Хем добре, хем зле..
Объркан съм а партньора ми не иска да говори.. Странно е знам. Заедно сме от няколко месеца, в началото всичко вървеше що-годе добре. Имаше интерес от нейнс странна, показваше чувства, правише символични жестове. За да видя аз че тя има чувства. След това почна секса, правим го доста редовно и доста енергично, там всичко е ок. Но има едни моменти, в които се караме. Защото аз имам въпроси в главата които ме тревожат и съсипват. И всеки път когато се опитам да ги повдигна, тя ме изкарва филмар и какво ли не. Казва, че не иска да говори. Това я натоварвало. Уважавам й решението и спирам. Но ако не получа отговори аз не съм пълноценен защото ме гложди. Не мога да я разбера, просто не мога.. на моменти показва уникална близост и интерес. На моменти се дърпа и все едно я няма. И начина ни на комуникация се промени, пишем си но не като преди, като излезем аз не съм същия защото ме гори да говорим за нещата които ме тревожат, но не мога - защото ще стане по зле. Унил съм, почти не ям. Не знам на къде върви връзката ни. Не знам какво мисли, не знам какво става. Стискам зъби и продължавам. И така в един безкраен кръговрат. Добре - зле.

Коментари

1.   Какво те тревожи, за какво я питаш? Ревнуваш ли я? Реагира ти така, защото се чувства ужасно, унизително може би и не иска да се обяснява за глупоси! Права е, наистина се филмираш, или го преодолей, или я остави, за да не я тормозиш повече, успех!