Илюзия за първа любов?
Здравйте! Момиче съм на 20 и ми е малко трудно да напиша историята си, но ето ме тук. Запознах се във фейсбук с едно момче и уж на шега започнахме да си пишем, но шегата накрая беше за моя сметка. За съжаление той живее доста далеч и нямаше как да се видим. С всеки изминал ден се привързвах все повече и повече, пишехме си нон-стоп, от сутринта до 3/4 вечерта. Знам, че изглежда като пълна простотия, но в живота всичко се случва. Всичко продължи повече от месец и този месец беше един от най-хубавите ми, наистина не бях изпитвала такива трепети до сега. Макар и да не бяхме официално заедно, защото все пак не сме се виждали, се усещаше по този начин, но тази неизвстност ме дразнеше и прекратих всичко, защото не се знаеше дали изобщо някога ще се видим, а и той не ми каза нищо конкретно. Сутрин ставах с плач, вечер така заспивах. Пълен кошмар. Не знам дали беше влюбване или само тръпка, но ето месеци по-късно все още усещам лека горчивина. Моята история не е за съвет, няма какво да се направи само Господ знае какво ми предстои, но е лесно да споделиш мъката пред непознати. Но имам един въпрос. Аз ли съм виновна за всичко, защото не преставам да си мисля, че съм прецакала всичко.

Коментари

1.   Здравей, авторке! Момче съм.
За нищо не си виновна, няма вина в тия неща. А дали е любов, чувствата са нещо много особено.. както и да го наречеш, мъка си е. Чувствата не са под наш контрол. Те идват от само себе си.
Според мен - свържи се с младежа във фейсбук, и поискай да се чуете поне по телефона. Ако откаже, тогава наистина прекрати нещата. Но опитай. Нищо не губиш. Като се чуете по телефона, ще разбереш повече, отколкото по Фейсбук.

2.   От авторктата
Той вече си има друга. Но ми стана гадно, че в рамките на един месец просто се отказа. Нямам какво да правя там повече. ☺