Умора
Здравейте на всички четящи тук. За първи път пиша в подобен форум, за това ме извинете ако объркам нещо. Искам да споделя нещо, което ме изгаря, а нямам приятели и семейство с които да говоря. Не че нямам приятели, но не искам да ги натоварвам. Семейство нямам защото ме изоставиха след поредица от мои грешни решения и сега никой не иска да общува с мен.
Имам чувството, че никой не ме обича и всеки ме наранява или аз него. Вече не ми се живее. Самотата ми е голяма. Прекарвам голяма част от деня си на работното място и се прибирам в самота като куче, няма на кой да споделя как е минал деня ми, дали нещо ме е зарадвало или разочаровало. Никой не се интересува от мен. Не мога да живея повече така, от вътре постоянно нещо ме боли и задушава. Дори и да се видя с приятели, забавлявам се, но в къщи се сривам и единствената ми утеха е да изпуша няколко цигари и да изпия няколко бири или чаши вино, единствения начин да заспя. Половинка си нямам в момента, но дори и да имам никой не се задържа до мен. За последната година няколко пъти са ме изоставяли. Всичко се разпада след няколко седмици защото имам напрегнато ежедневие и нямам време за никого. А дори и да имам време за почивка предпочитам да си прекарам деня в къщи с човека до мен. Имам чувството че не мога да живея повече така и ме е страх да не направя някоя глупост. Надявам се пишейки това да ми олекне поне малко знаейки че някой ме е изслушал. Знам че това е депресия заради начина по който ми се е развил живота и много ме е страх от последствията.
Благодаря на всички които ще си направят труда да прочетат моята изповед. Стискайте палци за мен.

Коментари

1.   . Търси грешката в себе си и се постарай да се поправиш. Щом са те изоставяли няколко пъти само за една година значи имаш контакти и не си без избор.

2.   Ж30:
Отношенията ти се разпадат поради липсата на вяра и добро настроение. Ето заради това е нужно да се почувстваш жив/а. Положението при теб наистина е сериозно и е нужно да потърсиш помощ от психотерапевт.
Бъди щастлив/а!

3.   И, Номер 1 - никога не се казва на човек в депресия, че грешката е в него. Дори и да е така! Защото това не му помага, а само задълбочава състоянието. Търси се друг подход.