Не ми върви с момичетата
Здравейте на 17 години съм... Момче съм и изобщо не ми върви с момичетата. Малко съм срамежлив... Но най ми пречи че нямам никакво самочувствие.. със наднормено тегло съм много не ми личи защото съм със добра височина но в бузите съм пълен и имам чувството че всяко момиче точно към там гледат... Общо взето във Фацебоок повече се отпускам там ги правя лудия но след това те примерно искат Да говорим и аз измислям някакви причини за да Не говорим.. Престъшил съм се да поканя няколко момичета на кафе а те винаги ми излизат с някви причини примерно днес ще ходя за обувки или пък имам много работа и аз се отказвам... На дъното съм общо взето :( мойте набори вече бройки правят а аз все още Спъ много е неловко!!

Коментари

1.   Значи, виж сега явно наистина си изпаднал в някаква дупка, но бързо се стягай!! На 17 си, да кажем че още не си пораснал достатъчно, въпреки че днешното поколение е страшна работа. Като съвет мога да ти дам, ако толкова не харесваш теглото си започни фитнес или някакъв вид спорт или просто си тренирай у вас. Направи си някакъв режим на хранене, не диета, а режим. Нещата с момичетата в повечето случаи сами си идват, когато му е времето. С времето ще научиш, че дори и с бузки, винаги е по-важно отношението ти към останалите включително и жените.

От момиче на 22 ; )

2.   Сега друго момиче на 22 ще ти каже следното:

Външният вид и начинът на говорене са първите неща, които виждаш у човек, когато се запознаваш с него. Ако твоят външен вид и говорене не допадат на някого, каквото и да правиш, трудно ще се сближиш с този човек. Научи се да се харесваш такъв, какъвто си. Така ще добиеш самочувствие и излъчването ти ще се промени. Няма нищо лошо в това да спортуваш, ако имаш желание да го правиш. Полезно е, но за да има резултат, трябва да обърнеш внимание на храненето си. Започни да четеш повече за фитнеса, правилното хранене или въобще за нещата, които са ти интересни. Добивайки знания, изграждаш мнение по различни въпроси и израстваш личностно. Не се опитвай да бъдеш като другите на твоята възраст. Така или иначе всичко става с трупане на опит и в началото ще ти е малко трудно. Но не се отказвай, защото всичко се оправя. Не трябва да имаш само някакъв външен вид, за да изградиш връзка или някакво приятелство. Просто това е нещото, което дава старта. Оттам нататък трябва да покажеш и малко акъл и отношение.

П. С. Малка поправка към №1 - Не се заяждам, а искам да обърна внимание на много често срещана грешка. Всеки човек си има диета. Това е самият режим на хранене. Много хора си мислят, че думата "диета" означава да се ограничаваш и да гладуваш, а то е просто начин на хранене.