Срам ли я е от мен?
Здравейте! Момче на 17 съм, от много време си харесвам едно момиче от другия клас. Казах и, че я харесвам и тя каза, че също има чувства към мен, но не го показва по никакъв начин. Когато се опитам да я целуна тя се дърпа, не ми разрешава дори да я прегърна. Не иска да говори с мен когато приятелките и са на около. Не иска да идва в къщи, виждаме се много рядко, само си пишем и си говорим по телефона. Не иска да споменавам на никой за отношенията ни. Много я харесвам, готов съм на всичко за нея, но не мога да разбера срамува ли се от мене или проблемът е някакъв друг? Опитах се да говоря с нея за това, но тя няма желание.

Коментари

1.   Може би просто се притеснява, защото вероятно няма много опит. Не я притискай за нищо и не я карай да прави неща, които не иска. Бъди до нея, подкрепяй я. Бъди търпелив. Опитай по-сериозно да поговориш с нея и й покажи, че не ти е много приятно тя един вид да те крие от хората. Но без да повишаваш тон и да се караш. Сподели й всичко, което чувстваш. Всичко ще си дойде на мястото.

2.   Може и да не я е срам, а да е по сдържана като характер. Дори и да те харесва, не очаквай да ти се хвърли на врата. Такъв тип хора им трябва повече време да се отпуснат, затова я карай по полека.

4.   Питай я, след като има чувства към теб, как ги изразява? Не искала да говори, да я доближаваш, нито на гости да ти дойде...
По- скоро няма нищо към теб, не е искала да те отблъсне или не умее да казва не.

5.   Здравей
Не се занимавай, намери момиче което ще те цени, такъв какъвто си !

7.   Защо мислиш, че я е срам от теб ?

9.   Не заблуждавайте момчето. Всяко момиче на 17, 22, 34, 41 когато е влюбено иска да прекара всяка секунда с момчето. Иска всички да знаят, иска всички да ги видят.
На мен ми намирисва че не е само с теб и не иска никой да разбере. Лично мнение.

10.   По-скоро се срамува изобщо, а не от теб. И срамът й не е свързан с теб, а с нея самата. Ще се отпусне, но не я притискай, а действай полека.
Късмет и щастие! :)
Ж

11.   Подкрепям номер 9
Точно така
Ако те обича, нямаше да те крие