Как да срещна любовта
Здравейте, момиче на 19 години съм. До сега съм имала два неуспешни опита с момчета, като и двата пъти ме зарязаха.
От което следва, че нямам никакъв опит с момчетата. Аз не мога да се дърпам и да се правя на недостъпна. Смисъл, когато не харесвам някого никога не бих му дала да ме пипа, целува и т. н. Но когато харесвам и самата аз искам целувка не се дърпам. Мъжете обичали да гонят и да им се дърпат. Аз не мога такива неща, не знам женските номера " как да разиграваме мъжете и да ги накараме да ни искат". Аз съм си аз и се държа като себе си и правя нещата, които искам. Ако чувствам към някого нещо, защо трябва да го разигравам. Как разигравате мъжете? Как ги привличате към себе си? Как ги карате да ви гонят?
Друго за какво си пишете с момчетата?
Ии къде мога да срещна любовта? Смисъл как да разширя приятелския си кръг с момчета? Къде да се запознавам с тях? ( за съвета да излизам повече с приятели: излизайки с приятели аз се срещам с едни и същи хора).
Моля ви не ми се подигравайте, че нямам никакъв опит. Знам, че трагичноо, но моля ви посъветвайте ме нещоо. Искам и аз да имам връзка като всички останали и да бъда обичана. А, за да имам явно трябва да променя част от себе си. Трябва да поработя и над мен. Моля ви посъветвайте ме нещоо.

Коментари

1.   Това с разиграването е пълна глупост. Аз съм момче и искам да ти кажа, че не това е идеята. На нас ни харесва да има игра, но не и да ни разиграват. Така ми се случи веднъж с едно момиче - мило и драго давах за нея, всъщност дадох ВСИЧКО за нея и тя накрая като го взе ми каза : Мерси и чао.

Когато нещата опрат до чувства - никой не иска да бъде разиграван. Преди чувствата, харесването, закачките - окей, но от едно време нататък вече не. Не е приятно, даже започва да боли.

Много хубаво правиш. Когато имаш чвуства към някой - кажи му го, покажи му го. Такива неща не бива да се пазят в тайна или нещо такова. Ако той също има чувства към теб ще ти отвърне и всичко ще е както трябва. Даже и да се карате, нещата се оправят. Ще се намери все някакво решение, стига единствено да има чувства.

Ах... любов, любов. Единствената причина заради, която човек иска да живее и да умре.

3.   Преди време и аз бях като теб. Но след 2 дълги връзки с болезнени раздели разбрах, че ти на тези неща, на които искаш да се научиш, аз се научих, докато бях част от въпросните връзки. Няма как да правиш нещо без да ти идва отвътре. Ще си намериш добро момче като теб. Не е нужно да се променяш насила или да разиграваш момчетата. Всичко ще дойде от само себе си, когато му е времето. Сега бъди себе си и се наслаждавай на живота. Ще се научиш на много по-ценни уроци, правейки това, отколкото ако решиш да се променяш насила или да играеш игричките, които всяко второ момиче играе в днешно време. Не бъди като всички останали. Работи върху личностното си развитие и цени това, което имаш в момента. Няма нищо лошо да се запознаваш с нови хора. Това може да стане от общи познати, от училището, от университета, от работното място, от парка, от магазина до вас, навсякъде можеш да се запознаваш с нови хора. Но имай предвид, че трябва да си внимателна, защото първото впечатление почти винаги е подвеждащо. И ти като си добра и внимателна, има голям шанс да бъдеш наранена.

4.   Предполагам, че тия две момчета просто са преспали с теб.
Не се преструвай, не играй игрички. На всякъде може да се запознаеш с момчета. Просто следващия път като харесаш някой го опознай и изпитай. На тази възраст, ако те е харесел достатъчно силно с горната глава, а не само с долната, няма проблем да излизате поне два месеца без да стигате до интимни игри. Така взаимно разбирате дали има само сексуално желание или нещо повече.
(м34)

5.   Ето така се прави! Аз те харесвам, ти ме харесваш, и се получава връзката, без игри и разигравания.
м34

6.   “Как да срещна любовта? ” Отговор на въпроса ти няма. Тя ще те срещне рано или късно. Въпросът е там, че трябва да опитваш. Не да имаш някакъв идеал в главата си, а да разшириш кръгозора си. Недей да разиграваш, но не се и давай лесно. Зависи с какви мъже се занимаваш, няма как тук да ти дадем съвети с това как се привлича един мъж, защото всеки е индивидуален. Но да кажем, че искаш интелигентен, добре изглеждащ, с чувство за хумор. За да го привлечеш по някакъв начин трябва да си негово огледало и това да ти идва отвътре-ако той е забавен ти трябва за държиш на бъзици и ти да се шегуваш, ако е умен -трябва да знаеш как да разговаряш на различни теми. Но никога недей да блъфираш и да се правиш на такава каквато не си, за да те харесат. Просто се знимавай с мъже, които си заслужават, не си губи времето иначе.