Лоша ли съм
Здравейте, искам да ви попитам според вас лош човек ли съм. От скоро се виждам с един мъж. Познавам го от много години и винаги съм искала да е с мен, но през годините все имаше приятелка. За да му преувличам вниманието се опитвах да го дразня, коментирам постове в социалните мрежи. От няколко месеца започнахме да се виждаме, води ме на почивка и пътуваме. Един ден видях че си пише с други момичета и с една която му е бивша, даже се срещат. Тогава моя приятелка ме посъветва да се опитам да им разваля отношенията и измислихме план. Започнах да им пиша, да не се занимават с него и да им изпращам покани за приятелство, но не получих отговор. За кратко си изтрих Facebook, за да може ако някоя се оплаче да изглежда че си измислят и аз да съм невинна. Но това не помогна и той продължи да контактува с тях. Тогава направих фалшив профил и отново писах. Това подейства и той се скара с едно от момичетата, като обвини нея че тя му върти номера. Това много ме зарадва. :D
Всичко това ми тежи и ми е трудно да се държа нормално с него, защото виждам че му стана неприятно от цялата история. Мисля че това момиче му липсва. Но не искам мърдите да общуват с него. Прави ли ме лош човек че бих направила всичко за да съм с този човек.

Коментари

1.   Ами не е хубаво това, което си свършила. В никакъв случай не си невинна, но чак пък лош човек... Понякога хората се принуждаме на какво ли не за любимия човек, но един съвет-не усложнявай повече нещата.
Момиче на 18

2.   Да. Защото правите други му неща, които не бихте искали да ви постигнат.

3.   Те мърди, а ти мърда с психарски отклонения.
Той пък всеяден... офф, знам, че сме поне два биологични вида хората, ама чак толкова различни...

4.   Ти си болничка, нали? Разбираемо е... стресът в големия град, напрежението, изкуствената храна... всичко това в един момент удря в главата. Замисли се и ще разбереш че това което си напраила е присъщо за болен човек.

И защо обиждаш хора, които съм сигурен, че дори не познаваш? Връзката ви няма да изсържи дълго

5.   А той иска ли да е с теб след като се занимава с други?

6.   Абе лошо си сторила, но се покайваш, което е похвално! Признай на момето и всичко ще спре да ти тежи!
Момиче, 18 години.

7.   Не си лоша, просто си долна мърша!

8.   А от мост ще се метнеш ли заради този човек? Нали би направила всичко за него? !?

9.   Psycho Bitch

10.   Не само, че си лош човек, ами си направо гадна. Дано подобни неща да ти ги връщат тъпкано и на теб в живота. Заслужаваш го.

11.   Не си лоша. Жалка си!

13.   Еми не е готино така да го лъжеш и да въртиш интриги, само и само, за да ти е добре на теб. В една двойка трябва да има доверие. Ако не сте откровени един към друг, какво остава - само секса ли?

14.   Да, лоша си, защото се месиш в отношенията на другите хора. Такива като теб, не заслужават, да живеят...

15.   В любовта и на война - няма правила!

16.   Айде бе, да му призная и да вземе да общува пак с нея. По-добре за мен е да си мисли че тя върти номера. Може да е хубав, но е глупав :D Ще си трая докато ми угажда. А според вас тя не е ли проста след като иска да общува с него и да се виждат, а до него има друга жена. Да види тя какво ми е било както виждах през годините колко са щастливи заедно :D

17.   Авторке, не си лоша, но падаш на много ниско ниво. Да, онази е проста, защото се намесва в чужда връзка, но и приятелят ти не ѝ отстъпва в това отношение, след като го допуска. Явно не държи достатъчно на теб, щом пише с други момичета. От всички номера, които въртиш, накрая ти можеш да се окажеш най- виновната и най- черната. Не разбирам, защо не си намериш някой, който няма да постъпва така?

Black Sabbath

18.   Чак лош човек не, поне не може да се докаже с една кофти постъпка. Но пък определено си излязла от границите на редното и сега съжаляваш. Ако беше лош човек, съвестта нямаше да ти се обади. Когато се занимаваш с подобни драми, просто падаш на едно по-ниско ниво, отколкото е редно при положение, че ти си приятелката на този мъж, а не някоя случайна. Да приемем, че всичко се връща. Някога си го дразнила, писала си коментари и съобщения, докато е бил обвързан, сега си с него и други го занимават. Да кажем, че сега е момента да осъзнаеш каква си била в очите на тогавашните му гаджета. Ако този човек наистина те обича, няма да трепне към друга. Ако не те обича, обаче, каквото и да направиш, колкото и силно да го държиш, той няма да остане. Така стоят нещата.

19.   Не играй постановки! Вижда се, че не ти пука, че правиш номерца, така че морал няма да раздавам. Но помисли егоистично - когато истината излезе, ти ще си отсвирената ЗАВИНАГИ!
ж

20.   Аз също ще потвърдя както по-горе няколко човека са ти казали, че ти си жалка, гадна, мърда, мърша и много болен човек. Знам, че хич не ти пука от всичко казано за теб до тук, защото ти нямаш никаква съвест и морал. Даже ми се струва, че ти се усмихваш самодоволно на казаните обидни думи за теб. Това се казва гьон сурат.