Мъжът ми си призна, че ми е изневерявал преди брака
Здравеите сега ще ви разкажа мойта история. Омъжена съм от 6 месеца, а с него сме заедно от 2г и 6м. Една вечер като си говорихме ми каза че ми е изневерявал веднаж преди да се оженим (били сме скрани тогава). Искам вашето мнение как да постапя сега.
Заболя ме, но незнам защо не сам чак толкова засегната от това. Незнам как да реагирам да му простя или не?

Коментари

1.   Мила, това, че ти е изневерил, според мен не значи, че вече не те обича. Щом сте били скарани тогава, значи просто или е бил много засегнат и е решил да ти отмъсти, или много ранен и е решил да убие малко тъгата от спора. А също така, това, че ти е казал, мисля че е достатъчно красноречив факт, че трябва да му простиш...

2.   Това трябва да влезе в ТОП10 на най-глупавите "истории" в сайта! Браво.

3.   Според мен трябва да му простиш. Все пак е бил откровен с теб. Можеше никога да не разбереш. А щом ти е казал, значи държи на теб и може би няма да се повтори. А и щом не се чувстваш наранена от това. Все пак сте семейство. Не живей с миналото. Успех!

4.   Здревей, знам че те боли, но според мен трябва да го преглътнеш, защото мъжете са си такива имат нужда да се чустват желани и на мен ми се е случвло няма да сме пътви нито последни за това горе главата поговорете си като големи хора без скандали все пак сте младо семейство. Успех!

5.   ЗДРАВЕЙ. Оф какво да ти кажа гадно си е наистина но ако мислиш че няма да се повтори остани си с него. Макар че не вярвам да ти е верен след като един път го е направил. Поне така става винаги. Ти си го познаваш най добре така че прецени и слушаи интоицията си!

6.   Мила преди брака всичко е позволено недей така не му се сърди. Важното е че ти си неговата избраница и с теб е щастлив. Радвай се и че ти е признал, бил е честен. По-добре честен и искрен до болка от колкото подмолвен и лъжлив съпруг. Аз съм омъжена от 2 години моят съпруг също ми е изневерявал така се случиха нещата че аз разбрах не ми стана приятно така е, но щях да се чувствам по-добре ако той самият ми беше казал, както и да е не го взех навътре като цяло сме заедно от 6 години и половина и ни е страшно хубаво един с друг. Не разваляй всичко сърдейки му се. Има грешка, ама има и прошка. Нали знаеш че признат грях е на половина грях дай една половинка от себе си и оправи нещата ;) Желая ви много щастие и се обичайте, не позволявайте миналото да ви препречва бъдещето или настоящето!!!

7.   Щом е споделил с теб това, значи се разкайва. Щом се е оженил за теб въпреки това - значи те обича. Прости му. Човешко е да се греши. Според мен, шансът да ти изневери втори път е много по - малък отколкото ако не ти беше признал. Сега той се чувства гузен и втори път няма да те нарани. Ако те нарани - значи не те обича, но тогава нямаше да се ожени за теб.

8.   Изневери му и ти! Оправдай се и ти, че те е заболяло!!!:)

9.   ей 8, я стига, на пук на неговите забежки да стане курва, така ли я съветваш!

Жено, имай си едно на ум, дай си време, помисли, дистанцирай се, иди сама някъде с приятелки, братовчедки, далече от него и му обясни, че имаш нужда от време!

Проследи неговата реакция, дали ще те търси, до колко му пука, вярно сбъркал е, но както казва -7, разкайва се, можеше и да мълчи! Мисли и каквото и да измислиш, прости му, не си разбивай брака! Дръж го обаче известно време под напрежение, та да е натарни, ако му мине пак през главата за иневяра! Кажи, че ще говориш с майка му, майка ти, но не го прави! Никой нетрябва да знае за нещата м/у вас! И така няма как. Всеки мъж изневерява! И друг да хванеш-един дол дренки са!
Успех!

10.   Абе, и жените и мъжете са си такива всеки има нужда да е желанн или да си избие някъде яда... Щом са били скарани може да е от яд.