нещо друго освен това и то един път. Никога вече. Разбира се, като пускаше всякакви намеци на другите момичета се помислих че ми се подиграва. Затова заедно със същото момиче му направихме номер в скайп и се представихме за момиче, което го харесвало, но не казва коя е и му правихме същите намеци, които той правеше на другите. След време разбра кои сме и му стана много гадно. Казах му че е най-добре повече да не влизам там, но той каза да остана, защото си намерил сродна душа, въпреки че му е гадно прости ми. След време започнахме да си говорим по телефона и му казах че го харесвам и той се зарадва, каза че и той и ме покани да се видим на рождения му ден. Не приех. Един ден, един приятел от същия чат ми намекна че си има приятелка. Откачих и вдигнах един цирк и го питах направо. Оказа се, че има, но я използвал само за бизнес. (иска да прави фирма в друга държава). Каза ми "каква е тази приятелка да я виждаш няколко пъти в годината? " Е да, но тя познава родителите му, била му май годеница. Много тъпо ми стана. Той искаше да се видим и да си кажем всичко в очите, а не постоянно да спорим за глупости. Не приех и като глупав пубер, който нали трябва да си връща направих куп глупости. Разпространявах му номера къде ли не като номер на проститутка, звъняха му нощ и ден, направих така че да разберат негови приятели, родителите му, приятелката му, всички един вид, подигравах му се обиждах го, разказвах наред всичко, което някога ми е споделял и му пращах да го види сякаш е голямо чудо. И той покрай мен се превърна в пълен психопат, заплашвал ме е с полиция, със съд и той ме обиждаше страшно много, но всъщност винаги ми е прощавал. Спирал е да ме търси и аз сама го правех всичко беше наред, после пак ме щрака нещо пак правя глупости, псуваме се, обиждаме се после пак всичко е наред и аз пак правя глупости и цирка е пълен. Но колкото и да откачаше и да ме обиждаше и той пак ми прощаваше. След всичко написано горе, което направих пак ми е прощавал. Даже на няколко пъти сам ме е търсил. После говореше на приятелки, които му пишеха след всичко това, че никога не ме е харесвал и не е искал нещо, само съм била приятна компания и това е, имал страшно уважение към мен, защото съм била много умна. Но не го вярвах. Нито вярвах че съм просто приятелка нито вярвах че съм нещо повече. Вярвах само, че се е подигравал с мен. Сам също ми се е извинявал. Казвал ми е преди още, че за първи път харесва някоя има няма 10 години по-малка от него и да се опитам да го разбера. Ядосваше се, че за толкова време така и не съм успяла да го опозная. Много грозни думи сме си казвали. Накрая една друга приятелка започна да си пише с него и май си станаха горе долу гъсти и излезе че преди пак е бил с непълнолетна и не за първи път следователно харесва по-малка. И си помислих, че онова, което ми беше казал и написах по-горе пак е лъжа и пак се ебава с мен. Моята приятелка го попита същото как така на мен ми е написал онова като в същото време си е бил с друга и той й казал "да така погледнато изглежда като лъжа ама не е ". Доста време са си писали с нея и накрая той даже й благодарил за това, защото в началото говорил как съм затворена страница и не го интересувало, а същевременно й написал "благодаря, така нещата ми се разясниха малко, защото иначе щях да се побъркам от мислене за това постоянно ". Момичето ни накара да си пишем отново, той пак каза че съжалява и започнахме да си пишем. Не помня каква глупост стана пак и докато си говорихме по телефона се разплаках и него май му стана гадно и ми каза че след всички тези филми и неща, които са се случили ме чувства като любовта на живота си. Не повярвах и си помислих, че пак ме лъже. И пак започнах със същите номера. Пак обиди и повтаряне на цикъла с телефонния номер. Накрая си му казах всичко както съм го мислила, но той каза че не ми вярва и нищо повече няма да ми каже, защото съм щяла да се изгавря с него. Винаги когато съм се връщала, винаги е ставало нещо и той очаквал всеки момент пак да се подиграя с него. А реално аз се чувствам изиграна. Приятелки ми казват, че няма как някой реално да си играе толкова време с мен или да ме върти или просто да си чеше егото и да се забавлява толкова много време (повече от година ). Казват че по -скоро е бил несигурен заради годините му. Не можел толкова време да изтърпи всичко това, за единия му кеф и той онлайн, . без нито да сме се виждали, за секс да не говорим. После излезе че дори не е на 27, а на 32. Криел годините си пред всички. Просто като знам за някои негови предишни връзки, никога нито е бил сериозен нито нищо и наистина си мислех че ме подиграва. Сега вече си има нова, пак от чата, отдавна не сме се търсели. Показва си я навсякъде всички знаят че са заедно, както беше с чужденката, навсякъде си ги пери като трофей, а с мен не беше така. Казваше, че личните отношения са си лични. Понякога си мисля, че просто е искал да се базика с някоя и да убива време. Чувствам се използвана и не знам какво да мисля. Знам че трябва да продължа, но самата мисъл че ми е отишло времето за няма нищо ме убива. Ако знаех истината щеше да ми е по-лесно. Затова писах тук да видя вашето мнение. Чувствам се използвана. Един ден случайно мернах скайпа му и видях снимката му там пише :"in my dreams you love back " и някак ме удари не знам как да го обясня. И въпреки всичко се чувствам тъпа да повярвам на всичко това и наистина използвана.

Коментари

2.   Влезте в реалния живот бе хора

3.   Момичето има нужда от съвет не от поуки, станалото, станало, мисля че няма толкова време някой да се подиграва с теб. Бъди спокойна и продължи напред.