Причините ,защо необвързана жена на 32 не желае връзка
Здравейте, сигурно ви е омръзнало от подобни теми, но ще съм ви благодарен за мнения. Преди 2 месеца се запознах с жена на 32 години с общи интереси и теми на разговор. Един месец разговорите ни бяха в социалната мрежа. Събуждахме се с добро утро и лека нощ, всяка свободна минута е прекарвахме в опознаване, флирт и как ще прекарваме времето като се видим на живо. Показал съм самочувствие, което има и покритие, но без да съм нарцис и, че съм мъж на 39 години, на който му е писнало от игри и желае сериозни неща. Имаше огромен интерес от нейна страна дори обсъждахме варианта да идем заедно на почивка. Помагал съм и в трудни моменти и съм доказал, че може да разчита в трудни моменти, не на думи а на дела. Януари месец тя ме покани да е посетя в тях и това беше първата ни среща на живо, заедно с нейното семейство. Знаеше, че работя твърде много, имам амбиции в живота изглеждах преуморен, но пропътувах 2000 километра и показах уважение както към нея, така и към близките и подкрепени с подаръци, цветя. Срещата в тях премина добре и дори самата тя ми каза, че съм оставил добро впечатление. Разбрахме се да излезем следващия ден за да помогнем на майка и, която има сериозно заболяване а виждах как тя самата с средствата, които получава изпитва трудност и не се поколебах за миг да и бъда опора. Имаше доста въпроси от нейна страна относно жилището което завърших и кола, но пренебрегнах тези въпроси, защото съм свикнал на материалността у женския пол. В момента в който ми каза ще ми бъдеш близък си казах КРАЙ вкара ме в приятелския кръг от, който няма излизане. Последваха още две срещи в които тя ми сподели защо последната и връзка не е провървяла. Каза ми, че майка си няма да изостави докато е жива дори и да се ожени и това е била причината да няма брак и деца досега. Отговорих и, че е нормално това са нейните близки, но трябва да има баланс. Направи ми впечатление, че винаги, когато излизахме, майка и звънеше през половин час за да разбере къде е какво става. И двамата знаехме на къде отиват нещата, и след последната ни среща пълна промяна от нейна страна. Интереса падна, спря да ме търси, отлагане на виждане с мен а се чувствах зле от държанието и. Когато трябва да вземе нещо за себе си или майка си има интерес, но когато трябва да даде отношение дори и като приятел винаги причини да не се видим. Поговорих с нея и показах, че не ми е до тестове и игри и да си кажем всичко като зрели хора да не ми губи времето. Каза ми, че и трябва време, отговорих и имаш го, но ми кажи твоето решение относно как ще продължат взаимоотношенията ни, защото нямам нужда от приятели в живота. След няколко дена отново ми сподели за проблем, помогнах и последва отново пренебрежение. Вечерта и казах да си каже решението. Каза ми, не искам връзка, отговорих добре, ти продължаваш по твоя път аз по моя. Казах и ако има друг просто да ми каже, исках да разбера защо след няколко страхотни срещи вече нямаше време за мен. Отговора беше нямам друг. Взех си достойнството под ръка и точка, никакви такива занапред, ако имам нужда от нещо ще ти кажа, но не мога да намеря време за теб. Ясно ми е, че една жена ако иска да бъде с един мъж няма причини да не бъде с него. Не ме мислете за някой комерсиален тип който мисли само за пари и амбиции, просто на никой не позволявам да ми губи времето. Бързо се привързах към нея и това, че и тя е като мен нито пие, нито пуши. Видяхме се за последно и ми каза за проблем, но не искаше да го обсъжда. Попитах е ако има проблеми при нея и за това не иска връзка прави грешка ако не ми сподели за да взема решение и за двамата. Последва мълчание, нямаше е тази усмивка от преди, изглеждаше угрижена. Отношението и към мен се промени след срещата на живо, може би не съм неин тип и не гледа на мен като мъж. Очаквам мнения каква би могла да е причината да не желае връзка и как да се държа занапредс нея ако ме потърси.

Коментари

1.   Да вземеш ТИ решение за двамата??! Аа, ей тук ме изгуби, предполагам, че тя е усетила това преди да го изцепиш в прав текст дори. За нея не знам, но нито аз, нито друга жена от които познавам не бихме допуснали някой да взема решения вместо нас, за двама ни т.н.

2.   Не те харесва, използвала те е за пари. А и на теб трябва ли ти жена, ангажирана с какво ли не, но не и с теб. Сори, ама нейните проблеми ме са твоите.

4.   Не желае връзка, защото има други приоритети, навярно внушени от семейството ѝ. Жалко за нея, а ти да почерпиш, че си се отървал!

5.   Въпросната жена има токсична нарцистична майка. Според мен ѝ препоръчай книгата "Оковите на майчината любов" и си плюй на петите, изтрий я от всякъде и я забрави. Това ще е най-добре за всички. По принцип майките имат повече влияние върху синовете (заради едиповата ситуация), но ако няма синове или ако синът се откъсне, токсичната майка може да пренасочи "любовта" си към дъщеря си. Впрочем книгата бих я препоръчал и на теб, защото на 39 да си сам вероятно има нещо с майката.. (или бащата, или и двете).

6.   Момичето е със сериозни проблеми, свързани с майка й, а ти очакваш любов в такъв момент. Освен това с тези си реплики, че не даваш на никой да ти губи времето тотално си я изгубил. Значи тя не заслужава твоето време, така ли? Харесваш я, а пък не си готов да я чакаш. Това означава, че не си способен да и дадеш себе си. За какво си и тогава?